Bánfi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lovely21, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek
Kategória:   Hajápolók

lynxcat

2017. január 23.

Sajnos nem művelt csodát a hajammal. Már jó pár éve használtam, így az emléke is homályos, talán majd egyszer még visszatérek hozzá új reményekkel, amint befejezem más termékekkel való kísérletezést.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 23.

Bellabellissima

2017. január 7.

Régi bevalt kedvenc! Heti 2x-3x hasznalom, hajmosas elott jól bemaszirozom, es 40 percig van fent (hajolaj a haj teljes hosszan), nem hullik a hajam, szinte egyáltalán. És azok a sokat emlitett babahajak is latszanak, harom honap alatt 2,6cmt nott a hajam! Ez az atlagos növekedésnél tobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 7.

Bianca01

2017. január 5.

Már lassan egy hónapja használom hajmosás előtt hetente egyszer.
Ahhoz képest, hogy hajhullásra van, eléggé durván sok hajam kijön mosáskor, amikor ezt a szert öblítem le, emiatt abba is akartam hagyni, de aztán észre vettem, hogy napközben meg nem hullik annyira drasztikusan, mint azelőtt..
A szaga érdekes, szúrós, kb mintha csatorna vízben mosnék hajat, de ez az utolsó dolog lenne, ami zavarna,ha olyan jó, mint ahogy mások mondják...
A hajnövekedést tényleg segíti, nekem jóval hosszabb lett és hajpakolással nem szárít annyira erősen, az azért kell mellé jócskán..
Nem hagytam abba a használatát, bízom a csodában, hogy idővel történik valami, babahajakat énis felfedeztem itt-ott, de akinek túlzottan kevés haja van, nem ajánlom, mert nekem az elején nagyon sok kihullott tőle :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Már lassan egy hónapja használom hajmosás előtt hetente egyszer.

Angyalkaja

2016. december 27.

Kegyetlen büdös, 2x hajat mosok utána, fél órás pakolást felrakok, és úgyis, és szárít is, párszor használtam és abbahagytam, nem ér annyit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 27.

Buhito

2016. november 7.

A szaga borzalmas már-már elviselhetetlen, nincs az a sampon ami képes lenne eltüntetni. A használata is körülményes, hajmosás-hajszesz bedörzsölése-várakozás-újabb hajmosás majd még1, még1, de a szag nem tűnik el. Nagyon szárítja is a hajat. Jótékony hatásról néhány használat után még nem tudok beszámolni. Legszívesebben abbahagynám a kezelést és menne a kukába...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

klnfranciska

2016. október 31.

Nekem nagyon bejött. Én személy szerint a gyógynövényes illatát is szeretem, de arra mondjuk sokan panaszkodnak a környezetemben, hogy büdi vagyok, ha felkenem, de engem nem zavar. :D Kúra szerűen használtam, ugyan nem volt rá szükségem mikor elkezdtem, inkább amolyan megelőzés volt, mert a vizsgaidőszak stresszét nehezen bírom, és bizony hullik tőle a hajam. Viszont mikor ezt használtam, megelőzte. Szerintem gyorsabban is nőtt tőle, és ugye több lett a babahajam is. Szóval összességében én nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

reginababa10

2016. július 8.

Lassan kifogy a flakon annyira elhasználtam már de sajnos semmi változást nem vettem észre. Rohamosan kezdett el hullani a hajam és ezért utána néztem ennek a "csodaszernek" és mindenki olyan pozitív véleménnyel volt róla hogy gondoltam kipróbálom. Sajnos nem vált be nekem. Még persze próbálkozom, most telt el 1 hónap..hátha majd elkezd hatni de ahogy elnézem az én hajamon nem fog segíteni :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

Feketebarbi

2016. június 6.

Kúraszerūen használtam és 3 hónap után dupla annyit nōtt a hajam egy hónap alatt. Arra készüljön mindenki, hogy büdi, de azért amit nyújt belefér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 6.

Saria

2016. május 15.

Eleinte csípte a fejbőröm (mert állandóan vakartam a többi sampon okozta viszketés miatt), ami miatt elég sok fájdalommal járt használni, de mára szinte alig van korpa a fejemen és nem viszket. Az illata valóban orrfacsaró és fullasztó, de a hatásáért szerintem nagyon megéri. Elég rég használom ezt a hajszeszt (a samponnal együtt) és igazság szerint már kicsit "ráunt" a hajam mindkettőre, úgyhogy egy ideig mellőznöm kell, de én biztosan újra megveszem! (Részletes véleményt írtam a samponhoz.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

zsuzsu92

2016. május 8.

A legnagyobb csodaszer!!! A 75 centis hajam titka <3 Imádom!!!! Nagyon tönkretette a hajam az otthoni hajhosszabbítás, nem nőtt szinte semmit és csomókban kihullott....de ez helyretette, nagyon szeretem, bár kicsit macerás és nehéz adagolni, ezekre kitaláltam magamnak megoldást. Spricnis flakonba szoktam áttölteni, és azzal könnyebben eloszlatom a hajon, belemasszírozom, majd zuhanysapkát húzok rá, és 40percig rajta hagyom. Előtte nem mosom meg csak utána. Fura illata van, de kibírható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.