Best of Beauty 2019

Baviphat

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mano, Módosítva: 2015. november 8.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megoldás problémás bőrre. Ajánlott azoknak, akik egyszerű bőrápolásra vágynak vagy aggódnak a bőrproblémáik miatt. Legfontosabb hatóanyag: almakivonat; kezeli a problémás bőrt, eltávolítja az elhalt bőrt.

Heidi

2013. október 24.

Mikor először próbáltam nem szerette a bőröm és kipattogtam tőle.
Az állaga elég folyós és sokáig is tart,mivel alkalmanként fél kanál krém elég.Imádom ezt a krémet az illata,hatása és az alma forma miatt. :D
Kb 3-4 éve küzdök erősen acne-s,mitesszeres bőrrel és mindent kipróbáltam már.Kozmetikushoz jártam 3 hónapon keresztül 2 hetente és nem lett jobb a helyzet,sőt. :/
Egy ideje használom és nagyon megvagyok vele elégedve.Évek óta semmitől nem volt ilyen állapotban az arcom (fogamzásgátlótól sem:Lindynette,Jadine),de szerencsére neki köszönhetően úgy látszik javult a helyzet.A maradandó hegeim világosodtak,puhább lett a bőröm és évek óta először nem úgy lépek ki az utcára,hogy vajon ki fogja megszólni a bőröm állapotát.Sokat dob az önbizalmamon és nem csak a párom lát szépnek és mondja,hanem már magamat is szépnek látom és ezt csak a Baviphatnak köszönhetem.100 % hogy újraveszem. :D

Up.: Csak nem tetszik a bőrömnek és valószínűleg tartom,hogy az almasavtól,mivel érzékeny bőröm van.Nem kenem folyamatosan,van mikor 1-2 hetet kihagyok és kenem pár napig.Este bekenem és reggelre piros pöttyök jönnek ki az arcom egyes részein,főleg a szemem körül és az orcánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

Mikor először próbáltam nem szerette a bőröm és kipattogtam tőle.

csill87

2013. október 3.

Még csak nemrég kezdtem el használni, de eddig tetszik. Olyan furcsa a többi krémem után, hogy felkenem, úgy érzem, hogy tényleg hidratál, puha tőle a bőröm, de nem hagy zsíros érzést, matt az arcom utána úgy 1-2 óráig. Mindezt úgy, hogy nem tudom hová tűnik a krém, hogy szívódik fel úgy, hogy nem vizezi fel a bőröm, és úgy lesz hidratált, hogy nem csillogok utána. Kicsit sajnálom, hogy nem nyáron próbáltam ki, mert akkor nagyon bejött volna. Hosszabb távon majd még meglátjuk hogy teljesít, de most szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

tamimaci

2013. szeptember 21.

Szereti a bőröm. Jól hidratál, egyáltalán nem zsírosít. Minden cseppje megéri az árát, ennél gazdaságosabb krémem még nem volt. Igazi őszi almaillata van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

PaperMama

2013. augusztus 25.

2013.aug.25: Akkor vettem mikor begyűrűzött ki hazánkba a Korea-láz.Eleinte nagyon lelkesen használtam, tetszett az édes kis csomagolás meg az alma-illat...aztán ennyi. Tényleg puha volt a bőröm a használata után de igazából többet nem is tudok mondani róla. A sok szilikon benne pedig hosszabb távon mitesszereket okozott nálam...El se használtam teljesen, továbbadtam nővéremnek aki viszont nagyon szereti azóta is. Biztos, hogy nem venném meg újra (fun, hogy egy éve meg pont azt írtam, hogy biztosan újraveszem:D), az összetevőit elnézve nem is látok okot erre...semmi különleges nincs benne. Elnézést azoktól akiket félrevezettem az első véleményemmel.:S

2012.szept.2: Megvettem végül énis. És nem is bántam meg!:) Már az első használat után nagyon meg voltam vele elégedve: kisimult, pihe-puha, élettel teli arccal ébredtem. Nem okozott pattanásokat, és semmilyen irritációt. Igazi alma illata van!:) A csomagolása is nagyon tetszik, jó érzés használni, kézbe venni. Biztos vagyok benne, hogy újra fogom venni. Jah, és valóban elég az egész arcra egy kiskanálnyi (és még csak nem is púpozott kanálnyi :D) !! szóval, még gazdaságos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Szaszmancs

2013. július 8.

Kb 2 hónapja használom és nagyon elégedett vagyok vele. Sok mindenen változtattam az arcápolásom terén, úgyhogy nem biztos, hogy csak az ő érdeme, de sokkal szebb lett a bőröm, egyre gyakrabban merészkedek emberek közé csupaszon (alapozó/bb krém nélkül). Elég kényes a bőröm, régen sokszor tapasztaltam allergia szerű kipattogást, de ez a krém nem váltott ki semmi ilyesmit, ennek kifejezetten örülök. Az illata természetesen nagyon jó, az állagát is szeretem, könnyen beszívódik és nagyon nagyon kevés kell belőle, ez a hatalmas mennyiség így még tovább kitart, úgyhogy mindenképpen megéri az árát. Szerintem kellőképpen hidratál is, legalábbis most nyáron elegendő. Sokáig filóztam, hogy megvegyem-e, de már bánom, hogy nem vettem előbb, úgyhogy aki még gondolkodik rajta, annak mindenképpen azt javaslom, hogy ruházzon be egy ilyen almás csodára! :) Én amúgy Ebayről vettem, ott azért jóval olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

Lyah

2013. június 27.

