bebe Young Care

Ár:   550 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Dorinaa, az összetevőket feltöltötte: médea, Módosítva: 2018. január 24.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók

Kazylo

2020. augusztus 4.

Ez alap felszereltség nálam, főleg szeles, vagy hideg időben. Jobb mint a híres vetélytársa, nálam csak ez jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Talar

2020. június 28.

Ez a kedvenc ajakápolóm. Próbáltam mást is, többek közt labellot, de az csak még jobban szárítja a számat. Ez valóban hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

Bettina96

2020. június 24.

Hidratálásban a legjobban ez vált be nekem, viszont a szám körül pattanást okoz, ha véletlenül rákenem a bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 24.

Nymphea

2020. április 22.

Nagyon szeretem. Habár nem ő lett a nagy Ő, de ezért a mentolos TicTac illatért (tudjátok, ami csak fél percig érződik az elején az a vaníliás) már megérte megvenni. Én őt karbantartásra használom, éjszakai regenerálásra van más fegyverem. Olcsó és kitűnő ebben az árkategóriában. Sajnálom, hogy régen gagyinak gondoltam, és mindig csak Labellokat vettem le a polcról, nem őt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

v92

2020. február 16.

Alig kentem fel, érzetre már el is tűnt az ajkaimról, ezzel egyidőben viszont borzasztóan szárította is az ajkaimat, semmit nem használt. A krémmániás vélemények miatt mertem megvenni, de hiába az alacsonynak mondható ár, ez így teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

brigi50c

2020. január 16.

Véres, foszló, berepedt ajkakon nem segít, viszont száraz szájra megelőzésképpen még alkalmas. Sajnos az én számon eddig az igazán hatásos ajakápolók, amik sebes szájon is segítenek, azok csak a gyógyszertárban kapható ajakápolók, pl. a saját keverésű gyógyszertári ajakír meg a Primus natúr. Azt nem übereli, de a bolti cuccok 90%ánál jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

nitacica

2020. január 11.

Nagyon szeretem mindig visszatérek hozzá, a téli időszakokban must-have. Egy dolog zavar csak, hogy baromi gyorsan elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 11.

Macska27

2020. január 1.

Nagyon elégedett vagyok ezzel az ajakápolóval, már régóta használom. Isteni vaníliás illata van, jó az állaga, nem ragacsos, enyhe fényt ad, szuperül hidratál és az ára is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

demeterne

2019. december 31.

Nekem a az eredeti kék Labello is bejott, de mondom akkor kipróbálom most ezt is. Hasonlóképpen ez is ugyan olyan jó szerintem. Pont annyira hidratál amennyire kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

merida07

2019. november 1.

2 hete használom. Eddig azt hittem, hogy megtaláltam a csodaszerem, tévedtem. Eleinte tényleg csodásan működött, de az utóbbi pár napban folyamatosan kiszárítja az ajkaimat és felkenve sem jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag