Batiste

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2015. október 2.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

Száraz sampon középbarna hajra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pingu89

2018. március 24.

Sajnos nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, ugyhogy muszáj szárazsampont használnom:( Többféle márkát kipróbáltam, de maradok a batiste-nál, ez jött be leginkább, akár 2 nappal ki tudom tolni a hajmosást és sokkal dúsabbnak tűnik a hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Nikici03

2018. március 20.

Imàdom, teszi a dolgàt:)
Az illata is nagyon jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Imàdom, teszi a dolgàt:)
Az illata is nagyon jó!

Dobi0906

2018. március 15.

Ódákat zengenék róla! A kedvencem!!! Probáltam pár száraz sampont már, de ez eddig a legjobb. Festéktartalma miatt jobbnak találom, mint az illatosított formákat, nem olyan mintha rámhullott vna egy kiló liszt :D . Engem az sem zavar h mattítja a hajam, hisz azért használom, hogy ne csillogjon a zsírtól xD Sokszor még hajmosás után is fújok rá kicsit, mert jó volument is ad a hajnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

Sziszi

2018. március 10.

Nagyon jó termék! Nemcsak újra frissé teszi a hajat, hanem tartást is ad neki. Nekem két-három nappal simán kitolja a következő hajmosást. Használta után sokkal könnyebb tupírozni, és tényleg megemelkedik a hajtő. Ad egy kis színt is a hajnak, bár nekem nem ősz a lenövésem, így erről nem tudok érdemben nyilatkozni. Számomra biztosan újravevős termék! Az viszont sajnos igaz, hogy mattá teszi a hajat...:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 10.

lbetti

2018. március 2.

Kiprobaltam mar nehany szarazsampont, az osszes kozul ez valt a kedvencemme. Bar erre sem mondanam, hogy nagyon jo erzes a fejboromon, akkor hasznalom amikor nagyon muszaj. Egy nappal el tudom tolni a hajmosast.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

Petravagyok

2018. február 24.

Tagadhatatlanul a Batiste a szárazsamponok királya. De nekem ettol a fajtatol nagyon matt lett a hajam, ami viszont nem szep :( De sebaj, most a cseresznyeset hasznalom es az olcsobb is, illatosabb is, jobban bevalt nekem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Koka

2018. február 8.

Számomra csalódás, egész nap a fésűmet és a felsőmet törölgettem, mivel mindkettőn barna port hagyott. Alig várom, hogy hazaérjek és kimossam a hajamból. Frissebbnek frissebbé tettem a hajamat, de nem érzem tőle jobban magam, inkább rászánok plusz fél órát a mosásra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 8.

cukorróka

2018. február 4.

A legjobb száraz sampon amihez eddig szerencsém volt. Ez is világos kicsit amikor felfújom, de párszor átkefélem a hajam és már nyoma sincs. 2 nappal simán el tudom tolni vele a hajmosást, pedig vékony, zsírosodásra hajlamos a hajam (mondjuk ilyenkor már csak összefogva hordom, ha kiengedném már nem lenne olyan friss a hatá). Próbáltam a sötétebb "dark" változatát, ami jobban passzolna a sötétbarna hajamhoz, de abban már túl soknak találom a színezést, ami hajlamos összefogni dolgokat (sapka, törölköző, a kezem, ha beletúrok a hajamba) Szóval nekem ez a verzió vált be a legjobban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

Fiffi

2018. február 2.

Több szárazsampont is kipróbaltam, de már évek óta csak ezt használom. A problémám mindig az volt a szárazsamponokkal, hogy a barna hajamból sehogy se tudtam rendesen "kitörölni" őket, hogy a fehérség ne látszon. Ez az egyetlen, amelyiktől nem úgy nézek ki, mint Marie Antoinette rizsporos parókaban. De ennek meg is van az ára: tényleg barna pigmenteket tartalmaz, úgyhogy megfogja a törölközőt, amivel kitörlöm + hajmosásnál is látszik, az első samponozás utáni víz barna a benne levő pigmentektől. Ennek ellenére én nem váltanék másra, mert tényleg hatékony a fehérség nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Yuyu

2018. január 28.

Nekem a Batiste-ok a kedvenc szárazsamponjaim! Tényleg felszívja zsírosságot, ezáltal frissebb ls könnyedebb a haj, néha olyan, mintha most mostam volna meg. Nekem a beautiful brunett van meg, nem tudom , hogy ez ugyanaz e,mint ami itt van, bár a kép nem hasonlít, ami Rossmannunkban csak ez van. Szóval ez a színezettsége mellett is fehérít egy kicsit (semmi ahhoz képest, amennyire a többi típusú fehérít), ami zavaró lehet, de csak annyit kell tenni, hogy miután megfújtam a termékkel a hajam a két kezemmel jól beledörzsölöm és akkor nyoma sincs semmilyen fehérségnek. Tehát ajánlom mindenkinek ezt a márkát szárazsampon ügyileg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride