Baviphat

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet feltöltötte: zsoficza, az összetevőket feltöltötte: fata morgana, Módosítva: 2014. február 11.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A természetes cellulóz összetevők tisztítják a pórusokat és eltávolítják az elhalt bőrsejteket.
A használat után rögtön láthatod az eredményt. Ha szeretnéd eltávolítani az elhalt hámsejteket, és finom, tiszta bőrt szeretnél, akkor használd a krémet!

Fő hatóanyaga: őszibarack kivonat, amely eltávolítja az elhalt sejteket.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

birdybel

2013. szeptember 27.

Imádom! Egy hete használom, de látványos az eredmény. A csomagolása irtó cuki, szerintem ez alap darab lesz nálam.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

tamimaci

2013. szeptember 21.

Először felkentem mint egy maszkot, furán kocsonyássá vált, aztán utánanéztem, hogy masszírozva kell felvinni...mindjárt jobban sikerült. Nagyon kényelmes és egyszerű használni. Toronymagasan veri az összes eddig próbált bőrradírt. Nagyon gyengéden és hatásosan hámlaszt, babapopsi-arcom lesz utána :) Az illat és a csomagolás csak hab a tortán!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

vds

2013. augusztus 9.

még csak 3 hete használom, de jó kis cuccnak tűnik.

érdekes állaga van, még soha nem találkoztam ilyennel. használat után sokkal puhább a bőröm, érzem, hogy _lélegzik_. nagyon tisztának érzem utána az arcomat, pedig nem radírozza csikorgósra, mint az eddig használt bőrradírok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 9.

még csak 3 hete használom, de jó kis cuccnak tűnik.

Vorsi

2013. július 18.

Hatásos, nagyon elégedett voltam vele, sajnos elfogyott, de tervezem, hogy újra veszem. Az illata finom barack, kitűnő kémiai hámlasztó, használata után a bőröm sima, pihe-puha és jól hidratált lett!! Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 18.

Krikri

2013. március 21.

Nagyon nehezen vettem rá magam, hogy megrendeljem, mert sejtettem, hogy nem véletlenül sztárolják annyira a blogokon és kapott itt is ennyi jó értékelést, de gondoltam mégiscsak koreai, sose lehet tudni. Végül csak megvásároltam és milyen jól tettem! Először is tüneményes a csomagolás, egyszerűen nincs szívem eltenni a szekrénybe, kint figyel a polcon. :) Aztán az illata fantasztikus!!! Tényleg igazi barack. Az állaga érdekes kocsonyás és akkora adag, hogy egy darabig nem fog elfogyni. Na ennyit a "jelentéktelen" részletekről, mert ha egy tejfölös dobozban lenne és iszapszagú lenne akkor is imádnám, mert hihetetlenül jót tesz a bőrömmel! Kevesebb a pattanásom és a mitesszerem és nagyon puha a bőröm, amióta használom. Sokkal hatásosabb, mint egy sima arcradír. Érzékeny a bőröm, de szerencsére nem bántja, nem pirosodik ki tőle. Nagy szerelem ez. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 21.

Scara

2013. január 23.

Tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 23.

Tökéletes!

Cipriana

2012. szeptember 10.

Valóban nem olyan "durva", mint egy nagy szemcséjű arcradír, de nagyon szépen rendbeteszi a bőrt, egységes, tiszta és friss bőrképet varázsolva. Az illata pedig a hab a tortán!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

szgfodrasz

2012. augusztus 21.

Nagyon kellemes lágy arcradír, a tisztító hatása tökéletes. 4 hónapja rendeltem, Az elején gyakrabban használtam, most már csak heti 1x és még kb. szerintem 2 hónapig biztos elég. Kellemes az illata, és nagyon érdekes az állaga. Használata után a bőröm tiszta és nagyon puha lesz. Mindenre allergiás vagyok legyen az gyógyszertári termék vagy bio termék, de erre az arcradírra egyszer sem lett allergiás az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

zizitim

2012. július 18.

Kellemes ennek a gélnek a használata. Zuhanyozás közben, arcmosást követően használom, és szintén várok egy keveset, mielőtt elkezdeném masszírozni a bőröm. Szeretem a végeredményt, kb. hetente egyszer használom. Egyszer-kétszer vettem észre, hogy szárította a bőröm, de ezt megoldottam egy alaposabb hidratálással. És nagyon szeretem az illatát, szerencse, hogy nem vagyok allergiás az illatanyagokra.
Tutira újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.

Tutira újra fogom venni.

fata morgana

2012. június 2.

Korpás szeboreás bőröm van. Egy ideig rendszeresen használtam, majd a kozmetikusom tanácsára abbahagytam.Ma újra kipróbáltam. Használat után vörös lett az arcom, és a pirosság még egy óra elteltével sem tűnt el. Lehet nem az én bőrtípusomnak találták ki, vagy csak egyszerűen a krém valamelyik összetevőjét nem szereti a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 2.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.