Többek közt ezt is tegnap kaptam meg. A négyből, amit rendeltem, eddig ezt és a barackos krémet használtam, az is, és ez is jól vizsgázott. Ezt éjjelre használtam, mint krémet, csak reggel mostam meg az arcom, de nem tudom, maradt-e rajta bármi belőle, vagy beszívta mind. Érdekes, mert a pórusaimat láthatóan csökkentette, nem zsírosít, nem pirosodott be a bőröm, viszont ki tudtam tisztítani a miteszereim, amiket normális esetben komoly előkészítés után tudok csak, mivel inkább befele mennek, mint kifele. Tetszik, ha nem üt ki, vagy okoz negatív változást, azt hiszem, marad. Nagy mennyiség, és kevés kell belőle, megéri. Koreából rendeltem, ebay-en.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 27.

Nessy

2013. június 19.

Ajándékba kaptam és nagyon örültem neki, mert a jó vélemények hatására én is ki akartam próbálni valami koreait. Az összetevők nem túl szépek, az tény, de sajnálatos módon nálam amellett hogy két használat után pozitív változásokat is művelt(üdébb egységes puha bőr, kisebb pórusok), sajnos pici piros hólyagjaim is lettek tőle. Nagyon finom állagú és illatú krém, cuki kiskanál, édi almaforma...de nekem így használhatatlan. Bár más új arcra valókat is próbáltam, de szerintem ez lehet a bűnös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

t.flora

2013. június 13.

Jajjjj végre megérkezett az eprecskével együtt.. amióta először megláttam őket, azóta vágyom rájuk :) először is nagyon meglepett, hogy milyen nagyok!! Aztán azok kanalak! Hát mik ezek az ici pici cukiságok?? :) Na meg az illatuk... igazi savanykás alma és friss eper.. még sosem éreztem egy kozmetikumnál sem ennyire valódi gyümölcsillatot.. fincsi! A hatásukkal várok még, de muszáj volt leírom az örömömet, elnézést érte :)

NA szóval. 2-3 hete használom az epres maszkkal együtt. 1 hétig semmi változás, nem is vártam, aztán meg már nem is figyeltem. Viszont mostanában azt veszem észre, hogy valamitől sokkal szebb vagyok. Ragyog az arcom, attól függetlenül, hogy kipihent vagyok, vagy sem. Egységes a bőröm, hetente max egy kis pattanásom van, ami másnapra el is tűnik. Egyszerűen kiemeli a szépségemet, tényleg csak úgy ragyogok, úgy, mint soha eddig. Idáig sem volt csúnya a bőröm, de voltak vele problémák. Most kimondhatom, hogy szinte tökéletes! Boldog vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

zafira

2013. június 6.

Szombaton lesz 4 hete ,hogy hasznalom.Nem akartam elhamarkodottan velemenyt irni.Csak azert 4 csillag mert nemigazan tudom ,hogy pontosan ettol a kremtol-e vagy a tejtermek mentessegtol(ket es fel hete kezdtem) vagy a kettotol egyutt ,de teljesen tiszta lett a borom.Szerintem a tejtermekek elhagyasa hozta az igazi valtozast mert eddig mar annyi csodaszert kentem magamra es egyik se segitett.Egyszeruen annyira boldog vagyok ,hogy azt el se tudom mondani.Ezen a heten egyaltalan nem hasznaltam mar alapozot!!!Magarol a kremrol szolva csak nagyon cuki es igazi alma illatu.Egy kanalnyi boven eleg.Mondjuk en reggel nem erzem annyira puhanak az arcom mint masok tapasztaltak.Vegulis majdnem minden este hasznalom 1-2 nap marad csak ki.Mar megrendeltem a mangos es epres tarsat is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

munde

2013. május 23.

a jó vélemények hatására rendeltem meg ezt a krémet, de sajnos nem hozta a várt hatást.
nagyon hamar beszívódott, irritációt nem okozott de hatalmas gyulladt pattanásaim lettek tőle :/ nagyon sajnálom, hogy nem vált be, mert a csomagolása nagyon édes az illata pedig igazi almás.

UPDATE: valamelyik nap a kezembe került és gondoltam adok neki még egy esélyt. szerencsére nem fejlesztett rám pattanásokat, nagyon szépen eltüntette őket, és a kisebb sebeket is szinte egy éjszaka alatt. tényleg "csodaszer", kiérdemelte az 5 csillagot. úgyhogy ne ijedjen meg az, akinek először nem válik be (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Cyclomethicone, Betaine

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!