Bánfi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lovely21, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek
Kategória:   Hajápolók

Agicaa1

2016. március 19.

régebben használtam, akkor a samponjával együtt, és látványosan nőtt is tőle a hajam, most újból elkezdtem használni. Hetente egyszer mosom a hajam, minimum egy órát hagyom a fejbőrömön, és simán kibírja az egy hetet:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

Amanina

2016. január 29.

Erős, csípős szaga van, de én meg tudtam szokni. Azt hiszem tényleg segített a hajhullásomon, de látva most az összetevőit... hát nem fogom újravenni sajnos :( Maradok a tisztább biobb dolgoknál

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

helcsicsakegyvan

2015. november 2.

Én is hajmosás előtt használtam, de azon kívül, hog gógynövényszagú lett, nem történt semmi sajnos, pedig nagyon szeretném már megtalálni azt a terméket, ami megállítja a hajhullásom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 2.

bree07

2015. október 11.

Ha a hajhullást csökkenti, akkor a hajnövekedésben is segíthet; ezért vettem meg. Az itteni kommentek alapján féltem, hogy nekem is szárítja majd az egyébként is száraz hajam, de nem! Hajmosás előtt szórófejes flakonnal fújtam a hajam tövére leginkább, majd kb 15-20 percig hagytam rajta, és rátekertem egy törölközőt. A negyed óra leteltével lemostam, és bár én használtam egy mély-ápoló balzsamot is, a hajam csillogott, és abszolút nem éreztem száraznak, sőt!
A hajnövesztő hatásáról még nem tudok nyilatkozni, de majd írok updatet! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 11.

A hajnövesztő hatásáról még nem tudok nyilatkozni, de majd írok updatet! :)

spannika

2015. augusztus 25.

Megmentette a hajacskámat, amikor az csomókban kezdett hullani. Egyetlen hibája, hogy kicsit szárít, de azt egy jó balzsammal ki lehet védeni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

kalmaniki

2015. július 26.

Sajnos számomra nem vált be, nem segített a hajhullásom mérséklésében, pedig heti 2-szer használtam. Marta a fejbőrömet, szörnyen büdös, nagyon szárította a hajam, kissé macerás is volt a használata, még maradt benne, de örömmel vágom a kukába. Azóta találtam helyette minden tekintetben jobb hajhulláscsökkentő hajszeszt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

Alexandra91

2015. május 25.

Fantasztikus tényleg szebb lett tőle a hajam és alig hullik és az ára is kedvező.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

bonivagyok

2015. május 3.

Imádom!!!
Több éve használom, hatásos! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Imádom!!!
Több éve használom, hatásos! :)

babia

2015. április 15.

Anyukámnak vettem először ajándék gyanánt, ö kora miatt már erőteljes hajhullással küszködik. Már nem egyszer vásárolta újra, neki nagyon bevált, erősebb és fényesebb lett tőle a haja.
Igaz, a haját igénybe vevő dolgokat (pl.: havi festés) elhagyta.
Az ö példájából kiindulva ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 15.

Igaz, a haját igénybe vevő dolgokat (pl.: havi festés) elhagyta.
Az ö példájából kiindulva ajánlom mindenkinek!

Sifra

2015. április 15.

Most kezdtem másodszor használni a hajszeszt és a sampont is. Mindkétszer kampányszerűen, nagyon intenzíven kezdett hullani a hajam a szülés-szoptatás hatására és bár erős szálú, szép, amúgy problémamentes hajam van, a növekedés nem érte utol a hullás mértékét. Az eredmény: halántékok fölött copfba fogott hajnál kétségbeejtően kilátszó fejbőr.
Ezt a jelenséget az első babánál két hónap alatt tüntette el, de a nagy lelkesedésben több, mint egy évig (lehet, h tovább is) használtam a terméket. Még dúsabb és fényesebb lett a hajam, mint előtte volt!
Most már rutinosan nyúltam a maradék után az első jelekre. :) Engem nem szárított, igaz, nem kimosós balzsamot is használok mindig hajmosás után. Úgy csinálom, hogy egyszer megmosom Bánfi samponnal, öblítés, utána a szesz, törcsibe csavarom a hajam és akár egy órát is úgy hagyom, majd újra sampon. Tényleg időigényes, de heti kétszer bele kell, hogy férjen, nekem legalábbis muszáj. Közben itthon teszek veszek, szoptatok egy ráérőset, stb, A második hajmosást már csak mosdóba hajolva intézem, ezzel tudom egyszerűsíteni a procedúrát.
Az illatát meg speciel én nagyon szeretem, lehet, h én vagyok perverz, de pont azért jön be, mert gyógynövényes és pszichésen is jót tesz, hogy tudom, tényleg abból van, amit ráírtak! Azt is szeretem, ha benne marad az illata a hajamban és mások is kellemesnek szokták találni (kiöblített, megszáradt hajon nyilván már sokkal enyhébb, mint a szesz töményen).
Két dolog negatív, de még így is megy az öt csillag:
- a gazdaságtalan kezelés (tudom, spricnis flakon, de akkor is)
- nincs belőle nem kimosós változat (bár lehet, hogy ilyet kifejleszteni a hatás rovására menne és akkor inkább mosom meg még egyszer a hajamat)
A hajam nem festett, így arról nem tudok nyilatkozni, hogy festékre milyen hatással lenne nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 15.

Két dolog negatív, de még így is megy az öt csillag:
- a gazdaságtalan kezelés (tudom, spricnis flakon, de akkor is)

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.