Batiste

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2015. október 2.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

Száraz sampon középbarna hajra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Marzipan

2018. augusztus 10.

Százfélét kipróbáltam már és ez nyert. Messze kiemelkedik az átlagból, rendkívül hatásos, viszont rendszeres használat mellett gyorsan kifogy. Számomra jobban teljesített a testvéreinél, nem látszódik a hajon és mintha hatékonyabban is teljesített volna. Örök kedvenc! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Kornelia14

2018. augusztus 8.

Messze az egyik legjobb száraz sampon, nem látszódik meg a hajamon. Nem hagy foltot sehol, nem ül meg a hajtövekben. Természetes színt ad a hajnak. Akár 2 nappal is eltolható a hajmosás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

pjnk

2018. június 15.

amikor legelőször használtam, majd' elájultam tőle, olyan volt, mintha frissen mostam volna a hajamat, főleg a frufrum. na, ezt azóta sem tudta produkálni, de amúgy nem rossz, csak irdatlanul drága ahhoz képest, hogy mennyire gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

sarria

2018. június 12.

A Batiste száraz samponok úgy ahogy vannak szerintem nagyon jól funkcionálnak, de talán az illata miatt ez az, ami számomra a legkedvesebb. Hihetetlen, de sokszor két, három, sőt négy nappal is el tudom halasztani a hajmosást. Rétegelhető, úgy értem, hogy naponta használható, mégsem nehezíti el a hajat, inkább texturát és tartást ad neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

julia1122

2018. május 31.

Próbáltam ezt is és az eredeti változatot is. Sokkal jobban bejött nekem, mint az original, a hatása is mintha tovább tartana, és kevésbé teszi fénytelenné a hajat. Azonban gyorsan fogy és ár-érték arányba bőven van nála jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

sheol

2018. május 29.

Sötétbarna hajamra először a másikat (a sötétebbet) akartam, de pont nem volta a boltban, nekem pedig sürgős volt. Szerencsére ez is tökéletesen működött sötétbarna hajon is. Nagyon szeretem! Nem olyan fullasztó az illata, mint a Baleanak, szép frizurát csinál. 1,2 néha 3 nappal is ki tudom tolni a hajmosást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

frudzika

2018. május 25.

Jó illata van, könnyen használható és tényleg felfrissíti a hajat. Nem nehezíti el és nincs semmi hátulütője.
Viszonylag gyorsan elfogyott az első kiszerelés de már újra vettem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 25.

Viszonylag gyorsan elfogyott az első kiszerelés de már újra vettem!

Miliana

2018. május 19.

Nekem eddig ez a kedvencem, legalábbis azok közül, amiket próbáltam (Balea többféle, Frotte, Schauma, nem is emlékszem már). Színe jó, a porlasztója jó, a hatása jó, az illata meg eddig ennek a legjobb. Egyetlen hátránya, hogy viszonylag gyorsan kifújkodja az ember (én legalábbis szégyenszemre rendszeres használó vagyok :D), ahhoz meg picikét drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

zsizska

2018. május 2.

Rengeteget olvastam róla, egyszer a DMbe járva gondoltam kipróbálom, hátha kitolhatom a két-három naponkénti hajmosást. Mivel tudtam, hogy KM kedvenc, olyan sok baj nem lehet belőle. Tévedtem, nekem óriási csalódás. A hatása kb fél napig tart ki. Befújás után tényleg klasszul néz ki a hajam, de sajnos délutánra már ugyanúgy néz ki, mint előtte. Nagyon sok kell belőle, nagyon drága és még hatástalan is. A szárazsampon ötlete nagyon megtetszett és vettem egy 500 forintos sajátmárkás szárazsampont. Nem akarom elkiabálni, de eddig jobban "muzsikál".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

clover12

2018. április 21.

Nagyon sötét a hajam, de sajnos a nagyon sötét hajra valót még nem tudtam megvenni (sose volt amikor kerestem), de ez is nagyon jó rá! Az egyetlen dolog, ami nem tetszik, az az, hogy nagyon nincs benne sok. Ritkán is használom, de így se sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride