Bausch & Lomb

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2013. szeptember 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

A szaruhártya sérüléseinek gyógyítására.

A Corneregel® szemgél pantoténsavat tartalmaz, mely alapvetően
fontos a szaruhártya eredeti szerkezetének helyreállításában sérülések után. Egyben biztosítja a szem hatásos és hosszan tartó nedvesítését is.
Alkalmazása a szem nem-gyulladásos eredetű szaruhártya betegségeinek kezelésére ajánlott, így sérülések, égés, szaruhártya
felmaródás (hámlás), kontaktlencse viselők szaruhártya elváltozásainak (sérüléseinek) kezelésére.
A Corneregel® alkalmazása elősegíti a szem gyorsabb és hegmentes gyógyulását.

Összetevők: 50,0 Mg Dexpanthenolum Grammonként.,  Cetrinát,  Nátrium-Edetát,  Sodium Hydroxide,  Karbomer 980,  Injekcióhoz Való Desztillált Víz

timity

2013. augusztus 26.

A szemem sérülése után javasolta a gyógyszerész hölgy ezt a szemgélt, vény nélkül kiváltható. Egy hét alatt lement róla a duzzanat, szóval jól teljesített. Kicsit drága volt 1200Ft-ért, mert nem használja az ember minden nap. Mivel van, néha szemfáradtság ellen is kipróbáltam. Az biztos, hogy nem viszi le a pirosságot, igaz, nem is ígéri, nem is vártam. Fáradtság érzés ellen viszont működik. :) Nekem teljesen bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.