Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 1.

Kategória:   Ajakápolók

Citromvirág és mandula illattal. A krémesen vajas textúra értékes shea vajat, kókuszolajat, ápoló méhviaszt és carnaubaviaszt tartalma

magdus.kis

2015. november 23.

Hűha! Nagyon kemény ez a cucc! Ott kezdem, hogy citrom-mandula párosítás nálam nyerő. Rohantam megvenni, mert bennem volt a "kell nekem" érzés. Még az első két vélemény sem tántoríthatott el attól, hogy megvegyem. Bár ne tettem volna. Ritkán érzem azt egy 500Ft-os terméknél, hogy bár ne vettem volna meg, de itt ez is megvan. Hát konkrétan ez folyik, de mindenfelé. Már az egész doboz ragad és vele együtt a táskámnak az a része is, ahol ezt a csodát tárolom. Ezen még túl is lépnék, de bosszant, hogy úgy fénylik a szám tőle, mintha olajjal kentem volna ki magam. A tetőpont pedig, hogy szárazabb volt a szám utána, mint előtte. Őszintén nem ajánlom senkinek! Valóban kicsivel több a labello, de sokkal-sokkal jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

fanni1226

2015. november 20.

Hidegebb időben mindig kiszárad a szám, ráadásul szájtépős is vagyok kicsit, gondoltam, itt az ideje helyrerakni. Jó állaga van, de se illat, se hatás. Egyáltalán nem éri meg megvenni, nagy csalódás volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

VeraTala

2015. november 20.

Szerettem volna szeretni... Nagyon puha az állaga, nagyon rossz az íze (és nem direkt nyaltam le, gyakorlatilag belefolyt a számba...). Semmit nem használ, de legalább az illata jó. Inkább csapjatok még hozzá pár szár forintot, és nyúljatok a labello verzió felé!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

katacita

2015. november 15.

Jaj de nagy csalódás ez a kence! Az egyetlen pozitívum az illata, valami gyerekkori emléket idéz fel bennem, olyan citromos süti-szerű illat. Viszont kaparja a torkom, nem tudom, én vagyok-e ilyen érzékeny, hogy bizonyos ajakravalókat emiatt nem tudok elviselni, némelyikben olyan illatanyag van, amire érzékeny vagyok vagy ilyesmi.
A csomagolás borzasztó, már amikor kivettem a műanyag borításból, akkor ragadt az egész, alig tudtam kinyitni, szóval azóta inkább vissza se csukom teljesen.
Az állaga meg... szóval én valami vajszerű, bőr melegére olvadó dologra számítottam, úgyhogy úgy jártam, mint Ophelia előttem, hogy tövig beleszántottam az első próbálkozásnál. Mert ez krém... nagyon ragacsos és sűrű, de krém, amiből nehéz ideális mennyiséget kivenni (a maradékot meg hova tegyem??), és akkor a hatását hagyom a végére: nekem ez nem hogy nem hidratál, de inkább szárít. Fénylik nagyon, tehát szájfényként valóban használható, de kb ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate