Best of Beauty 2019

Baviphat

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mano, Módosítva: 2015. november 8.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megoldás problémás bőrre. Ajánlott azoknak, akik egyszerű bőrápolásra vágynak vagy aggódnak a bőrproblémáik miatt. Legfontosabb hatóanyag: almakivonat; kezeli a problémás bőrt, eltávolítja az elhalt bőrt.

titinem

2014. június 12.

Még nem tudom,hogy állunk egymással.
Elsőre bőrpírt okozott nálam is-nem viszketett,nem égetett,csak kipirosodott,negyed óra után elmúlt.A második használat után a bőrpír eltűnt.
Két nagy pattanás közül egyet a második napra eltüntetett teljesen,a másikkal nem tudott semmit kezdeni.
Azóta kijött még egy patti- de ez valszeg a menzesz közelsége miatt.
A pirosságot leviszi,bőröm akár a babapopsi reggelre-rugalmas és hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

Még nem tudom,hogy állunk egymással.
Azóta kijött még egy patti- de ez valszeg a menzesz közelsége miatt.
A pirosságot leviszi,bőröm akár a babapopsi reggelre-rugalmas és hidratált.

bebiz

2014. április 25.

Jó pakolás, de nem csodaszer. Az itteni pozitív hozzászólások miatt rendeltem meg, nekem rögtön felkenés után bőrpírt okoz, ami 5-15 perc múlva elmúlik. Hasonló az Ilcsi paprikakréméhez, de nem annyira intenzív. Jól hidratál, de mivel nekem kevert bőröm van, ezért nem tökéletes. Sajnos, nekem a pórusaimat, nemhogy összehúzta volna, inkább tágította. Úgyhogy ha elfogy biztos nem rendelnék újra, bár már nem is lehet.

Update: Visszavonom, rendelném újra, a bőröm megszokta, már nem pirosodik ki tőle és ráncaimat is csökkenti. Nagyon szép lett tőle a bőröm, amiért nem 5 csillag, hogy vízhiányt sajnos nem tudja kezelni, de ezt leszámítva tényleg jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 25.

glockner.barbara

2014. április 6.

Ő és a két kis társa (epres maszk,mangós arcradír) igazi csodák...kevés kell belőlük,eszméletlenül finom illatuk van,és a bőröm is szebb lett,mióta használom őket-pattanás így is lesz néha,de ritkábban,kevesebb és hamarabb elmúlik. Imádom őket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

masnis

2014. április 2.

upd.: Végül a csalános aqua krém letaszította a porondról, és még az 1/4-e kb. ott árválkodik a tégelyben. Azóta pedig már megvan a kedvenc esti "arckrémem" (oké, popsikrém, a tégelyes neogranormon :D) amit a bőröm sokkal jobban szeret, szebb az összetétele és olcsóbb is, úgyhogy néha beleszimatolok, de a krémezésig sose jutok. Ennek tükrében levonok a csillagocskákból, mostanában szegényem szobadekorként funkciónál csak (de annak mennyire szép ez az alma *_*)

Lehet, hogy nem annyira az én egyetemista pénztárcámhoz fejlesztették ki, de meggyőztem magam, hogy ezt egyszer akkor is ki kell próbáljam, és megvettem én is a bartókon a bioboltban, és jelentem,engem meggyőzött. Szerintem a gyártó is tudja, hogy az illatával meg lehet venni a népeket kilóra, cseppet sem mesterkélt almakompót illata van, ami épp csak egy 10 percig érződik esténként az arcomon. Ennyi pont elég, nálam az émelyítő kencék felejtősek. Külön öröm a kiskanál, és szerintem pont emiatt nemcsak higiénikusabb a termékünk, hanem még tovább is tart. Kitapasztaltam, hogy habár beszívja az arcom a két kanálkát is, de egy (kb. púpozott) az ideális. Egy hónapja használom, és fogyás alapján minimum 4-5-öt adok neki. Így már nem is drága az a kifizetett 3500 (?) érte. A csomagolás cukorfalat, jól mutat a polcomon, de ez igazából nem is számít, lényegre térek: hatás. Feltételeztem, hogy szebb lett tőle a bőröm, mert nem viselte meg annyira a PMS, de tudjátok, van az a placebóhatás is, hogyha már ennyit kifizettem, akkor meg vagyok róla győződve, hogy hat alapon...úgyhogy nem voltam biztos benne egész tegnapig. Butuska voltam, mert kinyomtam az arcomon éledezőfélben lévő 3 pattanást; látszott azért a duzzanat és a bőrpír utána. Gondoltam, na akkor újra arctisztítás, feldobok egy pakolást (sunfleur uborkás krémpakolás) és aztán bekentem az arcomat, lefeküdtem aludni. Ezek szerint hogyha megtámogatom, a krém hatványozottan hat. (nyilván jobban fel tud szívódni egy alaposabb, mélyebbre ható arctisztítás- pakolás vagy radír, ilyesmi után..) Reggelre kelve szó szerint nagyítóval kellett keressem azt a három pattit. :D Majd meglátom, hosszú távon hogy működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

mse02

2014. március 24.

Nekem az epres testvére annyira bevált, hogy megrendeltem az almásat is.
Nagyon lágy szinte folyékony krém , nagyon jó az illata.
Lefekvéskor fölkenem és reggel lemosom., még csak 2 hete használom, de nem látok változást, sőt most épp pattanásos lett az arcom de nem vagyok benne biztos ,hogy ő miatta. (van egy begyulladt fogam)
Még adok neki időt.

Update: Most fogyott el! (szeptember óta) Nagyon sokáig kitartott és úgy megszerettem. A legjobb hatás amit imádtam ,hogy láthatóan hidratálta a száraz bőröm! Nagyon sajnálom ,hogy a baviphat nem gyártja tovább, mert nálam a csodaszer kategóriába esett. Az illata ,az állaga ,a hatása ... <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

Nekem az epres testvére annyira bevált, hogy megrendeltem az almásat is.
Nagyon lágy szinte folyékony krém , nagyon jó az illata.
Még adok neki időt.

dariena

2014. március 22.

A pattanások kezelésére vettem meg, most fog elfogyni a tégely. Eleinte minden este használtam, lehet, ez volt a baj, mert egy idő után az államon elkezdtem tőle kipattogni, és a bőröm is kiszáradt. Ha csak időnként használom, akkor tényleg segít elmulasztani a pattanásokat, de óvatosan kell vele bánni. Jellegzetes illata van felkenés után, nekem kicsit fura volt, hozzá kellett szokni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 22.

dezsu86

2014. március 17.

Egy hete használom. Eddig rosszat nem tudok róla mondani, de kiemelkedően jót sem. Azt hittem a hozzászólások alapján, hogy valami kiemelkedően jó illatú krémmel találom szemben magam, ebben csalódnom kellett. Nem azt mondom, hogy nincs jó illata, de hasonlót tud más is... Majd ha kifogyott a tégely, akkor alkotok véleményt. Elsőre ezt más is tudja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

lillfrid

2014. február 13.

Négy hónapja használom. A pattanásokat - ha vannak - pár nap alatt elmulasztja. (Nem pattanásos a bőröm, de néha azért előjön egy-kettő.) A pórusaim méretét nekem ez nem csökkentette, viszont hidratálás szempontjából nagyon meg vagyok vele elégedve. Olyan puha lesz tőle az arcom, hogy hihetetlen. Minden este szoktam használni.

Reggel le kell mosni, mivel ez nem kimondottan krém, inkább esti arcpakolás.
Nagyon könnyű, zselés állaga van. Az illata nagyon finom, de jó erős, aki nem bírja az illatos termékeket, az jobb, ha elkerüli.

A tégely nagyon tetszik, viszont néha amikor kinyitom a fedő lap a tetejéhez ragad (ilyenkor vagy lepiszkálom onnan vagy becsukom és újra kinyitom).

Néha helyenként kicsit kipirosodott az arcom tőle, ilyen foltosan. Gyorsan elmúlt, nem igazán foglalkoztam vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 13.

Reggel le kell mosni, mivel ez nem kimondottan krém, inkább esti arcpakolás.

La Milanese

2014. február 6.

