BareFaced Beauty

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gothy, az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2013. november 8.

Lelőhely:   online külföldről

Bb.Sophie

2013. október 26.

Az enyém is a Pixibox-ból való, azóta a mindennapos pirosítóim közt van a helye. Jól adagolható, és kevés is elég belőle mert nagyon pigmentált, ha nem figyel az ember, könnyen túl sokat tehet fel belőle. Sajnos az a szép aranyló fénye csak a dobozban van meg, az arcomon nem láttam viszont, de ennek ellenére nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

turquoise_pianist

2013. október 22.

vigyázni kell vele, mert nagyon pigmentált, a csomagolása hagy maga után némi kivetnivalót, nem túl praktikus, pont a pigmentáltsága miatt de ezen kívül tartós, könnyen lehet vele dolgozni szóval örülök, hogy benne volt a Pixiboxban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

Színezékek: CI 77492, CI 77491, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Manganese Violet / CI 77742, Ultramarines

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.