Balenciaga

Ár:   13 000 Ft és 17 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: masiki, Módosítva: 2020. március 4.

Ár:   13 000 Ft és 17 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Illatcsalád: virágos-zöld

Fejjegyek:  jácint, fügelevél, petitgrain,

Szívjegyek:  rózsa, kardamom, pink bors, grapefruit,

Alapjegyek: ámbra, cédrus, vetiver, pacsuli, fás jegyek.

Evko

2017. március 31.

Nekem abszolút rózsa,és isteni finom.De miért???Miért??Miért nem érezhető egyáltalán?Hogy lehet ennyire gyér tartósságú parfümhöz adni a Balenciaga nevet???

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 31.

Nimrod

2016. november 12.

Érdekes ez az illat. Rendeltem belőle kismintat annak a hatására, hogy több külföldi oldalon is azt olvastam, hogy maszkulin vonal is megjelenik benne és akár unisex illatként is titulálható. Illetve, hogy semmi rózsás nincs benne. Nos akkor én ezt mind megcáfolnám. Számomra nagyon rózsás, de amolyan igazi friss, pure rózsaszirom, nagyon valódi. Én maszkulin jegyeket akárhogy is kerestem, nem találtam. Több napon át próbálkoztam a viselésével, de mindig nőiesnek éreztem magamon. Ellenben mindenki megdícsérte, hogy mennyire különleges és friss illatom van. Az illat maga egyébként valóban érdekes. Először nagyon erőteljes, zöld, savanyú, egyben édes és virágos. Később előjön egy kis púderesség, a szúrósság csillapodik és marad egy nagyon kellemes természetes fűszeres, lágy rózsaillat, sok sok zölddel és sok sok jácinttal, sztem nagyon dominál benne. Tartóssága átlagos, hatósugara viszont elég erőteljes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

linszu

2016. szeptember 30.

Ezt az illatot szeretni vagy utálni lehet. Szerintem csodás és különleges. Igaza van pofiarcnak, buja és fűszeres, egy-két fújás bőven elég, mert annyira erőteljes, illatgazdag. Én "hígítom" magamon egy könnyedebb parfümmel általában.
Nem gondoltam volna elsőre, hogy bele fogok szeretni, nagyon egyedi kreáció, egyedi és bevállalós, szerencsére nem lehet minden második emberen érezni az utcán, így megunni sem tudom. Tényleg olyan, hogy aki elsőre megérzi vagy elkábul tőle egy életre vagy húzza az orrát, hogy mi ez a borzalom, kényes parfüm, kényes illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 30.

pofiarc

2016. június 7.

Fűszeres, fás, földes, édeskés, kissé likőrös jellegű az én bőrömön. Természetközeli, de nem nevezném frissnek, inkább dús, buja. A rózsa meleg, száraz. Az egész illat leginkább az őszt idézi fel a számomra. Tartós, közepes hatósugarú parfüm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 7.

àgi75

2016. január 27.

Én a nyàri 40 fokban imàdom..Szàraz,hűvös, màr majdnem unisex! És pont ez a bajom vele! Egy ici-pici làgysàg kellene bele! És akkor az egyébként friss illatokat kedvelő Pasi is szeretné...de így sajnos nem! (Ha tudnà, hogy ehhez képest mennyibe került!:))) Fàjó szívvel eladósorba helyeztem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 27.

Beatrix123

2015. december 8.

Hát ez számomra az úgynevezett olcsónak tűnő nagyon drága parfüm. Semmitmondó, nem is tartós, van benne valami idegen vegyszerszag is, amit nem tudok beazonosítani. Egy mintát rendeltem belőle látatlanban, de még azt sem használtam el. Az üvege nagyon tetszik, csak miatta kap pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 8.

nina 69

2015. szeptember 1.

Száraz, tömény rózsaillat.
Van egy olcsó rózsás parfümöm. Körülbelül ötször jobb, és viselhetőbb nekem mint a drága Balenciaga.
Sajnos áldoztam rá illatolás nélkül. Gyorsan el is adtam....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Száraz, tömény rózsaillat.
Sajnos áldoztam rá illatolás nélkül. Gyorsan el is adtam....

klau810614

2015. május 24.

Hát ez valami borzasztó fejfájdító molyírtó illat nekem ... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 24.

Hát ez valami borzasztó fejfájdító molyírtó illat nekem ... :(

judit0310

2014. április 20.

Kedves GlamourAndStyle!
Nem fogsz csalódni,garantálom! :)
Az én izlésemnek még jobban tetsző,mint a flora...friss,rózsás...igazi tavaszi illat...IMÁDOM!
Az ausztriai Müllerben vettem,ráadásul 20% kedvezménnyel! Mert -láss csodát- ott mindig leáraznak parfümöket húsvét előtt...és mindegyiket,nemcsak néhány kevésbé kelendő darabot,mint a hazai Müllerben!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 20.

Kedves GlamourAndStyle!
Nem fogsz csalódni,garantálom! :)

Antioxidánsok: BHT