2 hónapja használom a krémet, minden este arctisztítás után. Puha tőle a bőröm és egységes a képe. A pórusaim kisebbek lettek, elmúltak a pattanásaim, mára a kritikus menstruáció előtti időszakban, ha ki is jön egy patti (mert nem bírtam magammal és kinyomtam egy kezdeményt), egy-két éjszaka alatt leszedi az almácska. Tényleg kevés kell belőle, de előfordul, hogy felkenés után mégis húzódik az arcom, ilyenkor megismétlem- szereti a bőröm, remélem, így is marad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 6.

Theresia

2014. január 31.

2013. május 12.:
Én is így vagyok vele, mint masnis, hogy egyetemista pénztárcából spórolni kellett rá, illetve nekem szerencsém volt, mivel most lesz a szülinapom, úgyhogy Baviphat termékeket (ezt az almásat, az epres maszkot és a barackos púdert) kértem szülinapomra. :) Már itt vannak nálam, én is a Bartók u. boltban vettem meg. Csomagolása aranyos, bár mikor először láttam valamelyik blogon, pont az jutott eszembe a Baviphat termékekről, hogy biztosan tiniknek gyártják, hiszen cukin néz ki, de a véleményeket olvasva rájöttem, hogy nem. Az összes termék olyan finom illatú, hogy engem magával ragadott, még a páromnak is mutattam, hogy gyere, ezt azonnal meg kell szagolnod. :) Nagyon jó ötletnek tartom a kanálkát, higiénikusabb, mintha a kezemmel nyúlkálnék bele a krémbe. Valamint jól záródik a tégely, utazáskor se féltem, hogy kifolyik a nesszeszerbe vagy ilyesmi.
Én is szoktam nyomkodni a pattanásokat (tudom, rossz szokás), és tegnap este használtam először a krémet, tényleg elég a kiskanálnyi adag, így aztán bőven elég lesz a krém, és máris nem olyan vészes az ára. Nem mondom, hogy teljesen eltűntek a nyomkodás "eredményei", de csak halványan látszódott, hogy a nyomkodtam, mindezt egy használat után! Csillagozni még nem fogok, mivel egy használat után még nem tud kibontakozni egy krém, de majd 2-3 hét múlva visszajövök, és akkor azt is kap. De eddig esélyesnek látom az 5-t. :)
Érdekes, amit zafira ír, hogy heti 3-szor lehet alkalmazni, én minden estére terveztem, de akkor lehet, hogy ha másnap nem megyek sehova (hétvége, ilyesmi), akkor kihagyom, hadd pihenjen mindenféle krém nélkül is a bőröm. Ezt még meglátom, hogy fog nálam kialakulni.

2013. május 26.:
Visszajöttem, hogy megadjam a krémnek az 5 csillagot! :) Nagyon bevált! Sokkal szebb a bőröm, mióta használom, a pórusaim is kisebbek, jóval kevesebb a pattanás is rajtam (itt-ott azért még akad, de azok is apróbbak). Hamar beszívódik, bőven elég az a kis kanálnyi mennyiség, amit adtak hozzá. Nem használom végül minden este, de csak 1-2 nap szokott kimaradni a héten, szóval olyan heti 5-ször használom. Eddig ez a legjobb arckrém, amit használtam, biztos, hogy állandó darab lesz nálam. :)

2014. január 31.:
Még mindig van belőle, durva, mennyi ideig elég. :) Mondjuk tényleg nem napi szinten használom. Viszont mostanában olvastam sokat az összetevőkről, és ez a Triclosan nagyon nem tetszik benne, szinte mindenhol azt olvastam, hogy kerüljük inkább. Úgyhogy a biztosan újraveszem részt visszavonom, és keresek másik krémet, amiben nem ilyen durva tartósítószer van. Elég sokáig gondolkodtam, hogy levonjak-e emiatt csillagot, és úgy döntöttem, hogy fájó szívvel, de egyet levonok, mert így nem csodaszer. Kár érte. :( Ha esetleg megváltoznának az összetevők, és Triclosan helyett más tartósítószer kerülne bele, akkor újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

2013. május 12.:

2013. május 26.:

2014. január 31.:

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Cyclomethicone, Betaine

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!