Batiste

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2015. október 2.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

Száraz sampon középbarna hajra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fannc22

2017. január 5.

Már annyi jót hallottam ezekről a termékekről, hogy gondoltam teszek én is egy próbát. Azért ezt választottam, mert sötétbarna hajam van és nagyon idegesít, amikor a száraz samponok fehér porfelhőt hagynak a hajamon...Az illata elég erős, annyira nem vagyok oda érte, de hamar elillan. A hatása viszont nagyon szupi! Jól teszi a dolgát, nem fehéredik be a hajam és elég sokáig bírja így a hajam. Nem szárít ki annyira, mint más száraz samponok. Nekem ez egy 5-ös! Azért még kipróbálom majd a Blush-t és a Cherry-t is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Edinacsek

2017. január 4.

Egy zseni volt aki ezt kitalálta. Imádom. Próbálok áttérni olyan márkákra amelyek nem tesztelnek állatokon és végtelenül boldog voltam mikor láttam hogy ők nem csak cruelty-freek de még vegán termékeket is gyártanak. Használata után olyan mintha frissen mosott hajam lenne és mivel színezett nem marad fehér folt a hajamban. Az illata nagyon jó, rengetegen dicsérték már a hajam illatát a termék használata után. Árban is jók és elég sokáig eltudom őket használni. A csomagolásuk pedig nagyon jól néz ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

bviki93

2017. január 3.

Első száraz samponom, így nincs viszonyítási alapom. Az itteni jó vélemények és a hirtelen fellépő szükség miatt vásároltam meg. Nagyon gyors megoldás kellett, így körbenéztem, aztán ráleltem erre. Az ára elég drága, főleg, hogy hosszú hajra meglehetősen sokat kell fújni belőle, hogy mindenhol eltüntesse a zsírosságot, így valószínű elég hamar el fog fogyni, bár nem tervezem mindig ezt használni, csak ha tényleg nagyon szükség van rá, ugyanis az összetevői azért nem a legszebbek, kicsit elő is hozták nekem a töredezés szörnyű látványát. Viszont tök jó fényt ad a hajnak, és amit ígér, azt valóban teljesíti. Szerintem másnapra még jobban előjön a hatása. Én péntek este használtam, egy kis idő után tényleg egész olyan volt, mintha mosás után 1-2 nappal lettem volna. Szombat reggelre viszont még jobb lett az összkép. Valóban ki lehet vele tolni 1-2 nappal a hajmosást, ezért biztosan újra fogom majd venni, hogy szükség esetén mindig legyen mihez nyúlni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

laubszofi

2017. január 2.

aztaaaa! fantasztikus termék tényleg 2 napig tart a hatás ....az illata erős de nekem ez kifejezetten tetszik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

beautysecretsfromnora

2017. január 2.

Imádom! A legjobb szárazsamponok a Batiste szárazsamponai. Egy dolgot nem szerettem benne, az erős illatát, de annyira jó, hogy emiatt nem tudok egy csillagot levonni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

kisizé

2016. december 1.

a sok jó vélemény hatására vettem meg, azelőtt hintőport használtam szárazsamponként. használat után kellemes érzés, kellemes illat, állag :) de az én igen-igen zsírosodó hajamra a hintőpor hatékonyabb megoldás (jobban leoldja a zsírt), viszont ezt könnyebb használni. kellő mennyiséggel még nekem is beválik, de kicsit drága így.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Makk Zsuzsó

2016. november 24.

Ez az egész szárazsampon műfaj tőlem nagyon távoli. Nem tudok megbarátkozni azzal, hogy csupa por lesz a fejem, és ha véletlenül megvakarom a fejbőröm (mert viszketést okoz), akkor fekete lesz a körmöm. Lehet, hogy én csináltam valamit rosszul, de olyan állaga és kinézete lett a hajamnak, mint egy mumufikálódott horrorfilmszökevénynek. Már csak a pókhálók hiányoztak.
Biztos gyakorlat kell hozzá, de nekem nincs kedvem kísérletezni vele.
Fel is tettem eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

Biztos gyakorlat kell hozzá, de nekem nincs kedvem kísérletezni vele.
Fel is tettem eladásra.

vanna133

(!)
2016. november 7.

Nagyon jó termék. Tényleg dúsít és két napig kitart a hatása is. (beautiful brunette változatát használom)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

MrsMarvel

2016. november 1.

Nekem nagyon tetszik a hatása, szerintem jól végzi a dolgát. Az illatától nem esek hanyatt de nem is rossz. :) Viszont én a hajamon nem látom, hogy valóban barna lenne (csak a kis fújókáján, ahogy befogja), mert így is világosít a hajamon, de kis odafigyeléssel szépen el lehet tüntetni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Mancsuka

2016. október 30.

Első száraz sampono, szóval összehasonlítási alapom nincs. Első használatra egy csoda volt, harmadik napra, mikor a hajam már nem annyira vállalható, de nem az a finom, puha, selymes hajam lesz tőle, inkább a száraz és ragadósabb. Ettől függetlenül nem egy rossz termék, lehet, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride