bebe Young Care

Ár:   550 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Dorinaa, az összetevőket feltöltötte: médea, Módosítva: 2018. január 24.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Bius1021

2021. május 31.

Több ajakápolót próbáltam már eddig ez a legjobb.
Illata finom lágy nem tolakodó. Nem bírom az édeskés ajakápolókat,de ez egyáltalán nem az. Hidratál puhít! Szuper!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 31.

Több ajakápolót próbáltam már eddig ez a legjobb.

KisHeni

2021. május 7.

AZ AJAKÁPOLÓ! Maga a csoda számomra, illata, hatása, krémes, lágy, vanília illatú, finom édes ízű ( bár nem ez számít). Ha ezt használom, már pedig ezért nyúlok a legtöbbször. Nálam az első helyen van már vagy 2 éve, mondom ezt úgy, hogy 300db ajakápolóm van (szó szerint).. :) IMÁDOM!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

Viky0123

2021. április 12.

Nagyon jó ajakápoló, esténként használom. Még télen sem száradtak ki az ajkaim mellette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

Ppangi

2021. március 28.

Évek óta használom ezt és a rózsaszínt is. Időről időre kipróbàlok más fajtàt is,de mindig visszatérek hozzájuk. Nálam igazi must have télen,nyáron 💙

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 28.

dbeata

2021. február 23.

Egy ideig jó volt, a Labello kiváltására, amikor megjelent a magyar piacon. De aztán ennek is egyre ment fel az ára, mint a Labello-nak, és közben találtam jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 23.

Cica87

2021. február 18.

Rengeteg ajakápolót kipróbáltam, de ez jött be legjobban. Nagyon jól hidratál, sokáig a számon marad és így egy jó darabig nem kell újra bekenni. Rendkívül jó ára van szerintem. Az illatába pedig szerelmes vagyok. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 18.

buzavirag

2021. február 2.

A rózsaszín társával vettem meg, azzal használom felváltva. Ár/érték arányban szerintem kiváló, már egy ideje ezt használom a Carmex helyett. Újraveszem. Valaki írta, hogy gyorsan fogy, amivel egyetértek. Éjszakára vastagon bekenem vele az ajkamat, napközben vekonyabban, bár napközbenre nem igazán használom, csak ha nagyon kiszáradt a szám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

Kazylo

2020. augusztus 4.

Ez alap felszereltség nálam, főleg szeles, vagy hideg időben. Jobb mint a híres vetélytársa, nálam csak ez jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Talar

2020. június 28.

Ez a kedvenc ajakápolóm. Próbáltam mást is, többek közt labellot, de az csak még jobban szárítja a számat. Ez valóban hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

Bettina96

2020. június 24.

Hidratálásban a legjobban ez vált be nekem, viszont a szám körül pattanást okoz, ha véletlenül rákenem a bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag