Bayer

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 22.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyors megoldást jelent atópiás dermatitisz, ekcéma okozta bőrirritáció esetén. Speciális lamelláris lipidtechnológiájának köszönhetően segít helyreállítani a bőr védőrétegét, valamint védelmet nyújt az irritációkkal szemben, így gyors enyhülést hoz a viszkető és kipirosodott bőr számára.

Vikucka

2016. augusztus 6.

Ma megvettem, de nem tudom, nekem csíp. Eddig 7 napig hidrokortizont használtam, meg mindenféle cuccot, de már egyre rondább a kezem és egyre tovább terjed az ekcéma. Gondoltam ennek adok egz próbát, meglátjuk. Jövő héten ezzel kenem a kezem, remélem némi javulást hoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

loju

2016. június 9.

Egész jó kis krém. Bár nem annyira hatásos, mint a steroidos pajtásai, de hát valamit-valamiért! Jó "barik" lettünk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 9.

fungiiiii

2016. május 18.

A kezemen jelent meg egy hámló, vörös, viszkető, égő rész, amire akármit kentem nem akart elmúlni, csak viszketett és égett tovább.
A gyógyszertárban ezt ajánlották, és 2! használat után eltűnt, bármi is volt az.
Az ára kissé húzós, de megér egy próbát, nekem használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Az ára kissé húzós, de megér egy próbát, nekem használt.

Megintegynev

2016. március 27.

Udv!
Erdeklodnek, hogy senki nem tapasztalt mellékhatást? Az 5 éves fiamnak a lábán lévő atopias felületre kentuk és csak azon a helyen erősen szőrösödni kezdett a kis lába. Biztos nem tartalmaz ez a krém, ha nem is kortizont, de más típusú szteroidot??

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 27.

Udv!

nlilluci

2016. február 20.

Ekcémára vásároltam, semmit nem használt és még a kiszereléshez képest az ára is borsos. Helyette ajánlom a seavajat...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

Zsokaa

2016. február 14.

A lábamon piros, száraz, viszkető foltok jelentek meg. Ezt a krémet is megvettem rá. Nem tudom, lehet sűrűbben be kellett volna kenni vele az adott területet, de nem használt. Később borotválkozás után használtam, de akkor sem volt az igazi. És az árát is sokallom kicsit. Bár ezek a krémek ebben az árkategóriában mozognak...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

Lilia

2016. február 13.

Nekem nincs ekcémám, de hideg időben nagyon száraz mindig az arcbőröm. Évek óta szenvedek télen a piros, hámló foltokkal, semmi sem használt. Végső kétségbeesésemben rákentem ezt a krémet és 1(!) használattól már látványosan javult a pirosság és hámlás. 1-2 hétig kenegettem esténként a problémás részeket és tökéletesen elmúlt a szárazság. :) Egyetlen hátránya volt csak a krémnek, hogy sajnos pici pattanásokat okozott a homlokomon pár nap után. De mivel a szárazságot és hámlást elmulasztotta, megérte kivárni a pár napot, míg a pattik is eltűntek utána. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.

audrey84

2016. január 23.

2 hónapos kislányom arcát kentem vele, akinek allergiás pöttyöcskéi lettek (mint kiderült túl sok mézet ettem) és ez nagyon szépen helyre hozta! Én a tubussal nem nagyon vagyok kibékülve, de ennek ellenére 5 pontot adok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 23.

bogczi

2016. január 1.

Megvettem, aztán rájöttem, hogy itthon is van olívaolaj is meg shea is..egyébként nem rossz, nekem most jött elő életemben először a kezeimen valami szörnyű ekcéma, teljesen vörös mindkettő és nagyon fáj is. A bőrgyógyász semmit nem mondott, csak hogy kenjem ezzel, ez jó lesz, egyelőre nem ad szteroidos kenőcsöt. Az ára rablás, egy ideig használgattam, ha már megvettem, levitte a pirosságot, de nem maximálisan. Aztán fogtam magam és bekentem olívaolajos-shea vajas keverékkel, azzal maximálisan elmúlt minden bajom. Csak azt sajnálom, hogy nem néztem meg hamarabb, miből is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

GalambSz

2015. június 30.

Kisbabám ekcémás foltjára ajánlotta a gyermekorvosunk, már több hónapja használjuk, de nem múlt el tőle az ekcéma. Viszont mellette szól, hogy nagyon szépen megnyugtatja a kivörösödött bőrt, és enyhíti a viszketést. Visszahúzódik az ekcémás folt, de nem múlik el teljesen, egy kis szünet után újra fellángol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 30.

Gyulladáscsökkentők: Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium PCA
Vitaminok: Panthenol

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.