Batiste

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2015. október 2.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

Száraz sampon középbarna hajra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

evetish

2017. október 29.

Szuper száraz sampon, eldolgozás után egyáltalán nem észrevehető. Jó az illata, a zsírosság azonnal eltűnik és felfrissíti a hajat. Sajnos gyorsan fogy és drága, de még nem találtam jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Nikkii0326

2017. október 29.

Nekem is nagyon jol bevalt. Kifejezetten jo, hogy van szinezett valtozat. A haj zsirossagat tenyleg remekuk rendbeteszi, szep tartast eredmenyez a hajnak es nem lesz olyan furcsa a haj allaga mint a nem spray formulaju szaraz samponoktol

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

ria23

2017. október 18.

Szeretem, a színe tökéletes, nagyon látványos eredményt ér el. Az általam eddig próbáltak közül a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

csill87

2017. október 12.

Nagyon jó, praktikus, és már többször mentett életet, mert ha alaposan eldolgozom nem tűnik fel. Mióta több fajtát is kipróbáltam, rájöttem, hogy nekem ez jött be a legjobban. De fontos,. hogy ezeket ne használjuk túl gyakran, mert nem tesz jót a fejbőrnek, tényleg csak akkor, mikor SOS kell és végképp nincs idő hajat mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Veronika8614

2017. szeptember 8.

Már kétszer újravettem, tényleg életmentő, szép lesz tőle a haj.
Az egyetlen, ami zavar , hogy amikor megvakarom a fejem barna réteg marad a körmöm alatt, ez nem a termék hibája hisz direkt azért veszek barnát, hogy ne üssön el a szín, szóval összességében a célnak megfelelő termék, nem is kísérletezek mással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Már kétszer újravettem, tényleg életmentő, szép lesz tőle a haj.

Snowflake96

2017. szeptember 8.

Kicsit drága szerintem, de múltkor mégis újravettem és szerintem maradok is ennél. Próbáltam már olcsóbbat, volt egy ami nem is volt rossz. De ez életmentő tud lenni, mikor már nincs idő hajat mosni és emberek közé kell menni :D Nem lesz fura tapintású tőle a hajam, semmi kellemetlen érzés vagy fehér folt. Nekem az illata is bejön. Virágos, de nem túl tömény és nem is érződik olyan sokáig.
Valamint nem csak megszünteti a zsíros kinézetű hajat, de még tartást is ad és 1, de van hogy 2 nappal is ki tudom vele tolni a hajmosást.
Első pár használatnál még nem tetszett ennyire, átlagosnak tűnt, de azóta kitapasztaltam és most már ez a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Burgonyacska

2017. augusztus 10.

Frottee száraz sampont használtam előtte. Ez sokkal jobbnak bizonyult.
Kellemes illat, egyszerűbb bedolgozás, 1 nappal kitolható vele a hajmosás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Frottee száraz sampont használtam előtte. Ez sokkal jobbnak bizonyult.
Kellemes illat, egyszerűbb bedolgozás, 1 nappal kitolható vele a hajmosás.

ClassyAndFabulous

2017. augusztus 1.

Ma végre vettem egy flakonnal, siettem is haza kipróbálni :D Imádom az illatát és a hajam konkrétan jobban néz ki, mint frissen mosva. Szerintem nagy kedvenc lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Rekucika21

2017. augusztus 1.

Nem rossz annyira de gyorsan fog drága na es az a szagg konkretan a padtarsam megkerdezte mikor befujtam vele a hajam hogy mi ez a rohadt budos

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

meggyfagyi

2017. július 20.

Nagyon szeretem :) először a szőke hajra valót vettem meg,az túl világos volt,ez pedig túl sötét,a sima változatát pedig nálunk nem lehet kapni :( de nem baj,ha ügyes az ember akkor szépen bele lehet masszírozni a megfelelő menyiséget,nem látszik meg a hajon,de gyönyörű lesz a végeredmény,csodás dús hajat eredményez,jól formázható,egyáltalán nem hagy durva,kellemetlen tapintású tincseket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride