Batiste

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2019. január 9.

Kiszerelés:   200ml
Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

A Batiste szárazsampon tökéletes hajmosások közötti használatra. Egy gyors fújás feléleszti a hajat és még a zsírosodástól is megszabadítja. Fantasztikusan tiszta és friss érzést biztosít a hajnak kellemes tartással és tapintással.

lupiusz

2017. február 13.

Kifejezetten fullasztó, büdös spray, csak fújtam és futva menekültem a szobából. :( A hatásában viszont nem okozott csalódást, sőt igazából a leghatásosabb Batiste, amit eddig próbáltam! Napokkal kitolta a hajmosást, friss és puha lett a hajam tőle, a sötétszőkés-világosbarnás hajamban nem látszódott egyáltalán. Azóta próbáltam többfélét, de mégiscsak ez a legjobb közülük. :) A szag miatt - 1*!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

kisizé

2017. január 22.

a szokásos fantasztikus batiste hatás! az illata elsőre annyira nem tetszett, engem wc illatosítóra emlékeztetett, de aztán megszoktam :) az én vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajammal csodát művel, dúsabb lesz, zsírtalan és isteni a tartása! egy a baj vele, hogy függőséget okoz, annyira imádom :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Limonene, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride