Batiste

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2015. október 2.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

Száraz sampon középbarna hajra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dana1983

2019. április 18.

A vékony szálú hajam nagyon gyorsan zsírosodik és jó lenne, ha szárazsampont tudnék használni, de eddig akármelyik fajtát próbáltam, egyik sem ért semmit se. Ez se. Akármennyit fújok rá, akárhogy csinálom, olyan a végeredmény, mintha semmit se csináltam volna.
Amúgy nem lenne rossz, mert nem viszket tőle a fejem, gyenge az illata, jól porlaszt, jó a szórófeje, nem lesz tőle barna a fejbőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

pankalany

2019. március 12.

Barna hajam van, általában heti kétszer mosom. Tényleg csak alkalomszerűen használom, viszont vészhelyzet esetére tökéletes megoldás. Hajtőre fújom ahogy a használati utasítás írja, ha van időm még átfújom hajszárítóval is kicsit. Azonnal felszívja a felesleges zsírt és megemeli a hajtöveket.

Nálam valóban képes 2-3 nappal kitolni a hajmosást, viszont az "illata" borzasztó. Fullasztó nagymamahajlakk szaga van és a hajtőnél eléggé bemattítja a hajszínt (emiatt a 4 csillag) de hát valamit valamiért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

UnicornsOfLove

2019. január 30.

Nagyon szuper ez is, csakúgy mint a többi Batiste társa! :)
Legjobb szárazsampon, tényleg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Nagyon szuper ez is, csakúgy mint a többi Batiste társa! :)
Legjobb szárazsampon, tényleg.

Vivvcso

2019. január 27.

Sokféle szárazsampont kipróbáltam, és eddig ez vált be legjobban. Egy csoda! Sokáig elég, nem kell kétnaponta hajat mosnom.
Nálam úgy a legszebb és legtermészetesebb az eredmény, ha tövekre fújom, majd picit beledörzsölöm a hajamba, és utána egy picit hajszárítóval megszárítom, és mintha most mostam volna meg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Hene

2019. január 22.

Evek ota ezt hasznalom, mar szinte az osszes markat kiprobaltam, de a kozelebe sem jarnak! Nagyon hamar zsirosodik a hajam, de vele akar 4-5 napig is kitudom huzni a hajmosast!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Beya93

2019. január 5.

UPDATE:
Az első flakon mindjárt elfogy, végülis vettem még egy flakonnal. Minél többet használtam annál jobb lett / jobbnak éreztem a hatását. Nekem továbbra sem barna a hajamon, csak a fejbőrömet fogja meg és hajmosásnál barna a víz. Felszívja a zsírt és tényleg tartást ad a hajnak, de nekem továbbra sem hozza a 2 nappal való kitolást. Hátránya még hogy sokat kell fújni belőle hogy hatásos legyen, így sűrű használatnál biztos gyorsan fogy, én ritkán nyúlok érte így még mindig van benne. Egyelőre maradok ennél.

2018. november 15.
Kezdem azt gondolni hogy én vagyok béna, vagy az én hajam ennyire kezelhetetlen... De szerintem túl van hypeolva ez a termék. Ma használtam először hát nem ájultam el tőle jobb hatást vártam. Nekem látszódik a hajamban, nem annyira mint a többi de látszik. Azt hogy "frissen mosott hatást kelt" meg "2 nappal kitolja a hajmosást" nálam egyáltalán nem hozta, pedig nagy reményeket fűztem hozzá :( nem mondom hogy nem jó, mert de, de nem csodatevő ez sem. Az illata nagyon jó és árban sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

UPDATE:

2018. november 15.

kalmareszter76

2018. december 1.

Ez az egyik kedvencem a tropical mellett. Közepesen sötétbarna hajon nagyon jól funkcionál. Nem csak hogy 2 akár 3 nappal is kitolja a hajmosást de még volument is ad a hajnak. Az illata nagyon kellemes de a torpical társának hosszabb ideig érezhető volt a hajon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

kkinga07

2018. november 28.

Nincs rossz illata, mint az összes többi olcsóbb társának és ügyesen végzi a dolgát. Foltot nem hagy. Nem csodaszer, de amire kitalálták, azt hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

bujdosokyra

2018. november 11.

Szuper! 2 nappal ki lehet tolni vele a hajmosást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

Szuper! 2 nappal ki lehet tolni vele a hajmosást.

Yummy

2018. október 13.

Legjobb szárazsampon evör. Jó az illata, nem látszódik a hajon, kitolható vele a hajmosás akár 2 nappal is. Kicsit megfogja az ujjaimat illetve nagyon gyorsan fogy, így csak 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride