Bayer

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nano, Módosítva: 2014. október 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

Olyan multivitamin és ásványi anyag tartalmú készítmény, amely 12 vitamint, 10 féle ásványi anyagot és nyomelemet valamint ginzenget tartalmaz.

A készítmény vitamin tartalma az Európa Tanács által javasolt európai tápanyag beviteli értékek /Recommended Dietary Allowances (RDA)/ 50-150%-a. Az ásványianyag és nyomelem tartalma 40%-a (kivéve a kalciumot, amely 20%-a) az RDA-nak. A ginzeng mennyisége a biztonságos tartományban van.

Boriskajuliska

2019. november 4.

Nagyon kevés vitamint tudok szedni mert röviddel a bevétel után hányingerem van annak ellenére, hogy étkezést követően veszem be, ez a vitamin a kivételek egyike ami nem okoz semmilyen mellékhatást. Nyár végén kezdtem el szedni mivel elég enerváltnak éreztem magam gondoltam hátha. Kb. 1 hónap után valamivel jobb az energiaszintem viszont ami miatt a véleményemet írom, hogy a körmöm úgy nő mint az őrült, erős nem töredezik stb. A vicc az egészbe, hogy a rövid körmöket szeretem ráadásul szinte "csutka hosszba", nem marad más mint reszelem reszelem:) A hajamon ill. a bőrömön nem látok változást de nem is voltak gondjaim velük. Ha valaki multivitamint szeretne szedni érdemes kipróbálni mert lehet, hogy a szépségvitamint megspórolhatja!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 4.