Batiste

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2015. október 2.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

Száraz sampon középbarna hajra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Messe

2017. március 9.

Ez tényleg egy csodaszer! Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam.Reggelente mosom 2 naponta, de hajmosás után már másnap reggel láthatóan zsíros, lelapul, ami nagyon zavar és a gyakori hajmosások már nagyon terhesek számomra. A termék használata mellett ott tartok, hogy hétfőn mostam és pénteken reggel fogok újra hajat mosni 😊 a hajam dús, van tartása és a zsírosságot pillanatok alatt eltűnteti. Ráadásul a színe a pár őszhajszálamat is elfedi 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 9.

Emi92

2017. február 18.

Mivel nagyon gyorsan zsírosodó hajam van, így kellett valami, amivel ki tudom tolni a hajmosást! Először félve vettem meg, mivel hogy nagyon drága! De amikor kiprobáltam nem bántam meg, még ha érzetre nem is, de látványra frissebbnek tűnik a hajam tőle és 1-2 nappal még a hajmosás is kitolható! Nekem kb 1 hónapig elég! 1 csillag mínusz az ára miatt, de a termék rendben van :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

LauuKovacs

2017. február 13.

Első szárazsamponom, kételkedtem benne, hogy megéri az árát, de aztán teljes mértékben rájöttem hogy naná!! Imádom, pár fújás és mintha a hajam egy csapásra formát, jó illatot és rugalmasságot kapott volna! Szerintem elég sokáig kifogja bírni, a hajam a tartóssága pedig szintén number 1 ;) a Müllerben vettem, és örömmel láttam, hogy utazó kiszerelésbe is van! Ha egyszer elfogy biztos újraveszem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

dorikatapal00

2017. január 29.

Egy barátnőm hatására próbáltam ki ezt a terméket, és elnyerte a tetszésemet. Középhosszú göndör hajam van, nehéz a hajmosás, fésülés, szárítás, így szörnyen bosszantó a tény, hogy könnyes zsírosodik a hajam. Ezzel a termékkel viszont amikor már nagyon fáradt vagyok, megúszom a hajmosást egy jobb napig. :D Imádom, használni is fogom még egy jó darabig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

noavedon

2017. január 29.

Igazi életmentő. Hosszú, macerás hajam van (töve hamar zsírosodik, a vége szálkás, száraz), és elég sokáig tart egy hajmosás-szárítás, így nem mindig van kedvem hozzá. Viszont ha már egy kicsit zsíros a hajam, már nem szívesen megyek emberek közé...
Így tehát gyakran nyúlok ehhez a csodához, többször sikerült már 1 hétig kihúzni hajmosás nélkül úgy, hogy közben maximálisan vállalható maradt a hajam kibontva is. Igaz, nekem nem tart hosszú hónapokig, szerintem 3-4 hónap alatt elfújom, de így is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 29.

gumibogyo11

2017. január 28.

Szőkésbarna/sötétszőke hajamhoz választottam ezt a színt, de sajnos nem 100%os. Próbáltam nagyon felrázni és ha a kezemre fújom akkor szép barnás, a fejemen viszont igencsak fehér... Az illata egyébként nagyon szuper, szépen frissíti a hajam és ár érték arányban is jó. Nem tudom miért fehéres de emiatt -1 nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

dinolips

2017. január 24.

Először kicsit soknak tartottam az árát, de meggyőzött a sok pozitív vélemény. Pontosan fél évre volt elég úgy, hogy kb mindig használtam hajmosás előtti utolsó napok megmentésére. Lehet legközelebb a dark változatot próbálom ki, a vége fele már elég világos volt a por, ami kijött belőle, nem tudom, hogy ez így mennyire normális, pedig mindig jól felrázom... Ennek ellenére csillagos5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

fairyqueen

2017. január 10.

Nekem a legjobban bevált száraz sampon a sötétszőke/világosbarna hajamra. Nem hagy fehér, fakó színezetet maga után. Nagyon hatékony, az illatát is szeretem, egyedüli hátránya, hogy nagyon hamar elfogy és nem jó az adagolója, nehézkesen jön belőle, jól fel kell rázni előtte. Emiatt újabban az Aussie colour matte szárazsamponját szoktam venni, ami nem ilyen hatékony mint ez, de tovább kitart és szintén kellemes az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

tthlilla

2017. január 9.

Csak egy dolgot tudok írni erről a termékről: életmentő!! Nyilván lehet nélküle is élni de mióta használom sokkal tovább néz ki jól tőle a hajam és kevesebbet is mosom. Már nagyon sokszor újravásároltam és ez a jövőben sem fog változni azt hiszem :) (ja és a Müllerben van belőle cuki kis kiszerelésű is!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

laracroft

2017. január 7.

Szárazsamponnak nagyon jó, de az én középbarna hajamra túl világos. Inkább ajánlanám a sötétszőkéknek, vagy a nagyon világos, karamellbarna hajúaknak. Következő amit kipróbálok a Dark Brown lesz! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride