Batiste

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2015. október 2.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

Száraz sampon középbarna hajra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vtina85

2015. június 14.

Ez a legjobb száraz sampon (sőt ez az egyetlen hatásos) amit valaha próbáltam. És még az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 14.

angelcare

2015. június 12.

Amint meghallottam hogy a Müller is forgalmazza azonnal rohantam megvenni. :)Régóta fájt rá a fogam de külföldről rendelni mindig olyan macerás...Ombre hajam tövére tökéletes választás.Van egy kis színező hatása is ahogyan ígéri.Az 1500 Ft száraz samponra kicsit soknak tűnik de a hatása elfeledteti ezt... :)
Egyáltalán nem látszik a hajon,nem mattít.Érzésre kicsit ez is "poros" hatású,de a hajam tényleg úgy néz ki mintha frissen mostam volna! :D Magasan a legjobb a száraz samponok között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 12.

mrs.criss

2014. április 24.

sajnos nagyon hamar zsírosodik a hajam,szárazsampon és mindenféle praktikák nélkül másfél naponta moshatnám, h tökéletes(nek tűnő) hajam legyen.megvettem ezt pár csalódás után,1800 ft-ért.elég zsákbamacskának indult, de most használtam másodjára és mindenki halálra dícsérte a hajam mennyire szép.dúsít,nagyon szép tartást ad (frissen mosva sincs ilyen tartása a hajamnak).remélem nem teszi korpássá a hajat rendszeres használat mellett...még visszajövök nyitalkozni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

2014. április 12.

Árához képest egész jó, nálam az első helyen a Lee Stafford középbarna hajra való színezett szárazsamponja áll, az az etalon. Hatása ennek is egész jó, de ez kicsit jobban mattítja a hajamat, valamint az illatát sem szeretem. Ettől függetlenül a 4 csillagot megadom, mert ebben az árkategóriában csak rosszabbal találkoztam, ráadásul ennyiért más márkából színezettet nem is lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 12.

Ann S

2014. február 4.

Teljesen jól funkcionál. A hajmosást 1-2 nappal is el tudom vele tolni, nem büdös, nem lesz tőle fehér a hajam. Az egyetlen problémám, hogy drága, ahhoz képest, hogy egy flakon meddig tart.
Hozzáteszem, hogy elég sok szárazsampont próbáltam már ki, kezdve a házi hintőporostól a balea szárazsamponig, de nekem ez vált be a leginkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

Pandácska

2013. augusztus 8.

Nem tudtam megszeretni, ezeket a száraz samponokat nem nekem találták ki, persze azért muszáj volt kipróbálnom a kisördög miatt... Inkább reggel hamarabb felkelek és megmosom a hajam, de nem fújom be ezzel a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride