Batiste

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2015. október 2.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

Száraz sampon középbarna hajra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

anitaanett

2016. október 30.

Sajnos valóban csak középbarna hajhoz jó. :( A Batiste Dark szárazsampon hiányában ezt vettem, ugyanis azt sehol sem látom, egyik Rossmannban se, úgy látszik mindenkinek az kell. Fekete hajam van, úgy voltam vele, hogy ez is jó lesz, hiába barna. Viszont nagyon elüt sajnos a hajtöveknél. A dolgát teszi, mint a többi Batiste termék, az illata is nagyon kellemes. Kicsit zavaró, hogy ha sokat fúj az ember, akkor apró fekete darabokban hullik a hajról. Barna hajúaknak kötelező darab!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

adrika128

2016. október 15.

Az én vékony szálú hajamon tökéletesen működik. Már a harmadik flakonnal használom és semmi rosszat nem tudok róla mondani. Próbáltam már sok száraz sampont, de nálam ez viszi a pálmát. Semmi nyoma nem marad a hajamban, nem úgy, mint más termékeknél. A hajmosást pedig ki tudom tolni 2-3 nappal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

judy91

2016. október 6.

Én a Beautiful Brunette-t vettem belőle (bár gondolom ez vagy az vagy nagyon hasonló), és imádom! Isteni az illata, tényleg felfrissíti a hajkoronámat, mégsem érzem, hogy "ott van"a fejbőrömön. Minden forintját megérte, tuti újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

stiles

2016. október 2.

Nagyon-nagyon zsírosodásra hajlamos a hajam, már a második nap vállalhatatlanul néz ki, bármilyen sampont használok, bármit csinálok vele, bárkinek a tanácsát fogadom meg (örök kedvencem a "ne mosd meg egy hónapig!!" Köszi...) Egyetlen esélyem a mindennapos hajmosás elkerülésére a szárazsampon, de egyszerûen mindegyik borzalmas. Hetedikes koromban kezdôdött a nagy szárazsampon-mániám, amikor is szerintem minden itthon kapható szárazsampont kipróbáltam, pár hónapig próbálkoztam még hintôporral is, és egyszerûen... Nem. Semmi nem mûködött, inkább naponta mostam hajat, vagy összefogtam.

A három nagy probléma, amivel találkoztam:
- borzalmas és erôs szag, ami egész nap tart (miért???? Mi ennek az oka??? Miért kell mindegyiknek büdösnek lennie?)
- fehér lesz tôlük a hajam töve (sötétbarna hajam van)
- a por nem tûnik el rendesen, viszket tôle a fejbôröm, koszosnak tûnik a hajam, lelapul fél óra után, jöhet a hajgumi.

Jobb szárazsamponok esetén ebbôl a háromból maximum kettô volt csak jelen, de inkább mindhárom jellemzô volt az általam próbált termékekre. Nagyjából egy éve már feladtam, amikor valaki (újra) rám sózott egy Aussie-t, hogy most ez megváltoztatja az életemet (...nem), de ha mégsem jön be, szerezzek be egy Batiste-et.

Na, már akkor örültem, amikor láttam, hogy van opció barna hajra is, hát még amikor fújtam belôle egy kicsit és nem volt erôs szaga. Azóta már egy üveg elfogyott, most fogom beszerezni a másodikat, és nagyon szeretem, bár nem tökéletes.

Nem tûnik utána zsírosnak a hajam, bár annyira tisztának sem (mondjuk ez engem nem zavar). Két nappal ki lehet vele tolni a samponozást, viszont nagyon viszket tôle a fejbôröm úgy 10-12 óra után (addig nem nagyon, hála istennek), szóval én egy nap után mindig kimosom. A hajtövemet nem színezi be fehérre, viszont ennek is megvan az ára, hajmosáskor sötétbarna lesz az egész kád (nem vészes, nem kell sikálni utána, de érdemes leöblíteni vízzel), illetve az ujjamat is megszínezi, ha hozzányúlok a hajamhoz. Aludni nem tudnék benne, szerintem mindenképp lefekvés elôtt ki kell mosni a hajból. A port egyértelmûen érezni lehet a hajban, ha megérintem, de sokkal kevésbé, mint más szárazsamponoknál. Ezen kívül az én ízlésemnek túl gyorsan fogytam ki, pedig soha nem használtam sokat egyszerre, de mindegy igazából, nem egy drága termékrôl van szó.

Összességében nem vagyok szerelmes, de a legjobb, amit eddig találtam, szóval amíg nem botlok bele valami csodaszerbe, ezt fogom újravenni és használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 2.

A három nagy probléma, amivel találkoztam:
- fehér lesz tôlük a hajam töve (sötétbarna hajam van)

mrs.imperator

2016. szeptember 24.

Sokszor vettem már újra, segít vészhelyzetekben. Az egyik ami nem annyira tetszik, hogy egész nap viszket tőle a fejem...Viszont tényleg matt lesz tőle a hajam, dúsít... Ha zsírosodik a hajam ezt használom, a színezett változat jobb mint a fehér...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 24.

marmalade

2016. szeptember 4.

Azt hiszem, nem vagyok kompatibilis a mindenki által dicsért Batiste szárazsamponokkal. Akárcsak a virágillatútól, ettől is kikészült a fejbőröm minden alkalommal, amikor megpróbáltam használni. Azt már nem is említem, hogy hajmosás után a kádmosás is kötelező, mert a kád úgy néz ki, mintha a sáros lábú kutyámat fürdettem volna benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Fenolia

2016. szeptember 3.

Bár nem vagyok a száraz samponok híve, de mindig van otthon, vészhelyzetekre tartogatom.Eddig messze ez a legjobb , amit használtam! Semmi nem látszik a sötétbarna hajamon és ami a legfontosabb nem lesz ragacsos,rossz tapintású a hajam tőle, puha marad és könnyen fésülhető! Az illata is elfogadható. Többször kisegített már és nem volt az a rossz érzésem , mint máskor hogy a francba hajat kellett volna mosnom mégis...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

ftmea13

2016. szeptember 3.

Én is sok-sok utána olvasás árán találtam rá a Batiste szárazsamponokra, illetve egyik barátnőm is használja. Nagyon jól bevált neki, gondoltam én is kipróbálom, mert könnyen zsírosodik a hajam, sőt, szinte a harmadik nap már vállalhatatlan volt a nyár folyamán, a 40 fokban. Végre beruháztam erre, és annyira imádom *-* Sampont is váltottam, ami tökéletes a hajamnak, de én magam sem hiszem el, hiszen 6 napot kibírt a hajam, igaz 5. nap már befújtam szárazsamponnal. Őszintén nem igazán lett volna rá szükségem, de szeretem, ha friss a hajam és hátul már elkezdett zsírosodni, egyszerűen elképszető. Csodálatos eredmény. A múlt héten már a nagyon-nagyon zsíros hajamra fújtam rá és anyukám is kérdezte, reggel hajat mostam-e, de nem. Illatát hamar megszoktam, nem mondanám kedvencnek, de nem is büdös, teljesen türhető számomra. Viszont mikor már kint mentem a utcán, annyira éreztem azt a tipikus "fodrász" illatot, nem tudtam elképzelni honnan jön, mire rájöttem a szárazsampon az, egyszerűen imádom:) Színe pedig tökéletes, kicsit világosabb a hajszínemnél, de eloszlatom és tökéletes!! Tuti újra fogom venni, árát nagyon megéri:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Ingi

2016. szeptember 1.

Nagyon jó - szerintem megéri az árát. Az első Batiste amit vásároltam, és igazak a dícséretek ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

lampsfangirl

2016. augusztus 28.

Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Nagyon szeretem!

Alkoholok: Alcohol Denat.