Barry M

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Szütyő Beauty blog, az összetevőket feltöltötte: karaibrahimgil, Módosítva: 2019. október 30.

Kategória:   Sminkek szájra

Lágy, krémes hidratáló rúzs, széles színválasztékban. Tökéletes fedőképesség, nagyon tartós minőség. A rúzsokban található természetes hidratáló anyagok nem engedik, hogy az ajkak kiszáradjanak.

natasha

2013. április 7.

Világos nude színt kerestem égen földön ezért megrendeltem netről a Pale nude és a Marshmallow színt. Nagyon pigmentált rúzsok igényes csomagolásban,viszont a negatívum hogy nagyon szárít,és kihangsúlyozza a hibákat.
1500 ft-ért azért elvárnám hogy ne szárítsa ki cserepesre a számat és még 2 nap után is csúnyán néz ki tőle hiába ajakápolózok agyba-főbe. Ettől függetlenül nem tudom nélkülözni őket mert tényleg nagyon szépek,sajnálom hogy nem tudom minden nap használni:s
Még gondolkozok hogy beszerzek egy harmadik színt is.

Nem és nem..Felkenem a hidratált számra és még a legapróbb kis repedést is csúnyán kiemeli,borzasztóan szárít,pedig imádom a színét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

Még gondolkozok hogy beszerzek egy harmadik színt is.

barbee77

2013. március 29.

Jó színe van (nude féleség), tartós, kedvező árú ahhoz képest, hogy milyen minőségű :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

Mya

2012. október 16.

Egy természetes, halvány rózsaszín árnyalatot szerettem volna, amit azt hittem meg is találtam. A rúzsnak nagyon szép színe van, de mikor felkentem szinte sokkolt.... A természetes visszafogott rózsaszín, egy mű hatású erős rózsaszínes-lilás tömény szín lett a számon. Azt hittem elájulok. Ez pontosan az a szín amit még elajándékozni se mernék, szóval dísz vagy kuka... Hogy mennyire hidratál arról nem tudok beszámolni, mert a látvány után azonnal töröltem is le. A csomagolása elég igényes, de ettől még a termék katasztrófa....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 16.

szisz5

2012. augusztus 23.

Postaládapiros színben van meg. A szín sem az a piros, amit kerestem, másrészt pedig iszonyatosan szárít. Hiába pigmentált, ha felkenem és 5 perc múlva muszáj lemosnom mert gyakorlatilag marja a szám ... + vannak sokkal tartósabb matt rúzsaim, amik egyáltalán nem szárítanak (pl. Sleek, Rimmel).
Hiába vagyok kíváncsi még sok már színre ezek közül, nem hiszem hogy vennék még egyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

Lorelai

2012. július 17.

Engem is nagyon szárít, ezért nem is igazán tudom használni, mert nem tudom szépen felvinni. :( Pedig jó lenne a szín, szép a csomagolás, tartós meg minden...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

ritaszeged

2012. július 17.

Hát mit is mondjak, jók a színek a csomagolás meg minden. De nagyon szárítanak a matt hatásnak köszönhetően. Igaz extra pigmentáltak, de egy cserepes ajkon ez mit sem ér, kell alá ajakápoló a színt pedig újjal szoktam felütögetni így tűrhető a hatás :) az ára jó , de bőven elég ez a két darab többet nem fogok venni! Van egy narancs és egy barack szín, szerintem soha nem fognak elfogyni :) ebben az árban akkor inkább catrice rúzst vennék :)

dorkaww

2012. július 6.

Én valamit nagyon elnézhettem mikor vásároltam mert eléggé csalódással ért a termék miután kipróbáltam. Történetünk Angliában kezdődött mikor is a superdrug kellős közepén megpillantottam a Barry M állványt és azt mondtam hogy nekem a Pink mániám miatt a legpinkebb árnyalat kell. Meg is vettem a 62-es über Nicki Minaj rúzsaihoz hasonlító árnyalatot aztán csalódtam. Csalódtam mivel az én ajkaimat totál kiszárította. Nem tudom hogy miért először mikor feltettem krémes volt majd egy idő elteltével csak azt vettem észre hogy brutálul kopik és kiszárította a szám. Eléggé nagy csalódás volt..:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

Mesi

2012. július 6.

Ez a legjobb rúzsom. Nagyon jól fed, és tartós. Egyáltalán nem mászkál és diszkréten kopik. De akkor is ott marad az alapszín, mert beleivódik az ajak bőrébe.
Íze, illata nincs.
Keményebb állagú, mint amiket eddig próbáltam, de nekem ez sokkal jobban bejön, mert ecset nélkül is precízen fel tudom tenni, igazítani a nap során. Nem maszatol, ahova tettem, ott marad.
A 152-es Vintage Rose van meg, ez nekem az a bizonyos "my lips, but better".
Napi szinten használom, nem szárít.
Az összes többi rúzsom elbújhat mögötte (pl. Catrice, L'Oreal, Avon)
Tervezek más árnyalatot is megvenni tőlük. Nem nagyon fogok más márkától rúzst venni egy darabig, tökéletesen meg vagyok elégedve. Egy rúzsnak ilyennek kell lennie.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

Íze, illata nincs.
A 152-es Vintage Rose van meg, ez nekem az a bizonyos "my lips, but better".
Napi szinten használom, nem szárít.
Az összes többi rúzsom elbújhat mögötte (pl. Catrice, L'Oreal, Avon)

coffelove

2012. július 2.

A 147-es Peachy Pink árnyalat van meg belőle. Eszméletlen erősen fog, nagyon tartós, akár egy fél napot is kibír ha vigyázok rá. Ha világosabb, szolidabb hatást akarok elérni akkor ecsettel viszem fel és a akkor is tökéletes. A legjobb rúzsom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

svenimeni

2012. július 2.

Nagyon korrekt minőségű rúzsok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Nagyon korrekt minőségű rúzsok.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate