Bayer

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 22.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyors megoldást jelent atópiás dermatitisz, ekcéma okozta bőrirritáció esetén. Speciális lamelláris lipidtechnológiájának köszönhetően segít helyreállítani a bőr védőrétegét, valamint védelmet nyújt az irritációkkal szemben, így gyors enyhülést hoz a viszkető és kipirosodott bőr számára.

hedi84

2019. január 28.

Lányom 4 éves, ekcémás. Próbáltam a piros viszkető könyökhajlatba kenni és a nagyobb területen száraz alkarján. Végeredmény 20-30 perc szívettépő zokogás, annyira csípte :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

szanii

2019. január 22.

A karomon jelentek meg kiszáradásszerű piros foltok, először gyanakodtam hogy a gyantázás miatt, de aztán sokáig nem gyantáztattam és rájöttem, hogy a túl sok mosószer használata miatt jelentek meg. Amikor bekenem, egyből enyhül a viszketés és a szárazság, pár kenés után pedig teljesen eltűnnek a foltok. Az ára elég húzós a kis mérethez képest, de megérte belefektetni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

sziluetta

2018. december 30.

Ekcémámra vettem, enyhébb foltra vagy szintentartásra jó, de semmi több. Amúgy sebeket csípi, illetve most van egy óriási nem tudom milyen folt (lehet hogy ekcéma ez is), konkrétan a teljes kézfejemen, na arra halottnak a csók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

jucimuci

2018. december 30.

mióta ezzel kenem, szinte teljesen megszűnt az ekcéma folt a könyökhajlatomban, pedig nem is használom minden nap. szerintem szuper

Update: elfogyott. Utólag már nem vagyok annyira elégedett vele, nem javul, inkább csak szinten tart. Most egy gyógyszertári kevert"zsíros" krémet használok, 400 Ft volt és ugyanezt tudja, talán még jobb is. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

gmaresz

2018. december 29.

A szép összetevők miatt vettem meg a kislányom ekcémája miatt. A gyerekorvos ajánlotta. Ár-érték arányban nem jó választás, mert bár nem ártott, de különösebben nem enyhítette a gyerek kiütéseit, enyhébb panaszokra, szimpla enyhe bőrszárazságra talán jó lehet. Viszont ezért a kis kiszerelésért nagyon drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Szilva86

2018. december 27.

Drága és semmire sem jó. A kezemen lévő ekcémára vettem. A viszketést nem enyhítette, és a tubus vége felé közeledve már inkább jobban irritálta, szárította a bőrömet és mintha ettől újra felerősödött volna az ekcéma :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 27.

p.bettina

2018. december 27.

Mikor elkezdtem használni, a kiütéseim egy részét nagyon szépen eltüntette és viszonylag hamar. Csak egy helyen maradt meg a kiütés és onnan viszont nem akarja megszüntetni. Nem tudom, hogy azért pl, mert olyan helyen van és esetleg hamar lejön a krém, mert mondjuk letörlöm véletlenül mozgás közben... És azóta vissza is tért a többi kiütés is, bár ez nem a krém hibája, hanem az enyém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

vombatszombat

2018. december 19.

Sajnos teljesen hatástalan ekcémára :( akár a könyökhajlatomban, akár az ajkamnál, nem csinál mást, mint kezdetben csíp, majd mintha még szárítana is, a folt és a viszketés marad. Kifejlett ekcémás folttal nem tud mit kezdeni, megelőzésképp biztos jó, csak sajnos nem úgy hirdetik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Kitti90

2018. december 14.

Kislányom arcán voltak piros kiütések,már az első használat után jobb lett!!! Védőnő ajánlotta,de nem bántam meg,hogy kipróbáltam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

tammancs

2018. december 8.

Kisfiam ekcémás bőrére használtam, enyhítette a viszketést és a piros kiütéseket is. Sokkal jobb volt, mint a bőrgyógyász által kiírt szteroidos krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Gyulladáscsökkentők: Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium PCA
Vitaminok: Panthenol

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.