Best of Beauty 2019

Baviphat

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mano, Módosítva: 2015. november 8.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megoldás problémás bőrre. Ajánlott azoknak, akik egyszerű bőrápolásra vágynak vagy aggódnak a bőrproblémáik miatt. Legfontosabb hatóanyag: almakivonat; kezeli a problémás bőrt, eltávolítja az elhalt bőrt.

anna.ecser

2014. január 26.

Nagyon ott van! Imádom. Isteni illat,egy másodperc alatt beszívódik. Ugy érzem,segít a patik ellen is és a szám körüli száraz területet is kordába képes tartani. Nagyon kellemes a használata. Ujraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

heather

2014. január 9.

Csodás!!!
Minden tekintetben: az állag, az illat, csomagolás, hatás...
Reggelre a bőröm matt, kicsit sem zsíros- fényes.Azt a pár pattanást, amit tegnap láttam az arcomon, ma már nem találtam. A bőröm egységes, nincsenek rajta puklik, pattik. Biztosan állandó termék lesz a fürdőmben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 9.

Csodás!!!
Minden tekintetben: az állag, az illat, csomagolás, hatás...

jessef2004

2014. január 5.

Egy hónapja használom minden nap, néha az epres pakolással kiegészítve, és nálam a kettő együtt csodaszer, elmúltak a pattanásaim :) Elég vizes állagú krém, nem zsíros, nem ragad, gyorsan beszívódik, jól hidratál, és isteni az illata. A kiskanál amit adnak hozzá, nagyon cuki, de nekem nem túl praktikus. 100% hogy újraveszem, ha elfogy egyszer :)

UPDATE: Sajnos két hónap használat után elkezdtem kipattogni tőle, pedig nem igazán érzékeny a bőröm. Nagyon sajnálom, mert tényleg csodát tett a bőrömmel, de így már nem igazán tudom használni... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

nagyszandi94

2014. január 2.

Lassan a végére érek a krémemnek. Már régebben rendeltem, de jó időre hanyagoltam. Amit én szeretek benne, hogy ha este felkenem, akkor másnap reggelre a foltjaim valamennyit halványodnak és sokkal kipihentebb és egészségesebbnek tűnik az arcbőröm. Viszont nekem abszolút nem hidratál.. kis idő után még van, hogy húzódik is a bőröm. Alkalomszerűen használva jó, illetve inkább nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

ttimi

2013. december 17.

Nem csodaszer, de nagyon jó! Gyorsan beszívódik, jó az illata másnap pihe-puha matt arcbőrrel ébredek. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 17.

schwarzi

2013. december 3.

Évek óta szenvedtem a semmiből előbukkanó pattanásokkal,piros dudorokkal,amikből végül még csak pattanás sem lett. Emellett a bőröm száraz is volt,sokszor hiába vettem meg egy-egy krémet mert kipattogtam tőle vagy mégtöbb pattanásom lett tőle.
Egy dobozzal vettem és lassan elfogy... lassan már csak heti 1x használom. :)
Szavak nincsenek rá mennyire hálás vagyok ennek a krémnek. Egyszerűen fantasztikus minden szempontból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

Egy dobozzal vettem és lassan elfogy... lassan már csak heti 1x használom. :)

TPV

2013. november 20.

Hatalmas reményekkel rendeltem meg 2 hónapja, de a csoda nálam is elmaradt, pedig borzasztóan hittem benne! :( Az epres pakolással együtt használtam/om pattanások kezelésére...sajnos 0 eredménnyel. Semmit, de semmit nem használ, még a pakolás talán lejjebb viszi a gyulladást, de ez a krém egy nulla. Mint írtam, 2 hónapja használom minden este, ennyi idő alatt már csak kellett volna valami látható javulásnak lennie, nem? Az illata és a nagy kiszerelés miatt kap kettest, amúgy hatásban nálam sajnos semmi! :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

necra

2013. november 6.

Jó régen vettem, még akkor, amikor elkapott a BB krém és ebay láz. Akkor éjjel-nappal használtam, aztán lett másik kedvenc. Most újra elővettem és nem értem magamat. Miért kell újabb krémeket venni, amikor megvan az igazi? Ez az egyetlen éjszakai pakolás, amitől nem úgy ébredek, hogy a bőröm (és ettől a hajam) tiszta zsír. Imádom!!

A csomagolás...nos én először azért nem vettem meg, mert túl gagyinak tűnik. A másik, hogy nekem a kanál, meg az a tető állandóan beleforgott, belecsúszott, így szépen ki is dobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 6.

tideazut

2013. november 5.

Megválnék én is a sajátomtól. Nem használom. Nemrégen vettem és csak 3 kiskanálnyi hiányzik belőle. Akit érdekel jelezze! :)

Elkelt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 5.

Elkelt!

absinth

2013. október 27.

Hát a csoda elmaradt. A többséggel ellentétben nekem nem tetszik a csomagolás, túl giccses, az illata nem rossz, a kiskanál viszont tényleg jó ötlet. Csak olyan pici, hogy állandóan elejtem. Épp pattanásosabb időszakomat élem, másfél hete használom minden este. Pozitívum, hogy nem zsírosít és baromi hamar beszívódik. Viszont úgy kb. semmit nem csinált a bőrömmel-nem lett kevesebb bőrhibám sem, bár legalább új pattanásokat sem hozott ki (amennyire meg tudom állapítani). Remélem jöhetek majd feljavítani az értékelését, de ez egyelőre csak 3 csillag.

UD: Hát nem javítom fel, hidratál, de javulást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

UD: Hát nem javítom fel, hidratál, de javulást nem tapasztaltam.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Cyclomethicone, Betaine

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!