Bayer

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 22.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyors megoldást jelent atópiás dermatitisz, ekcéma okozta bőrirritáció esetén. Speciális lamelláris lipidtechnológiájának köszönhetően segít helyreállítani a bőr védőrétegét, valamint védelmet nyújt az irritációkkal szemben, így gyors enyhülést hoz a viszkető és kipirosodott bőr számára.

Csreka

2017. november 22.

Ha kezd kijönni az ekcéma a kezemen, ilyenkor az elején használ, de később már hatástalan lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Szozs

2017. október 7.

2 hete a szám környéke bedurrant, vörös viszkető égő és berepedezett volt. Már attól felszakadtak az ajkaim, hogy mosolyogtam és semmilyen szőlőzsír ajakápoló nem használt rá. Elkezdtem vasat szedni rá az sem segített rajta, pedig általában ez helyre teszi a szám. Kis utána nézés végett kiderült, hogy elvileg ez cheilitis atopica, ajak ekcéma. Megvettem és nagyon reménykedtem benne, hogy ennyi pénzért beválik és hál'isten bevált :) Első pár alkalommal csípett, de utána semmi gond nem volt szépen rendbe szedte a számat pár használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

viviennoo

2017. július 23.

Mint halottnak a csók. Drága is, sz*r is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Mint halottnak a csók. Drága is, sz*r is :D

Drci

2017. július 12.

Ekcémás bőrre használtam két héten keresztül, sajnos semmi változás nem történt, ezért felhagytam vele. Nagyon sajnálom, mert nagy rémenyekkel kezdtem alkalmazni. Tehát ekcémára nem javaslom, de bőrszárazságra jó volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Banszky

2017. június 22.

Ekcémámra használtam, kitartóan de semmi változást nem vettem rajta észre. Kár érte,már mindennel megpróbálkoztam de több év alatt semmivel nem tűnt el. (bőrgyógyász álatl kikevert krémmel sem,ellenben attól szőröske lettem...)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

lviki

2017. május 12.

Ma szereztem be a patikában, ezt ajanlotta a patikus hölgy mosogatoszer okozta kontaktallergiara..katasztrofálisan néz ki egyik napról a másikra a kezem. Kb mint akinek öregedett 20evet olyan száraz lett:(
Megvettem most a kis kiszerelest próbára ...meglátjuk. 4*ot előlegezem mert hiszek benne. .vagyis hinni akarom hogy segít mert igy nem maradhatok :D
később updatelek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

később updatelek :)

oliviabogyo

2017. május 4.

Kiskorom óta atopiás dermatitiszem van és kemények rajtam az ekcémák. Kb 3 évig nem volt semmi bajom aztán a semmiből megint előkerültek a vörös viszkető égő fájó foltok, száraz bőr stb...... kaptam a bőrgyógyásztól szteroidos krémeket tényleg csak éppen addig volt jó amíg a krém a bőrömön rajta volt, semmi enyhülést nem tapasztaltam.. majd jott a bátor ötlet hogy ki kéne próbálni ezt a krémet... hát a kiszereléssel nem vagyok kibékülve, szerintem kicsi és kevés, nekem jelentősen nagy területek ekcémásak szóval nekem 1 használat után már alig van benne valami. Felkentem : kb 5 perc alatt beszívódott, egyáltalán nem zsíros és nem tapadsz tőle! Eléggé csípett, nem tudom miért. Másnapra valami csoda folytán kb 50%-kal csökkent az egesz ekcéma a bőrömön! El sem hittem! Nekem nagyon bevált, egyedül a kiszerelés bánt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 4.

Magnolieae

2017. április 7.

Hűvösebb időben teljesen kiszárad, kireped és vérzik a kézfejem, ezenkívül mindenféle vegyi anyagra érzékeny. Ez a krém helyrehozta, ami egy szteroidok nélküli krémtől óriási teljesítmény! Vészes helyzetben eleinte csíphet , de ahogy kezdi helyrehozni a bőrt ez elmúlik. A tégely méretéhez képest az ára magas, de cserébe nem károsak az összetevői. Nekem bevált, szerintem megér egy próbát. (A krém önmagában nem helyettesíti a megfelelő odafigyelést, az ekcémát kiváltó anyagok/okok kerülését.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

maschko1975

2017. február 27.

nekem fantasztikusan működött! kezdődő ekcémára használom, eddig 3x , de jelentős változást látok már most. Lehet, hogy a súlyos esetekre nem jó,de az enyhére egész biztosan. Kellemesen hűt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 27.

cinicini

2017. január 25.

Kiskoromban atópiás dermatitisem volt, amit viszonylag hamar "kihevertem" a rengeteg szteroidos krém miatt, nem is tért vissza, egészen 3 évvel ezelőttig, azóta újra szenvedek vele, használom a szteroidos krémeket, ideig óráig jók, még ki nem ürül a szervezetemből, így megpróbálkoztam ezzel az alternatívával is, de nálam nem járt sikerrel. A könyök hajlatomra használom legfőképp, de nem múlik tőle, ma már ott tartott, hogy csípett is. Nem mellesleg kevés van a tubusban, úgyhogy nem veszek többet, mert nem éri meg sem ár-érték arányban sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Gyulladáscsökkentők: Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium PCA
Vitaminok: Panthenol

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.