bebe Young Care

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. december 8.

Kategória:   Sminkek szájra

Csillogóvá varázsolja az ajkakat, és természetesen szép, rózsás árnyalatot kölcsönöz azoknak. A speciális ápoló formula hidratálja, E vitaminnal, illipevajjal kényezteti az ajkakat, így azok ragyogóan szépek lesznek anélkül, hogy ragadnának.

Kiszerelés: 10 ml

Rony

2011. május 26.

Az illata jó, de nehéz felvinni az ajkakra. Legalábbis én mindig túl sokat kentem rá, amitôl ragadt a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 26.

superhero

2011. április 1.

Nekem nem jött be, valahogy ragacsosnak éreztem. A színe tényleg szép, és mivel szeretem a bebe termékeket ezért kipróbáltam. Alapjában véve a tubusos szájfényeket sem szeretem, mert nagyon nem praktikusak szerintem. Egyedül a színe volt jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 1.

wishes

2011. március 27.

Nagy kedvencem, gimis koromban vagy egy tucatot elhasználtam belőle, aztán valamiért kivonult a drogériákból. Mostanában fedeztem fel, hogy a vaníliás változatát még lehet elvétve kapni, és le is csaptam párra.
Nagyon jól felpuhítja még a cserepes ajkakat is,homogénné teszi a szájszínt, szépen csillog, isteni az illata, és nem ragad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 27.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate