Bánfi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lovely21, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek
Kategória:   Hajápolók

fannix21

2014. szeptember 6.

én régen a ricinust használtam, akkoriban még hajnövesztés céljából. aztán feltűnt, hogy egyre több és több hajam hullik ki, és nem értettem, hogy miért. elmentem orvoshoz, és a vérvizsgálatból kiderült, hogy alul működik a pajzsmirigyem, aminek az egyik tünete a hajhullás... :/ pedig alapból sincs túl sok hajam.. :D szóval a ricinust tovább fogom használni, hogy nőjön, de hétfőn veszek egy ilyen hajszeszt, annyi pozitívat olvastam róla. és Anyukám mondta, hogy ez egy régi dolog, és régen is használták az emberek. ezért megelőlegezek egy 3-ast, aztán néhány hónap múlva írok, hogy mit tapasztaltam:))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

greti88

2014. szeptember 2.

Az illata nem túl kellemes,de hozzá lehet szokni,mivel nem kell belőle sok és csak a fejbőrre,én úgy oldottam meg , hogy ez szájfrissítős spray üvegcsébe raktam így oda tudom közvetlenül fújni a fejbőrömre,így eléggé célzott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 2.

Palotaibt

2014. július 14.

Sajnos csomóban hullott a hajam. Elkezdtem használni a hajszeszt és a sampont együtt. Most ott tartok, hogy normalizálódott a hajhullásom és remélem, hogy új hajszálakat is hamarosan felfedezhetek majd. (kb 2 hónapja használom. Első lépésben megmosom a hajam a Bánfi Samponnal. Utána bekenem a hajszesszel, becsavarom a fejem törölközőbe és hagyom hatni kb 35-40 percet. Utána megint megmosom a hajam a Bánfi Samponnal.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 14.

rituale

2014. július 3.

Már vagy 4 éve ajánlotta a fodrászom és tényleg bevált! Nekem azt javasolta, hogy hajmosás után masszírozzam a fejbőrbe és ne mossam le, így sokkal hatásosabb. Nekem így teljesen normalizálódott a hajhullásom. Viszont, akinek vékonyszálú a haja, annak nem biztos, hogy beválik, ez a le nem mosós dolog, mert nagyon kezelhetetlen lehet tőle a haja. Az illata érdekes, de megszokható, ha este felkenem, reggelre szinte teljesen elmúlik a szaghatás. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

gretiperry

2014. június 1.

Kb. 3 éve fedeztem fel,akkor hónapokig használtam és 10 centit tuti nőtt tőle a hajam...:) Nekem az illata savanyú uborkára emlékeztet, de idővel megszoktam, bár van amikor hajmosás után nagyon minimálisan éreztem a hajamon az illatát.Az akkori sok babahajam kinövésével ma már pont ott járok hosszban,hogyha felkötöm a hajam kibukik az a rész hátul, ami elég zavaró, de eltűzöm:)
Most megint szeretném elkezdeni használni, de színezem a hajam és így is hamar lenő a töve, és félek hogy a szesz erre mégjobban ráerősít...:S Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

peetra0516

2014. április 18.

Én már több mint 4 hónapja használom és nekem bevált! ;) Az illata először nem tetszett de az idő múlásával megszerettem... A hajam észrevehetően nőni kezdett tőle, mert ugye én hajnövesztés céljából vettem nemtudom hogy hajhullásra mennyire jó mert nekem nincsenek ilyen problémáim... Az egyetlen gondom vele hogy rengeteg babahajszálam nőtt tőle, de ez a velejárója úgyhogy már megszoktam...Aki hajat akar növeszteni annak csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 18.

peetra0516

2014. április 18.

Én már több mint 4 hónapja használom és nekem bevált! ;) Az illata először nem tetszett de az idő múlásával megszerettem... A hajam észrevehetően nőni kezdett tőle, mert ugye én hajnövesztés céljából vettem nemtudom hogy hajhullásra mennyire jó mert nekem nincsenek ilyen problémáim... Aki hajat akar növeszteni annak csak ajánlani tudom! :)

Menna

2014. április 14.

Nekem kb 2 éve marokszám hullott a hajam, konkrétan egy másik embernek elég lett volna annyi haj amennyi nekem kihullott minden hajmosásnál. Aztán elkezdtem használni ezt kúraszerűen, nekem szinte csodát tett vele! A hajhullásom teljesen megszűnt, rengeteg új babahajam nőtt, és sokkal fényesebb lett a hajam. Az illata nagyon gyógynövényes, de én ezt teljes mértékben elnézem neki cserébe amit tett a hajammal:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

dora1682010

2014. február 4.

Nekem nagyon sokat nőtt a hajam főleg dús lett tőlle..Kipróbáltam a sampjonjával együtt de nekem nagyon szárította a samponja túl sok volt a kettő együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 4.

heloise_midnightmadness

2014. február 4.

Mindent az előírásoknak megfelelően használtam, a samponjával és balzsamjával együtt.
Vicc nélkül egy marék hajam hullott ki utána, a fejbőröm viszket, húzódik - soha nem volt sprőd, mindig puha volt, de most olyan, mint a seprű, kifésülhetetlen, gubancos és száraz... Soha nem kenem fel többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.