Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 1.

Kategória:   Ajakápolók

Citromvirág és mandula illattal. A krémesen vajas textúra értékes shea vajat, kókuszolajat, ápoló méhviaszt és carnaubaviaszt tartalma

Reniii

2016. szeptember 28.

Pénzkidobás sajnos ez a termék, még akkor is, ha olcsó. Lekaptam a boltban a cuki csomagolás miatt, nagyon kíváncsi lettem rá. Az első sokk akkor ért, amikor belenyúltam és szó szerint beleesett az ujjam a tégelybe, ugyanis olyannyira vajas állagú, hogy már majdhogynem krémet kensz a szádra. Ezután jött a második adag félelem, amikor közepes mennyiségű adagot felkentem a számra. Hagyján, hogy rétegben megállt és nem tudott beszívódni, még rossz ízű is volt. Zsebkendővel kellett végül letöröljem, annyira nem volt kényelmes érzés, pedig elég sok ajakápolót kipróbáltam már.........
Szóval 0 pontot kap körülbelül tőlem. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Szóval 0 pontot kap körülbelül tőlem. :(

SzAgika08

2016. július 6.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos nagyot csalódtam benne. Eredetileg a Labello tégelyes vaját szerettem volna megvenni.Na de erre visszatérve, először még tetszett, az illata, a hatása, kellemesen fénylővé varázsolta az ajkaimat. Aztán körülbelül2-3 hét elteltével az illata már tolakodó, a hatása 0 lett valamint nagyon sok körmöm szenvedte meg a tégely nehéz nyitását. Sajnálom hogy nem vált be, nem is tudom hogy a Labello-t is ki merjem e próbálni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 6.

birokitti

2016. június 12.

Kicsit megijedtem, amikor a megvásárlása után megláttam az itteni véleményeket. Éjszakára kerestem olyan ajakápolót, amiben nincs SPF és tégelyes. Ez pont jónak tűnt a mandulaillat meg az ára miatt. Amikor kibontottam, valahogy kifolyt és összevissza ragadt a tégelye. Levenni a tetejét nekem is gondot okozott picit. Az állaga tényleg fura, olajos, és nagyon kevés kell belőle. Viszont az illata/íze egész jó, és nekem nem ragad, nem szárít. Egyelőre tetszik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 12.

Bubus06

2016. május 25.

Beállok azoknak a sorába én is, akik rossz véleménnyel vannak róla. Rémes íz, rémes hidratáló képesség (nekem is szárította..csak tudnám hogy az összetevők alapján mitől :s), az illata olyan nyeh..Egynek elmegy". Nem is tudom hogy miért vettem meg. Ez volt az első tégelyes ajakápolóm, és azt gondoltam, hogy felér egy Labellossal. :( Sajnáltam azt a pár száz forinttal többet a Labellos makadámiadióshoz..Olyan buta voltam. Most vettem észre, hogy az én kis táskámat is összeragacsozta elég ügyesen..De nincs szívem se kidobni, se elajándékozni. Adok neki egy kegyelem 2-est, mert tényleg tűrhető illata és szép dobozkája van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 25.

Csicseri

2016. május 24.

A tégelyes kiszerelést eleve nem szeretem, mert az ujjammal bele kell nyúlkálni. Ha éjszaka kibírom, hogy a borzalmas szaga miatt ne töröljem le, akkor elég sokat puhít az ajkakon reggelre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 24.

baranyeszter

2016. május 18.

Nem túl rossz termék, aki már használt ricinusolajat, azt nem éri váratlanul, amit kap (feltéve, ha előtte megnézi az INCI-t, így megtudja, hogy a ricinusolaj a főösszetevő).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

nanne

2016. április 24.

Update : mivel a számra nem szeretem használni, kidobni nem akarom, a nagyon száraz könyökömet kenegetem vele, erre a célra eddig megfelel. Legalább nem ablakon kidobott pénz.

Nagy kár, hogy nem olvastam el a véleményeket... ez tényleg sz*r. :S rossz állagú, izű és az illata sem jó, nincs kedvem használni, de értelmetlen is lenne, mert hidratálni sem hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

ivanbogi

2016. április 24.

Sajnos hirtelen felindulásból vettem meg, egyébként szeretem a Balea dolgokat ez viszont maga a katasztrófa!! Az illata nagyon jó viszont ami benne van nálam siralmas! Kiszárítja az ajkaimat, kétszer használtam teljesen kiszárított 2 hét volt mire ismét helyre tudtam hozni :(((
Ez a tégelyes forma aranyos tetszett, sajnos a termék nekem nem vált be! :(((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

Ez a tégelyes forma aranyos tetszett, sajnos a termék nekem nem vált be! :(((

Nicolett022

2016. április 14.

Mikor megláttam a citrom miatt vettem meg, gondoltam jó lesz majd tavaszra. A dobozával az első pár alkalommal megszenvedtem, elég nehéz volt kibontani. Az állaga az eddigi ajakápolóimhoz képest furcsa volt a sok olaj miatt, de legalább ne ragadt tőle a szám. :D Az illatával még mindig nem tudtam megbarátkozni, de legalább ápolni ápol, és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 14.

Villango

2016. március 22.

Én vagyok az embered!!! :)
Nekem tetszik.
Ha villamosoznék vagy metróznék, ott nem venném elő az tuti, de a sminkasztalomon jó helye van , és rúzs alapnak szuper. A ricinusolaj miatt inkább olajos, ezért nem tapad ragad, nekem ez már jó. Szagával állagával gondom nincs. Én csípem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 22.

Én vagyok az embered!!! :)
Nekem tetszik.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate