bebe Young Care

Ár:   550 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Dorinaa, az összetevőket feltöltötte: médea, Módosítva: 2018. január 24.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók

v92

2020. február 16.

Alig kentem fel, érzetre már el is tűnt az ajkaimról, ezzel egyidőben viszont borzasztóan szárította is az ajkaimat, semmit nem használt. A krémmániás vélemények miatt mertem megvenni, de hiába az alacsonynak mondható ár, ez így teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

brigi50c

2020. január 16.

Véres, foszló, berepedt ajkakon nem segít, viszont száraz szájra megelőzésképpen még alkalmas. Sajnos az én számon eddig az igazán hatásos ajakápolók, amik sebes szájon is segítenek, azok csak a gyógyszertárban kapható ajakápolók, pl. a saját keverésű gyógyszertári ajakír meg a Primus natúr. Azt nem übereli, de a bolti cuccok 90%ánál jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

nitacica

2020. január 11.

Nagyon szeretem mindig visszatérek hozzá, a téli időszakokban must-have. Egy dolog zavar csak, hogy baromi gyorsan elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 11.

Macska27

2020. január 1.

Nagyon elégedett vagyok ezzel az ajakápolóval, már régóta használom. Isteni vaníliás illata van, jó az állaga, nem ragacsos, enyhe fényt ad, szuperül hidratál és az ára is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

demeterne

2019. december 31.

Nekem a az eredeti kék Labello is bejott, de mondom akkor kipróbálom most ezt is. Hasonlóképpen ez is ugyan olyan jó szerintem. Pont annyira hidratál amennyire kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

lillad2000

2019. december 28.

nagyon szeretem. egyáltalán nem szárít, az én brutálcserepes ajkaimat is helyrerakja. egy csillagot levonok, mert azért elég gyorsan fogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 28.

merida07

2019. november 1.

2 hete használom. Eddig azt hittem, hogy megtaláltam a csodaszerem, tévedtem. Eleinte tényleg csodásan működött, de az utóbbi pár napban folyamatosan kiszárítja az ajkaimat és felkenve sem jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

palacka11

2019. június 25.

Nagyon jó kis ajakápoló. Az illata nagyon kellemes. Az az igazi classic ajakápoló

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

jimpy

2019. május 9.

Egyértelműen az örök kedvenc ajakápolóm! Sokkal jobban bevált, mint bármelyik másik márka, pedig nem keveset próbáltam (Labello, Carmex, Avon, Yves Rocher stb). Rengeteget elhasználtam már belőle, de nem tudom megunni. Kellemesen hidratál, egyátalán nem szárít. Visszafogott, szinte nem is érezhető, de nagyon kellemes illata van. Plusz pont az ára miatt, illetve, hogy sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

Verror

2019. február 16.

Ez klasszikusan az az ajakápoló, ami egy pillanatra jónak tűnik de valójában szárít, és minél többet használod, annál rosszabb. Nem ajánlom annak semmiképp, aki hozzám hasonlóan naponta többször is használ ajakápolót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag