bebe Young Care

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. december 8.

Kategória:   Sminkek szájra

Csillogóvá varázsolja az ajkakat, és természetesen szép, rózsás árnyalatot kölcsönöz azoknak. A speciális ápoló formula hidratálja, E vitaminnal, illipevajjal kényezteti az ajkakat, így azok ragyogóan szépek lesznek anélkül, hogy ragadnának.

Kiszerelés: 10 ml

svivko

2012. március 2.

Hogy imádtam régen. Egyik legelső "szájfényem" volt. Ápolásra nem igazán emlékszem, az illatát imádtam, a csillogását is. De viszont nem volt valami tartós. Mint a bebe termékek általában. De boldogan gondolok vissza rá. Általános sulis évek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 2.

Niho

2012. február 10.

Ragacsos és el viselhetetlenül büdös!Annyira édes tömény illata van hogy 10percig bírtam a számon mert szinte hányingerem lett!(ez a vaníliás,ami a képen is van) A színe nagyon szép...Nem hidratált egyáltalán....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

Emily

2012. február 9.

Egyszer használtam nagyon régen, színe szinte semmi nem volt, fénylett rendesen, olyan volt a szám tőle mintha valami nagyon zsíros dolgot ettem volna :-) És még ragacsos is volt, viszont jó illatú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 9.

málnamánia

2012. január 5.

Nekem erdei gyümölcsös volt belőle,jó pár éve(5-6) használtam és valamelyik nap előjött a sminkes fiók mélyéről. Bekentem vele a számat,hogy kicsit nosztalgiázzak és nagy meglepetésemre nem romlott meg. Ugyanolyan finom illata volt,mint annó és a hatása sem volt rosszabb,nem bizsergett tőle a szám,nem ragadt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

azursatellite

2011. november 30.

Jó kis termék, csak sajna nekem nagyon folyt, állandóan ragacsos volt a tubusa úgyhogy végül nem is használtam el mind.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 30.

Mila85

2011. október 16.

Kellemes kis édeskés illatú szájfény,én főleg magában, vagy nude rúzsra kenve hordom.Azt vettem észre hogy optikailag nagyítja az ajkakat. Elég jó. Télen használom többet, akkor szárad ki jobban a szám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 16.

zsazsa

2011. szeptember 11.

Szép színe van, jó illata , még az összetevői is viszonylag rendben vannak, és nem szárítja ki a számat. :) A tubusos szájfények szerintem sem a legpraktikusabbak, de szerintem könnyen használható ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 11.

guapa

2011. augusztus 21.

jó kis termék, és viszonylag természetes összetevőkkel! Tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 21.

jó kis termék, és viszonylag természetes összetevőkkel! Tetszik :)

kitkat.0810

2011. augusztus 2.

nagyon jó az illata, sokáig elég, az állaga is csodás és nekem nem nehéz felvinni az ajkamra. Ráasásul olyan jól ápolja az ajkam mintha nem is szájfény volna hanem valami szuper ajakápoló. Imádo :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 2.

agi.greendaygirl

2011. július 1.

jó állag, illat, szép szín és ápolás. mi kell még? ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

jó állag, illat, szép szín és ápolás. mi kell még? ;)

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate