Baviphat

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mano, Módosítva: 2015. november 8.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megoldás problémás bőrre. Ajánlott azoknak, akik egyszerű bőrápolásra vágynak vagy aggódnak a bőrproblémáik miatt. Legfontosabb hatóanyag: almakivonat; kezeli a problémás bőrt, eltávolítja az elhalt bőrt.

Epres

2013. március 2.

Thaiföldön sikerült beszereznem.Már két hónapja használom. A csomagolása nagyon aranyos és ez is kanálkával érkezik. A színe halvány sárga. Az illata igazi alma. Az állaga zselés szerű :O (?). Hamar beszívódik. Az arcon is megtartja az illatát. Másnap reggel hideg vízzel mosom le. Amikor nem használom érzem hogy zsírosabb az arcom tehát mindenképp mattít. A pattanás csökkentésről..hát azt hiszem nekem azóta kevesebb van, talán a pórusokat is összehúzza kicsit. Összességében nagyon jó érzés használni (mert hát olyan imádni való :3)
UPDATE:
November óta használom. Javult bőrképem, a csúnyaságokat lehúzza. Szebb összképet ad az arcomnak. Még mindíg imádom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 2.

UPDATE:

lilaeper

2013. január 5.

A kombinált bőröm egyszerűen imádja:) Karácsony óta használom,az egész bőrképem sokkal szebb lett tőle,eltűntek a pattanásaim,és az illata is fantasztikus,ha egyszer elfogy(ami elég sokára lesz)biztosan újra megveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

Dana1983

2013. január 3.

Nekem nagyon zsíros, problémás bőröm van, ezért egy olyan krémet kerestem ami nem zsírosítja tovább, nem tömi el a pórusokat. Ezt a terméket a sok jó vélemény hatására próbáltam ki és nagyon elégedett vagyok vele. Nagyon könnyű, hamar beszívódik, finom az illata, kevés kell belőle, nagyon puha lesz tőle a bőröm, az ára jó és nem zsírosít. Ha piros pattanásaim vannak, azokat egy kicsit lelohasztja, elhalványítja reggelre. Nekem a pórusokat nem húzza össze, de ezt nem is ígéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 3.

DittyCat

2012. november 6.

15 éve küzdök a problémás bőrömmel. Mindent tudok prezentálni, ami ebbe a kategóriába tartozik: mitesszerek, pattanások, hámlások, sebek, első ráncok, rosacea, érzékeny, hófehér bőr (na jó, szeplők és májfoltok nincsenek, de ezeken kívül tényleg minden).
Most már 2 hete használom ezt a csodát. Tapasztalataim:

- A bőrömet nyugtatja, még akkor is, ha húzós napom volt.
- A hámlások, estére megjelenő kis csúnyaságok másnapra visszavonulót fújnak.
- A pórusok csökkentek, a bőrképem sokkal egységesebb, kiegyensúlyozottabb.
- Pattanások nem érnek be, nem jelennek meg reggelre.
- Sokkal SZEBB a bőröm, kevésbé foltos, valamint sokkal fiatalabb.
- Hosszú idő után először tudom alapozó nélkül is bátran vállalni a bőrömet.

Nagyon boldog vagyok, hogy megvettem, rendkívül kedvező az ára is. Kár, hogy nincs belőle nappali krém verzió. A BBkrem.hu oldalon rendeltem, kedvesek, rugalmasak, gyorsak voltak, csak a legjobbakat tudom elmondani róluk.
A koreai hatalomátvétel az arcomon rendkívül sikeres hadművelet lett!

UPDATE: most már több hónapja használom, a hosszú távú hatása még jobb, mint a rövid távú. Gyakorlatilag kicserélte a bőrömet, a szó legjobb értelmében. Már menstruáció előtt sem jön ki egy ragya sem, nem hámlik a bőröm, a pattanások emlékei elhalványultak, mitesszerek sem nagyon vannak... EZ EGY CSODA!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 6.

