Best of Beauty 2019

Baviphat

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mano, Módosítva: 2015. november 8.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megoldás problémás bőrre. Ajánlott azoknak, akik egyszerű bőrápolásra vágynak vagy aggódnak a bőrproblémáik miatt. Legfontosabb hatóanyag: almakivonat; kezeli a problémás bőrt, eltávolítja az elhalt bőrt.

vedina007

2013. május 15.

Imádom az illatát, a csomagolását és az arcomat is elkezdte rendbe tenni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

Imádom az illatát, a csomagolását és az arcomat is elkezdte rendbe tenni. :)

Nena

2013. május 12.

január óta használom, így azt hiszem megérett a véleményezésre! :)
szőlős testvérével együtt rendeltem meg, azt nappalra, ezt az almásat pedig éjjelre használom.
az első, amibe beleszerettem (még képről), az a csomagolása :D de szerencsére a belbecs is hasonlóan nagy szerelem lett! fantasztikus alma illata és gél állaga van, ami felkenés után egy vékony réteget képez a bőrön. sminkelni nem próbáltam rá (mivel éjjelre kenem fel), de szerintem kis türelemmel az sem lehet problémás. reggelre pedig csodaszép bőrt varázsol! az érzékeny bőrömet pedig egyszer sem kezdte ki, ez is hatalmas piros pont.
nagyon kis mennyiség is elegendő egyszerre, úgyhogy egy adag ugyan nem kifejezetten olcsó, de megéri szerintem, hiszen sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

január óta használom, így azt hiszem megérett a véleményezésre! :)

balsika

2013. május 1.

Hihetetlen ez a krém! 3 hete használom, és csodát tett a bőrömmel! :D Soha nem volt ilyen szép!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.

karina

2013. április 14.

Munde, legyszi hasznald a megjegyzes fulet, az nem huzza le a termeket.

Na akkor most jovok en a rovidtavu tapasztalatokkal. (Elnezest nincs ekezetem:)) Rendeltetesszeruen ejszakara szoktam hasznalni (2-3 hete kb), es reggelre tenyleg nagyon szep lesz a borkepem, egysegesebb, es egyszeruen orom hozzaerni, olyan puha. Egy ideje pattanasaim sem voltak, ezt nem tudom minek tudjam be, szeretnem reszben ennek a kremnek.:) ami nekem negativ, hogy a hidratalo hatasa nem tart sokaig, marmint masnap este mielott bekennem vele az arcomat, ugyanugy latok szarazabb, majdnem hamlo reszeket, amit szerintem ennyi ido alatt boven megszuntethetett volna:s meg a sok szilikon sem tetszik benne, de valahogy megis szivesebben nyulok ehhez estenkent mint a tobbi krememhez.
Az illata tenyleg finom almas, a csomagolastol en nem vagyok elajulva, az otlet cuki, de a kivitelezes gagyi szerintem, bar ennyi baj legyen. Cserebe egy kellemes gelt kapunk valami zsiros nehez krem helyett.
Szoval jo kis cucc ez, de nem csodaszer. Azert remelem megadhatom neki az utolso csillagot is kesobb.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Munde, legyszi hasznald a megjegyzes fulet, az nem huzza le a termeket.

tanarilla7

2013. április 11.

Leviszi a pirosságot, javítja a bőrképem. Mindig félek az ilyen krémektől, hogy majd zsírosítják a bőröm, de ezt meg a barackos vízfeltöltős krémet is bátran merem használni az egész arcomon. Egyszerűen szerelmes vagyok a Baviphat krémekbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

angelcare

2013. április 10.

Tényleg szuper krém!Már az első használattól működik,gyakorlatilag amióta használom nem jött ki rajtam pattanás! :)A bőrképemen és szépen javított alig 1 hónap használat után.Részemről 5 pont jár neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

biki-ni

2013. április 3.

Kb. egy hete használom, és pozitívak a tapasztalataim. A vízhiányos, pattanásos bőrömet rendbe tette, a homlokomon még vannak, de dolgozik rajta a krém és én is. Ma anyukám is megdicsérte a bőröm, és ő nem szokott elfogult lenni. Várom még az abszolút csodát, de egyelőre pozitív. Kellemes, nem tolakodó almás illata van, 1-2 kanállal tényleg elég az arcra, ez rengeteg mennyiség, nem tudom mikor fog elfogyni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Padlizsán

2013. március 31.

Nagyon jó kis éjszakai krém, amit reggel se kín lemosni. Az illata jó almás, könnyen beszívódik. De a hatása a legjobb. Voltam kozmetikusnál és utána kezdtem el használni a terméket. Bekentem és másnap reggel nyoma sem volt annak, hogy előző nap hol voltam, nem volt piros a fejem. Mindenkinek ajánlom :)
Amúgy én is a Bartókon vettem, ahol nagyon kedvesek, mert nem volt egy másik termék, de rendeltek nekem és egy héten belül már hívtak is, hogy mehetek érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

Kencefice

2013. március 17.

Rövid idő alatt nagyon megszerettem ezt az almát, pedig nekem igazán most télen (vagy tél végén, vagy mi van most, de a tavasz az biztos nem) önmagában nem ad elég hidratálást. vagy szérumot, vagy egy másik hidratálót is használok mellé. nagyon jó az illata, óriási a mennyiség, határozottan javítja az esti kinyomkodás, kapirgálás utáni bőrképet. Nehezen állom meg, hogy tényleg csak a kiskanálnyit használjam, amikor legutóbb is sikerült dupla adagot kiszedni, a dekoltázsomra kentem a felesleget és az ott lévő mitesszereket reggelre eltüntette.
Budapesti bioboltban vettem így még szállítási ktg-em sem volt és nem tudom mikor fog kifogyni, mert vmi extra sok van benne és nagyon kicsi az kanál:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 17.

Narancs

2013. március 15.

Ez a krém egy csoda!!!!!!! Egyész nap arra várok, hogy este legyen és bekenjem vele az arcom. Állag isteni, illat méginkább, pattik kevesebbek, gyulladást leviszi, a bőröm hidratált és még az állandóan hámló orr problémámat is megoldotta :)) IMÁDOM. Zsíros bőrű, pattikra hajlamos bőrű embereknek kötelező. Ár nem a legalacsonyabb, ez igaz, de ha megnézzük a mennyiséget - 100 gr - akkor már mindjárt nem vészes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Cyclomethicone, Betaine

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!