Bayer

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 22.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyors megoldást jelent atópiás dermatitisz, ekcéma okozta bőrirritáció esetén. Speciális lamelláris lipidtechnológiájának köszönhetően segít helyreállítani a bőr védőrétegét, valamint védelmet nyújt az irritációkkal szemben, így gyors enyhülést hoz a viszkető és kipirosodott bőr számára.

GalambSz

2015. június 30.

Kisbabám ekcémás foltjára ajánlotta a gyermekorvosunk, már több hónapja használjuk, de nem múlt el tőle az ekcéma. Viszont mellette szól, hogy nagyon szépen megnyugtatja a kivörösödött bőrt, és enyhíti a viszketést. Visszahúzódik az ekcémás folt, de nem múlik el teljesen, egy kis szünet után újra fellángol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 30.

Natalka

2015. június 5.

Amire vettem, arra nem jó. Bár ezt a gyógyszerész is megjegyezte, h nem biztos, h ezzel sikerül majd orvosolni a problémát... Száraz, viszkető, vörös foltok jelentek meg először a homlokomon két oldalt, halántékon, majd a nyakamon is. Két hétig kenegettem, némi javulást mutatott, de nem szűnt meg. Egy nap volt, h háromszor is kentem az érintett területeket, de igazából semmi nem történt, kicsit kevésbé volt száraz, de aztán ugyanúgy viszketett.
Kolléganőmnek panaszkodtam, hozott a saját ekcéma-kenőcséből (amit a patikában kevernek ki), az két nap alatt rendbetette a bőrömet (igaz, ha nem kenem rendszeresen, akkor visszatérnek a panaszok, szóval most egy ideig kenni kell...).
El fogom használni, valamire biztosan jó lesz, de olyan nem árt-nem használ érzésem van egyelőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Audrey80

2015. június 5.

Száraz, repedezett bőrre vettem a gyereknek, nem használt semmit, hiába kentem a bőrét hetekig. Nekem csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 5.

Varja

2015. június 2.

Ez a kenőcs kiváló. A kisbabám füle mögött kirepedett a bőr (kipállott) és ez a krém teljesen rendbe hozta.
Egy bajom van, hogy drága (de sokáig elég).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 2.

Egy bajom van, hogy drága (de sokáig elég).

hregi93

2015. május 26.

A kézfejemen lévő ekcémás foltokra vettem, miután az eleinte hatásos shea vaj már nem tüntette el azokat. Nekem nagyon jól bevált a krém, a már nagyon csúnya, kisebesedett ekcémámat is rendbe hozta és most már (kb. 1 hét használat után) nincs is nyoma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

lujzi

2015. május 25.

az egyik ujjamon van egy makacs ekcémás volt, ami néha annyira belobban, hogy aludni nem tudok tőle. semmi nem használt eddig, pedig sok mindent kipróbáltam. múlt héten ismét előjött, nagyon szenvedtem, úgyhogy bementem egy patikába újabb csodaszert vadászni. ezt ajánlotta a hölgy, meg is vettem. három (3) használat után elmúlt a viszketés, a pír, és azóta sem tért vissza. nyilván vissza fog egyébként, hiszen tüneti kezelést nyújt, de most már nem félek tőle, tényleg ráleltem a csodaszerre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

magnes

2015. április 28.

Atopiás dermatitiszre ajánlották, sajnos nem csinált vele semmit. Ellenben pár nap után már engem is csípett, pedig nem voltam sebes. És nagyon drága is, főleg a mennyiséghez mérve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 28.

vszidonia

2015. április 20.

Már egy tubussal elhasználtunk a lányom ekcémás bőrére. Reggel-este kenjük két-három helyen. Születése óta ekcémás, úgyhogy szinte sz összes kencét kipróbáltuk már több, de inkább kevesebb sikerrel. Ez viszont nagyon jó!!!! Nem mondom, hogy nem lángol fel időnként az ekcémája, de egyre kisebb felületen, és egyre kevésbé száraz neki. Vannak napok, amikor keresni kell, hol is kenjük... Ilyet eddig csak és kizárólag szteroidos krémmel tudtunk elérni.... Nagyon szépek az összetevői, megnyugtató a sok zöld pötty, hiszen régóta szerettem volna minél természetesebb összetevőkből álló krémet használni, de hiába próbáltuk a sok natúr kencét, ha nem ért semmit, vagy csúnyább lett a bőre. Holnap megyek a következő adagért, minket meggyőzött. Ez a mennyiség egyébként közel egy hónapig volt neki elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 20.

Damayanti

2015. február 11.

Hat napja használom a kencét. Mivel ekcémám eleve nem volt, így ilyen téren nem tudom értékelni a hatását sem, azt tudom, hogy a bőröm szárazságának jót tett, legalábbis részben. azért részben, mert alapvetően pl. az ujjak közti érdesség csökkent (el azért nem múlt, de türelem...), viszont változatlanul meg vannak olykor a berepedezések, amikor akár magától szétreped kisebb felületeken a bőröm, mintha papír szélével megvágtam volna... Ezzel nem sokat csinált. De legalább allergiás tényleg nem lettem rá. viszont azért ennyi pénzért (ahhoz képest, hogy milyen kevés van benne) valami ütősebb hatást vártam, főleg a patikus hölgy rábeszélése alapján. Még egyet nem fogok venni, de remélem mire kiürül a tubus, addigra azért lesz még némi javulás. Viszont közben kaptam ma orvosi receptre egy kevert krémet, lehet hogy most jobb is lesz a Bebapnthent félre tenni és inkább a személyre szabottan kevertet elkezdeni, hátha az hatékonyabb... A Bebanthen a 4-est megkapja, mert nem allergizált és mert kicsit (de csak kicsit) azért részleges javulást elértem vele és mert lehet hogy még nem használtam elég régóta...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

umpalumpa

2015. január 7.

Szuper krém! Én is a szteroidos kenőcs helyett kerestem megoldást. Rögtön nyugtatja a viszkető, égő hólyagokat, nagyon kellemes az állaga, nem ragacsos, teljesen felszívódik és az egész kezem be merem kenni vele. Nagyon jó, hogy nem szárít, hanem tényleg táplál. A szteroidos kenőcs és az Exxema Repair is száraz foltokat hagy a gyógyulás után, aztán ezeket a részeket könnyebben támadja az ekcéma és bőrgyulladás. Én már kedvezménnyel is 2e fölött vettem és csak ez az, ami nem tetszik. Nagyon kicsi adag ennyiért. Ennek ellenére nekem csodaszer kategória. És ha az Exxema Repairnek 5 csillag,dicsérettel, akkor ennek 6 csillag dicsérettel.

Téli friss vélemény: ilyenkor ki is sebesedik, kireped a bőröm, hiába kenem védőkrémmel is. Ha hidegfront jön mindegy neki, megbolondul. A lényeg, hogy kirepedt, hámhiányos bőrön rettentően csíp és éget, mint lentebb írta valaki, szóval elveszek a csillagokból, mert pont ezt nem szabadna sztem egy ilyen krémnek. Nyárra jó lesz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 7.

Gyulladáscsökkentők: Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium PCA
Vitaminok: Panthenol

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.