Most már 2 hete használom ezt a csodát. Tapasztalataim:

- A bőrömet nyugtatja, még akkor is, ha húzós napom volt.
- A hámlások, estére megjelenő kis csúnyaságok másnapra visszavonulót fújnak.
- A pórusok csökkentek, a bőrképem sokkal egységesebb, kiegyensúlyozottabb.
- Pattanások nem érnek be, nem jelennek meg reggelre.
- Sokkal SZEBB a bőröm, kevésbé foltos, valamint sokkal fiatalabb.
- Hosszú idő után először tudom alapozó nélkül is bátran vállalni a bőrömet.

A koreai hatalomátvétel az arcomon rendkívül sikeres hadművelet lett!

mano

2012. október 7.

nagyon finom az illata és persze cuki a csomagolása. Elvileg ez ilyen éjszakai maszk amit reggel le kell mosni (de teljesen olyan mint egy éjszakai krém mert maximálisan beszívódik).

UPDATE: időközben kiderült, hogy nem bírja a szilikont a bőröm, kipattogzik tőle, ez meg sajnos tele van vele, és nappalra apró pattanások jelennek meg rajtam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 7.

gale

2012. augusztus 22.

Mindent leírtatok már róla, nem tudok újat mondani, klassz termék.

(Első este elkövettem azt a hibát, hogy nem akartam elhinni, hogy az a pici kanálnyi mennyiség tényleg elég, úgyhogy kb. a háromszorosát felkentem, egész éjjel ragadtam, párna, hajam, mindent sikerült összekenni. Másnap már csak azt a kis mennyiséget használtam, és tényleg annyi kell, nem több.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

Mindent leírtatok már róla, nem tudok újat mondani, klassz termék.

kiskozmi

2012. július 5.

Szerintem állandó szereplője lesz az arcápolásomnak.Egyszerűen szuper!Lehúzza a gyulladást,csökkenti a pirosságot és halványította az apróbb hegeimet.Nekem tényleg nagyon bejött.A csomagolása praktikus és cuki egyben,az illata pedig...szippantsatok bele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

Szofett

2012. május 29.

Imádom, olyan jó selymes, pihe-puha utána a bőröm, és az illata...:) fini

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 29.

Imádom, olyan jó selymes, pihe-puha utána a bőröm, és az illata...:) fini

Panda

2012. május 23.

Végre nekem is van egy ilyen kis "csodám".
Először is; láttam korábban képeket a hozzátartozó kis kanálkáról de élőben meglepett mennyire aprócska kb. mint a kisujjamon a köröm- és nehéz elképzelni, hogy egy kanálkányi adag elég az egész arcra- pedig az (ez ilyen felfoghatatlan kategória) szóval minimum fél évig biztos nem fogy el -> így valóban teljesen megéri az árát!
Sok blogon olvastam korábban, hogy beszívódik azonnal felkenés után- ez igaz is de (ezt nehéz megfogalmazni mert 100%osan beszívódik) mégis ha a kezem külső felével megcirógatom az arcom felkenés után akkor érzem, hogy valami filmréteg szerű van az arcomon ami egyébként egyáltalán nem zavaró, és nem lesz tőle semmilyen a párna, reggelre pedig teljesen eltűnik.
Az is igaz, hogy lehúzza az apróbb gyulladásokat másnapra, nekem a pórusaimat is összehúzta annak ellenére, hogy ez nem ennek a terméknek a főprofilja. Biztos, hogy jó darabig ez a kis alma lesz a rajongásom középpontjában :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.

Végre nekem is van egy ilyen kis "csodám".

sminkesmas

2012. április 15.

Megalike:-)
Ár érték arány verhetetlen!
Nem comedo képző, és szépen nyugtatja a problémás bőrt!
Nem szárít!
Bővebben is írtam róla a napokban
Üdv!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

Megalike:-)
Ár érték arány verhetetlen!
Nem comedo képző, és szépen nyugtatja a problémás bőrt!
Nem szárít!
Bővebben is írtam róla a napokban
Üdv!

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Cyclomethicone, Betaine

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!