Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 1.

Kategória:   Ajakápolók

Citromvirág és mandula illattal. A krémesen vajas textúra értékes shea vajat, kókuszolajat, ápoló méhviaszt és carnaubaviaszt tartalma

elfi777

2016. március 20.

Egyáltalán nem rosszabb, mint bármi más, leginkább az avonos pici tégelyes ajakápoló bigyókhoz hasonlít, amik abban a kis fura belenyúlkálós ducika tégelyben vannak. Azokat sem használtam el, mert macera a dobozba nyúlkálni, valszeg ezt sem fogom, de ki akartam próbálni, és bár nem ájultam el, de nem is katasztrófa.
Ennek is hibája a csomagolása, első nyitásra erősen feszegetni kell. Sosem hordok sem zsebben, sem tatyiban vajas krémeket, így nekem nem is folyt sehova. A trükkje az, hogy használat után erősen rá kell nyomni a doboz közepén, gyakorlatilag kipréselni a bent maradt levegőt, így fixen zár, de mivel vajas, ha megolvad, nyilván hajlamos a szökésre:D nekem semmi ilyet nem csinált, a szobában tartom polcom, és az állaga mit sem változott.
Érdekes, az első használatnál este felkenve egész másnap kitartott az ápoló hatása, később már nem éreztem ezt, pont olyan lett, mint az avonos bigyó.
A sok lehúzás után kap tőlem egy közepest, nem erős darab, de ennél sokkal rosszabbakkal is találkoztam. A vajas cumókkal sosem fogok megbarátkozni, azért ez nyomatékosította bennem, tök mindegy, milyen márka, nekem azok nem jönnek be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

citronella

2016. március 8.

Bánom,hogy nem olvastam el az itteni véleményeket... sajnálom azt a 400 Forintot,amit kidobtam erre,mindegy lett volna,ha a kukába dobom. Borzalmas... Az illata,az íze,az állaga egyaránt pocsék... hidratáló hatása meg nincs. Sosem fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.

nicolebunny

2016. március 5.

Csalódás. Leárazva láttam meg kb. egy hónapja a dm-ben, gondoltam kipróbálom. Hát alig tudtam kioperálni a csomagolásából, és alig bírtam a tetejét is leszedni. Na, mondom ez jól kezdődik... Aztán nagy nehezen sikerült. Hát, nem voltam az illatától elájulva, de gondoltam kompromisszumokat köthetünk, ha jól ápol, akkor elviselem. Elég érdekes állaga van, nem is tudom, mihez lehetne hasonlítani. Felkentem a számra, és nagyon fura az íze, továbbá csak bevonja az ajkakat egy réteggel, ami nem szívódik be, csak úgy ott van. Ráadásul ami még felidegesített, az az, hogy az ujjamon is ilyen ragacsos hülye érzést hagyott, és zsepivel törölgettem egy csomó ideig mire eltűnt. Otthon gondoltam esti ajakápolónak elhasználom, de nem jó annak se. Ja, beesett másnap a mosógép mögé, és azóta nem vettem a fáradtságot, hogy kiszedjem. Ez mindent elárul. Egyedül a csomagolás mintája és az ára ami pontot érdemelhetne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

zita.herkovics

2016. február 18.

Megvettem. Kedvelem a citromos dolgokat, ezért nyúltam hozzá. Az még hagyján, h. kiszedni a csomagolásból egy luxusnak tűnt; de, h. a tégelyt kibontsam?! MISSION IMPOSSIBLE. Nagyon puha, jól belenyúltam én is rendesen. Egy ilyen fényes réteget képzett az ajkamon, tartott is egy darabig, az illata jó volt. Az íze pocsék (véletlenül nyaltam le). Nem hidratál, inkább ilyen szájfény jellege van csak. 399,-ért vettem, akciós volt. Reménykedtem, hogy kiválthatom vele a szintén tégelyes labello-t. (Mert az ugye dupla ennyibe kerül.) Sajnos összességében véve, csalódott vagyok. A grafika és az illat kapja a hármast.

