Barnängen

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A dicsőített északi bodzavirággal és az 5%-nyi Cold Cream-mel gazdagított formula az érzékeny bőrnek rendkívül gyengéd ápolást biztosít.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

manobeka

2017. október 7.

Ennek bírom az illatát leginkább elviselni, én nem éreztem különbséget a sensitiv és a caring között, mindkettő jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 7.

Marietta1977

2017. október 2.

Beauty boxban kaptam ezt a terméket. Még a férjemnek is tetszett az illata, kellemes az állaga is, nagyon tápláló.
Kellemes meglepetés volt, az én szárazságra hajlamos bőrömnek nagyon jót tett, ápolta és tényleg nem kell belőle sok. Így télre szerintem tökéletes választás, ha kényeztetni akarjuk a bőrünket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

somogyieszti

2017. szeptember 28.

Ahogy a testbalzsam, ez is elnyerte a tetszésem! Egészen pici is elég belőle, az illata nagyon természetes és finom, és sokáig érzem utána a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.