Bayer

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 22.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyors megoldást jelent atópiás dermatitisz, ekcéma okozta bőrirritáció esetén. Speciális lamelláris lipidtechnológiájának köszönhetően segít helyreállítani a bőr védőrétegét, valamint védelmet nyújt az irritációkkal szemben, így gyors enyhülést hoz a viszkető és kipirosodott bőr számára.

kremkedvelo24

2018. augusztus 15.

Arra használtam amire való, irritált és viszkető bőrre. Egy biztos, hogy arra nem jó. Nekem még erősebb irritáltságot okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Csicsa

2018. augusztus 9.

Ekcémára ajánlották a gyógyszertárban,hát a hámhiányos részeket úgy égeti a krém hogy le kell mosni.Nekem nem jött be sajnos.Arról nem beszélve , hogy az ára eleg borsos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 9.

szabinka90

2018. július 8.

Nagyon szeretem! Hamar beszívódik, ha éppen problémás fázisában van a bőröm arckrém helyett is simán szoktam használni, de problémás területekkel is csodát tud tenni. Újravevős nálam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Moni86

2018. május 27.

Enyhül a probléma vele. De azért ez megszüntetni nem fogja. Ahhoz életmód váltás kell. Vagy teljes kozmetikumváltás. De enyhíti a tüneteket tényleg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 27.

kndi

2018. május 23.

Arcra használom néha megjelenő ekcémára, eddig ettől jobbat és hatékonyabbat nem találtam a problémámra. Már ez első bekenéssel is enyhülést nyújt. Pár nap és nyoma sincs. Néha bekenem a kritikus területeket megelőzés képen. Patikustól kertem valamit meg valamelyik teli hónapban, ezt ajánlotta. Azóta vettem még egy tartalékot kedvezménnyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

szilvasitimea

2018. április 25.

Én tetoválásra használtam, amire bevált.

Magamon nem használtam másra, de a kutyámnak néha ki szokta csípni a fenekét, és a nemiszerveit :)))) a pisi és a végtermék, ezzel kenegetve egy nap alatt rendben lesz, így ajánlom kutyákra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Én tetoválásra használtam, amire bevált.

marcsi1233

2018. március 30.

Sima pattanásos, érzékeny bőrre vettem, hogy valamivel lenyugtassam, mivel a kenőcs verziók összekennek mindent. Nekem bevált, de hosszabb távon esélytelen használni, mert kevés van benne ahhoz, és drága is számomra.
Mínusz egy csillag, mivel a sebeimet csípte (és az ára miatt még egyet vonnék le).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

Lillababa

2018. február 12.

Sokadik tubust használom már, a hatása továbbra is szuper, 1-2 nap alatt lehúzza a foltokat. Örülök, hogy terhesen és szoptatás alatt is használható, sőt a kislányom arcán is megjelent pár napja egy nagy folt, ami két használattal elmúlt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

nzsuzsi

2018. január 6.

Sziasztok!
Nekünk múlt héten ajánlották ismerõsök, ahol irodaszinten mindenkinek bevált az ekvcémás gondjára. Megvettük, elkezdtük kenni. Férjemnek az ujjain volt csúnya, égõvörös, tudjátok olyan csúnya, rücskös, érzékeny. A lányunknak pedig a kézfején, csuklóján, könyökhajpataiban vannak foltok. Már az elsõ használat után szebbek lettek a foltjaik. Enyhülnek, halványodnak, szebbülnek.
Kentük már sokmindennel korábban, természetes összetevös és egyéb krémekkel. Eddig ennek van a leggyorsabb, leglátványosabb hatása.

Csodálkozom nagyon a sok negatív hozzászóláson.... :O

Remélem más is rátalál és enyhülést nyer általa. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Sziasztok!

Csodálkozom nagyon a sok negatív hozzászóláson.... :O

Remélem más is rátalál és enyhülést nyer általa. ;)

stylo

2017. december 28.

Egy hete használom a kézfejemre. Nem csinál vele semmit. Mondjuk az igaz, hogy nem ekcémám van, csak simán a hideg meg valami mosószer talán...miért is nem használtam kesztyűt....?! Amúgy meglepően híg és teljesen felszívódik. Szerintem elhasználom arckrémnek. Felkenve nem is olyan rossz, de ez inkább hidratál én úgy érzem, mint hogy lipidpótlásra volna jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

Gyulladáscsökkentők: Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium PCA
Vitaminok: Panthenol

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.