Ja, a folyásról nem tudok nyilatkozni még. A kabátom zsebe -valószínűleg- nem lesz neki megfelelő tárolóhely.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

bebababa66

2016. február 1.

Hát ennél undorítóbb cuccot még életemben nem próbáltam. Kibontáskor még jó volt az illata, olyan vajas-citromos süti, de a számra kenve előjön valami kellemetlen fémes íz is, arról nem is beszélve milyen rossz az állaga. Soha többet Baleás ajakvajat, kuka az egész.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 1.

Ophelia

2016. január 23.

Esélytelen volt, hogy ellenálljak neki, olyan gyönyörű csomagolása van. Az illata is kellemes, visszafogottan citromos, az állaga is tökéletes, sokkal szilárdabbra számítottam, de ehelyett jól kenhető, sikerült is elsőre belenyúlnom tövig a tégelybe...:D
Sajnos a hidratáló hatása hagy kivetnivalót maga után, nekem kimondottan úgy tűnt, hogy szárít, hiába kenegettem újra és újra... Gyors szájfénynek kiváló, mert nagyon szépen fénylik, de a szeles-télies időben biztosan nem ez fogja rendbe tenni az elgyötört ajkakat.

Update: Kissé elfeledkeztem róla, mert időközben felszerelkeztem normális ajakápolókkal, úgyhogy csodálatosan kifolyt a táskámban, összeragacsozott mindent, szóval ideje nekem is a végletekig lepontozni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

LSTE

2016. január 16.

Annyira nem vagyok oda érte. Azt hittem, hogy majd olyan jó lesz, mint a Labello Lip Butter, de tévedtem. Az első, amit észrevettem az, hogy nagyon folyik. Még a téli hidegben és szétfolyik. :( Szerintem egyáltalán nem hidratál, csak megül az ajkakon. Az egyetlen pozitívuma az illata.
Kicsit pénzkidobásnak érzem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 16.

Kicsit pénzkidobásnak érzem. :(

bunieka

2016. január 9.

Bárcsak elolvastam volna a véleményeket itt... sajnos én is megvettem. Nagyon szerettem volna valami erős hidratáló ajakápolót, és mivel a Balea azért elég jó minőségű cuccokat csinál korrekt áron, gondoltam olyan nagy probléma nem lehet. Még jó, hogy csak 399 Ft volt, bár ezért is vérzik a szívem.
A tégelyt tényleg nehéz kinyitni (bár ez a legtöbb tégelyessel nekem így van), viszont ami benne van!! Annyira folyós, szinte bele se kell nyúlnod és kijön belőle egy csomó anyag, amit kenhetsz ahová akarsz. 10 percenként újra kellett kennem, de azt is csak azért, mert már tényleg nem bírtam tovább. Egyébként még pár másodpercre sem hoz enyhülést, ha ki vannak száradva az ajkaid. Nagyon rossz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

riella1994

2015. december 15.

Pfuuuuuuuuh..... borzasztó nagy csalódást okozott ezzel a Balea számomra. Ebben a hidegben nagyon kiszáradnak az ajkaim, ezért is volt nagyon szükségem ajakápolóra. Vacilláltam is, hogy most a Labello-sat vagy ezt vegyem meg. Erre esett a választásom és NAGY hiba volt. Az illata rendben van, de a tégely borzasztó... alig lehet kinyitni. 5 percet biztos szarakodtam vele, mire sikerült fölfeszíteni. Az állagáról jobb lenne nem is beszélni. Ragacsos és folyik szét mindenfelé, nem lehet normálisan adagolni. A hidratálása is 0 és még inkább kiszárította a számat. Egy szóval SZ@R!! Nehogy megvegyétek! Ha lehetne -100000000000 adni rá, akkor megtenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

kremmina

2015. december 2.

Ez egy csúnya pénzkidobás volt. A citrom-mandula párosítás még rendben lenne, de sajnos az állaga hagy némi kívánnivalót maga után... Kibontottam és kifolyt belőle a cucc, vagyis inkább egy ragadós, folyékony valami, ami elvileg az ajakápoló lenne...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate