Batiste

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2015. október 2.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

Száraz sampon középbarna hajra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Argold

2017. július 4.

Életem megmentője. Nagyon zsíros a hajam, ez kereszt számomra. Viszont ezzel a termékkel (télen) ki tudom tolni a hajmosást akár 4 napra is! Ez nekem nagyon nagy szó, mert egyébként maximum két napot bír ki a hajam, de a második nap végén már kb vállalhatatlan. Szóval nagyon klassz termék. Ez színezett, a többi tesója nem jött be, mert nagyon fehér lett tőle a hajam. Ez viszont szépen eldolgozható. Viszont ha használom, észre vettem, hogy jobban hullik a hajam, illetve szárítja is a hajat kicsit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

panka987

2017. június 28.

Sokféle szárazsampont kipróbáltam és már érthetetlen számomra ez a nagy Batiste rajongótábor, pedig régen nem tűnt rossznak, de szerintem csak furán éreztem magam, hogy a véleményekhez képest nekem ennyire nem jön be, és mindenáron meg akartam győzni magam, de.... Drága, büdös, rengeteg kell belőle máshoz képest, hamar elfogy, szürkít, poros, és annyira nem is hatásos.... Az 500 Ft-os Balea ezekhez képest csoda!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Dourou

2017. május 25.

Amióta befestettem a szőke hajam barnára, azóta ezt a fajtát használom és mint a többi batiste, ez is bevált:) akár 2-3nappal elhúzom a hajmosást.
Ráadásul már több pasi is megkérdezte,hogy mit fújtam magamra,mert nagyon bejön nekik az illata :D.
Persze vigyázni kell,hogy ne vigyük túlzásba a fújást,kicsit poros az állaga a hajamon, de ettől függetlenül imádom. Nekem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

szfrances19

2017. május 8.

3 féle Baleás szárazsampon után megváltás volt, nincs fehér poros hatás, az illata is kellemes. Nálam 1 nappal sikerül kitolni vele a hajmosást. 2x vettem újra, most épp a Blush verziót használom, de utána visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

tothnono

2017. április 18.

Imádom! Isteni az illata, nem nehezíti el a hajam és nem hagy poros, fehér fújásnyomokat maga után a sötét hajon. Nagyon jól frissíti a hajat, nem cserélném le más szárazsamponra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

omely13

2017. április 18.

A legjobb száraz sampon amit eddig próbáltam. Egyetlen negatívuma, hogy nagyon gyorsan fogy: derékig ér a hajam, csak hajtőre használtam, de így is kb 6-7 alkalomra volt elég. Ennek ellenére tényleg tisztít, azonnal olyanná válik a hajam, mintha frissen mosnám, sőt! Volument, tartást is ad neki. Nem ragad, nincsenek fehér, púderszerű foltok használat után, a ruhát sem fogja meg, két napig tart a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

AcsAgnes

2017. április 9.

A legjobb száraz sampon azok közül amiket próbáltam (Balea, Aussie). Tényleg tisztította a hajam, akár kiengedve is tudtam hordani. Viszont a szaga nekem nagyon irritáló, olcsó, pacsuli hajlakk szaga van, ami elképesztően erős, mindent elnyom és még este is érzem. És mint minden hasonló sampon ez is nagyon gyorsan elfogy. Emellett a Balea száraz samponja is van majdnem ilyen jó, talán azzal nem tudnám kiengedve hordani a hajam, de sokkal kellemesebb az illata, nem erős, és az ára harmada a Batiste-hez képest. Így összességében nem rossz, de ennyi pénzt nekem nem ér, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

-Agi-

2017. március 28.

Update: most olvasom a korábbi véleményem, és teljesen egyetértek magammal :D :D. Semmi nem változott, nem veszem újra. Drága, hamar elfogy, hiába rázom fel rendesen, az elején mintha csak a gáz jönne. Összetapasztja és lelapítja a hajat, kifésülés után 5 perccel már borzalmasan néz ki. Ha keveset fújok, nem csinál semmit, ha többet, olyan, mintha kakaóporban fürödtem volna. Ez volt az első itthon kapható barna színű száraz sampon, most már van egy tucat, azok olcsóbbak is, úgyhogy tovább kísérletezem. Ahogy korábban is írtam, ennél a hintőpor is százszor jobb
Kb. harmadik vagy negyedik flakonnal használom éppen, és egyre kevésbé szeretem. Évek óta használok száraz sampont, az egyetlen problémám mindig az volt, hogy fehérek, ezen a gondon tényleg segített. Viszont: csak akkor használom, amikor még nem olyan vészes a hajam állapota, de nem árt, ha egész nap kinéz valahogy. Ilyenkor a hajtöveket nagyobb tincsenként felemelem, alulról befújom, várok vele kb fél órát, majd kifésülöm (szóval úgy használom, ahogy kell). Tényleg eltünteti a kezdődő zsírosodást, de egész nap érzem, hogy a hajamban van, nagyon ápolatlan érzést ad, mintha tényleg tele lenne porral a hajam, összetapasztja, lelapítja stb. Ráadásul kicsit megfogja a kezem, a mosdókagylót, és a fehér párnahuzatot is.
Mostanában egyre többször használok hintőport száraz sampon helyett, és meglepett, hogy az mennyivel jobb. Este szórok belőle a hajtövekre, reggel kifésülöm, dúsabb a hajam, nem érzem, hogy benne van, és reggelre biztosan eltűnik a fehérség. Ezek után ilyen Batiste-ot csak sürgős esetben fogok használni, maradok a hintőpornál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 28.

HellaLiza

2017. március 14.

Hátrányai:
Használat után fehér foltot hagy - alaposan kifésülve eltüntethető.
Tapintásra/érzetre és illatra nekem nem az igazi utána a hajam.

Előnyei:
Tényleg teszi a dolgát- kinézetre egy szavam sem lehet. /Izzasztó sport előtt fújtam be, és a másnapot gond nélkül végigvitte, pedig már eredetileg is kijárt volna egy hajmosás. Másfél-két nap helyett sokszor húztam ki vele négy napig./
Mostanában szörnyen lapult a hajam, de mikor ezt használom, sokkal vállalhatóbb lesz. : )

Alapvetően nagyon hasznos termék, sokat segített volna, ha már évekkel ezelőtt ismerem. Már újravettem és fogom még sokszor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Hátrányai:
Használat után fehér foltot hagy - alaposan kifésülve eltüntethető.
Tapintásra/érzetre és illatra nekem nem az igazi utána a hajam.

Előnyei:

midnightsun

2017. március 13.

szuper termék, teszi a dolgát és még csak fehérporos hatást sem kelt...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 13.

szuper termék, teszi a dolgát és még csak fehérporos hatást sem kelt...

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride