Bánfi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lovely21, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek
Kategória:   Hajápolók

Katie

2014. január 14.

Tényleg hatásos ez a hajszesz, kamaszkorom óta használom kúraszerűen néhány havonta, és azóta sokkal dúsabb lett a hajam. Én egyébként nagyon szeretem az illatát is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

viktoriacsoke

2014. január 5.

Eléggé büdös egy termék... de hasznos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

Eléggé büdös egy termék... de hasznos

nikol134

2013. december 31.

Rettenet az illata, és nagyon nehezen lehet után a kifésülni a hajamat, hiába használok utána balzsamot, a fejbőrömet is irritálja egy picit. Eddig nem látok változást a hajammal kapcsolatban, de ha már megvettem elhasználom, de tuti nem veszem újra, inkább vitaminokra költöm az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

sziszi09

2013. december 11.

Nekem is bevált. Én tudtam a hajhullásom okát: rosszul megválasztott hajfesték. Csomókba hullott a hajam és iszonyatosan kétségbe estem. A neten olvastam erről, hogy segít. A hajhullásom elmúlt és gyorsabban is kezdett el nőni, rengeteg baba hajam lett. Még most is használom, de már nem minden hajmosáskor, csak néha. Spriccelős flakonba öntöttem át, úgy könnyebb használni. :D
A szaga tényleg borzalmas, de hát el lehet viselni, meg már hozzá is szoktam, fel se veszem. Szerencsére az én samponom olyan erős gyümölcsös illatú, hogy elnyomja meg a balzsamom is. És hajmosás után egyáltalán nem száraz a hajam. Mielőtt lemosom viszont érzem hogy szárított rajta, de ez csak átmeneti állapot. A samponját és balzsamját nem próbálnám ki azért. A festéket se marja le nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

Filomena

2013. december 6.

Nekem bevált! Lassan 5 hónapja használom.
Általában csak a hajszeszt használom, néha előtte a sampont is. Tény, hogy a szaga borzalmas, de utána megmosom finom gyümölcs illatú balzsammal, ill. mivel eléggé szárítja a hajat Schwarzkopf hajpakolást is használok utána így az illatát sem érezni és a hajam is selymes, fényes!

Először eléggé hullott tőle a hajam, de ha jól tudom ez normális... 1-2 hét alatt ez elmúlt. Ma már ha végigsimítom a hajam csoda ha 1 hajszál is a kezembe marad! Szóval a hajhullást megállította!

És a hajnövesztő hatása...
5 évvel ezelőtt szőkére lett festetve a hajam, nagyon töredezni kezdett kiszáradt, tönkretette a szőke festék... évekig szó szerint nem nőtt ezután! Amióta a hajszeszt használom, kb úgy a 3. hónaptól kezdve látványosan hosszabb a hajam amit mások is megjegyeztek, mindezt úgy hogy előtte inkább visszafele nőtt a hajam mint hosszabbodott volna!

Szóval az illata és a szárazság ellenére szerintem érdemes kipróbálni, csak mellette megfelelő ápolást kell biztosítani a hajnak! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 6.

Nekem bevált! Lassan 5 hónapja használom.

És a hajnövesztő hatása...

jetroh

2013. november 22.

Borzalmas a szaga,a hajam is hullik még,viszont emellett elkezdett nőni gyors ütemben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

mrs.imperator

2013. október 3.

Nekem nem vált be, ugyanúgy hullott a hajam, pedig használtam a kúrának előírt időtartamban. Csalódás volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 3.

Virágocska

2013. augusztus 18.

Lehet, hogy hatásos lenne, de a szaga miatt képtelen voltam használni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

Lehet, hogy hatásos lenne, de a szaga miatt képtelen voltam használni...

sszöszi

2013. augusztus 18.

Anyukámnak bevált hajhullás ellen, bár ő a sampont is használja (direkt azért szereti mert attól nem puhul meg a haja), szinte folyamatosan használja, nem csak kúraszerűen, mert amikor abbahagyja, akkor jobban hullik haja.. Én is elkezdtem használni a szeszt a hajhullásra, kicsit mintha segített volna, de igazából nem állította meg a hajhullásomat. Még egy utolsót elhasználok, de eddig nem sok sikerrel jártam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

agica0723

2013. augusztus 4.

Borzalmas a szaga... :( Egyszer használtam, próbálom győzködni magam, hogy ha megvettem legalább használjam el, de nem bírom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.