Bayer

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 22.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyors megoldást jelent atópiás dermatitisz, ekcéma okozta bőrirritáció esetén. Speciális lamelláris lipidtechnológiájának köszönhetően segít helyreállítani a bőr védőrétegét, valamint védelmet nyújt az irritációkkal szemben, így gyors enyhülést hoz a viszkető és kipirosodott bőr számára.

Regi88

2020. október 31.

Ezt a krémet enyhe túlzás az ekcémás bőr segítségeként nevezni! Nulla jótékony hatása van, sok pénzért!
Nálam szóba sem jöhet , hogy ezzel próbáljam enyhíteni a tüneteket!
Sajnálom, hogy bármit el lehet adni " nagy" nevek alatt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 31.

Nálam szóba sem jöhet , hogy ezzel próbáljam enyhíteni a tüneteket!
Sajnálom, hogy bármit el lehet adni " nagy" nevek alatt...

AVoracsek

2020. október 20.

Nagyon megörültem, hogy végre egy szteroid nélküli krém, amit kifejezetten ekcémás bőrre ajánlanak. Vettem is, mindjárt két tubussal, annyira biztos voltam a hatásban. Sajnos tévedtem. Nekem nem vált be, egyáltalán nem húzta le az ekcémámat, még naponta többszöri krémezés mellett sem. Az őszi/téli időszakban ugyan bevált a szél okozta kiszáradás, feszülő érzet ellen, de ahhoz meg elég drága és arra találtam más, olcsóbb és ráadásul még hatásosabb megoldást is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 20.

buba83

2020. július 27.

Nekem nem hogy segített volna az ekcémán, konkrétan sokkal rosszabb lett. Két olyan időszakban használtam, mikor épp kezdett előjönni és mindkettőször kiderült, hogy ez volt a rossz megoldás. Csíp már a felvitelnél is. Aztán kis időre mintha használna mint egy kézkrém. De a hólyagosodás végül nem hogy elmúlna, hanem mintha összehúzná és úgy szárítaná meg egybefüggően. Borzalmas volt, nálam kuka..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 27.

enimandoki

2020. június 4.

Sziasztok, en most probalgatom a karomon jott ki durvan es eleg nagy teruleten. Olvasgattam utana es most ravettem magam hogy kiprobaljam. Eddig kellemesen hut es elmult a viszketes. Ha eltunt akkor mindenkepp ujra irok ide hogy megosszam veletek a vegeredmenyt.
Na de egy masik dolog Ekcema! Sokan nincsenek tisztaba vajon miert alakul ki. A szervezetben gyulladas van ami kivalthatja egy rossz fog (jelenleg nekem is van es dokinal ki fogom huzatni es tuti hogy mulni fog az ekcema is) mandulagyulladas vagy barmi amit az ember nem is sejt. Mindenki elsokent ezekre figyeljen es aztan ne irja le a kremet mert hiaba draga en mar erzem mennyire jobb mint azok amelyekkel kenegettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

svekits

2020. május 25.

Az általam eddig próbáltak közül még mindig ez a legjobb kenőcs ekcémára. Nem szünteti meg teljesen, de elég jól csillapítja és visszahúzza az ekcémás irritációt és szárazságot, nem viszket és nem idegesít, viszont ugyanúgy látszik. Sajnos amíg nem sikerül rájönnöm, mi okozza a problémát, nem gondolom, hogy teljesen megszűnne bármitől is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

viktoriagellert

2020. május 2.

A sok fertőtlenítőtől kijött ekcémámon nem segített az Alkcéma kenőcs egyáltalán, ezt a gyógyszertáros ajánlotta. Az első 10-15 percben tényleg picit csíp, de hamar elmúlik és beszívódik, 2-3 napra szépen csillapítja és altatja az ekcémámat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

Ncsk

2020. április 29.

Na hat ez gyakorlatilag a nullaval egyenlo. Bizalmat szavaztam neki, mert gondoltam a hagyomanyos bepantennek multja van, de kar volt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 29.

ailenrokzs

2020. április 27.

Nekünk sem jött be. Télen kimondotta azért vettem, mert a kisfiamnak a szabadtéri játék során a hidegtől és a széltől kipirosodott az arca a szája körül. Pár alkalommal próbáltuk, csípte az arcát, és rosszabb lett a bőre állapota.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 27.

Divuska

2020. április 27.

Nekem nagyon szàraz a bőröm ősszel-télen. Amint elbújik a nap ekcémás foltok jelennek meg a karomon, combomon, lábszàramon. Amint elkezdek napozni eltűnnek, vagy ha 2 perce havonta szolizok egyet. Most, hogy nincs szoli, se erős napsütés muszáj volt valamit felkutatni, hogy enyhüljenek a “foltjaim”. Szerintem csodaszer! Nekem egy hét alatt eltünteti! Nem csíp, nem pirosodik. Sajnàlom akinek nem vált be. Én újravenném bármikor. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Dana1983

2020. március 26.

Mint ahogy az előző hozzászóló is, én is irritált bőrre használtam, de csípett és tiszta vörös lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 26.

Gyulladáscsökkentők: Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium PCA
Vitaminok: Panthenol

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.