Bayer

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 22.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyors megoldást jelent atópiás dermatitisz, ekcéma okozta bőrirritáció esetén. Speciális lamelláris lipidtechnológiájának köszönhetően segít helyreállítani a bőr védőrétegét, valamint védelmet nyújt az irritációkkal szemben, így gyors enyhülést hoz a viszkető és kipirosodott bőr számára.

ViktoriaVrd

2017. január 22.

ez egy ratyi. hol használ, hol nem, az viszont tuti, hogy erősebb ekcémát nem rak rendbe. én nem értem, hogy ha nem tudnak olyan krémet csinálni ami lehúzza az ekcémát, akkor mi a fenéért reklámozzák úgy? ráadásul a gyógyszertárban a pultos kisasszony is jó lenne, ha képben lenne a kapható termékekről és a hatásukról, mert a vöröslő, vérző kezemre egyszerűen nem fogom fel, hogy ajánlhatta ezt a rakás kakát.
arról ne is beszéljünk, hogy majd kétezer forint és alig van benne.

tünetmentes időszakra meg ezer másik krém van a piacon, harmadennyiért, háromszor ekkora kiszerelésben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

arról ne is beszéljünk, hogy majd kétezer forint és alig van benne.

bontovicsbarbi

2017. január 20.

Nekem nagyon bevált! Születésem óta atópiás dermatitiszem van szóval nem egy terméket próbáltam már. Nem értem a negatív véleményeket és azt sem, hogy miért kell elvárni egy szteroid mentes krémtől, hogy az égő vörös ekcémát helyrehozza? Nem fogja. Ez a termék arra lett kitalálva, hogy szinten tartsa a tünetmentességet, amit kivàlóan meg is tesz! Szerintem szuper kis termék ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

SolyaSz

2017. január 19.

Nagyon kevés, nagyon drága. Értéke nulla, de az ára az egekben van. Ekcémás bőrömre vettem, hátha ez segít, de nem történt semmi. Jobb nem lett, talán rosszabb sem... Egyáltalán nem ajánlom senkinek, aki ekcémára használná.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Vitviki

2017. január 18.

Ekcémára nem jó. A viszketest minimálisan enyhíti, de semmire se jó. Se a kipirosodás se az irritáció nem múlik el tőle! Pénzkidobás, nem is értem hogy hogy lehet a piacon?!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

anderzsanett

2017. január 10.

Röviden: semmit nem ér, legalább is ekcémás bőrre, drága és a kiszerelése is túl kicsi. Ami tényleg jó az a sanatopic bőrpuhító krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

v.alexandra27

2016. december 31.

Én ekcémára vettem, már kb 1 hónapja használom, de kicsit sem múlt el tőle :( A viszketést néha enyhítette máskor sokkal rosszabb lett tőle, összességében nem sok mindent csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

Kesudio

2016. december 12.

Kisebb seborrheás bőrfelületeimre és ekcémára is próbáltam, de egyikre sem használt semmit, sőt inkább rontott a helyzeten, és viszketést sem enyhítette, pedig nem volt olcsó, és mennyiségre sem valami sok. Nyilván sokat nem vártam tőle, lévén, hogy nem szteroidos, de azért ennyi pénzért ilyen semmirevaló kenőcsöt adni ... Sajnálom, hogy ennyi pénzt költöttem rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

Jenna02

2016. november 6.

Nekem nagyon szuper! Imádom, 2 teljes nap sem kellett, h rendbe tegye a bőrőm. A fülem borzalmasan viszketett, az örökös fülpiszkáló használata miatt. Picit használtam az irritált területre és Szuper! elmúlt a viszketés! Remélem, hogy a fülpiszkálót is elfelejtem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

Csanadiadri

2016. szeptember 30.

Szerintem is nagyon jó barát. En úgy fogalmaznék hogy feltűnésmentesen végzi a dolgát. Ézrékeny feluletekre használom, amikor kontaktallergiás leszek valamire. Nagyon örülök, hogy rá találtam erre a krémre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Clara

2016. augusztus 7.

Olvasom itt a rossz tapasztalatokat.. En kb 2 het alatt hasznaltam el, minden ujjam tiszta ekcema volt! Amire elfogyott levitte szepen.
Draga igaz, de nekem ez megerte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Draga igaz, de nekem ez megerte.

Gyulladáscsökkentők: Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium PCA
Vitaminok: Panthenol

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.