Best of Beauty 2019

bebe Young Care

Ár:   550 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Dorinaa, az összetevőket feltöltötte: médea, Módosítva: 2018. január 24.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók

palacka11

2019. június 25.

Nagyon jó kis ajakápoló. Az illata nagyon kellemes. Az az igazi classic ajakápoló

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

jimpy

2019. május 9.

Egyértelműen az örök kedvenc ajakápolóm! Sokkal jobban bevált, mint bármelyik másik márka, pedig nem keveset próbáltam (Labello, Carmex, Avon, Yves Rocher stb). Rengeteget elhasználtam már belőle, de nem tudom megunni. Kellemesen hidratál, egyátalán nem szárít. Visszafogott, szinte nem is érezhető, de nagyon kellemes illata van. Plusz pont az ára miatt, illetve, hogy sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

Verror

2019. február 16.

Ez klasszikusan az az ajakápoló, ami egy pillanatra jónak tűnik de valójában szárít, és minél többet használod, annál rosszabb. Nem ajánlom annak semmiképp, aki hozzám hasonlóan naponta többször is használ ajakápolót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

Jucuus

2019. január 3.

Jobban tetszik az illata, mint a Labellonak, viszont a hatása nem olyan jó, mint a Carmexé. :D De egyébként nem egy rossz ajakápoló, csak sajnos hamar újra kell kenni. Akciósan megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

Dea

2018. december 17.

Update: Újra megkaptam nagyon szeretem, elég zsíros, hidratál,nem szárít,illatmentes, nincs kifogásom ellene :)

Sok ilyet elhasználtam, már ugyanazt tudom róla elmondani,amit a rózsaszín társáról: jó illat, közepes hidratálás, alacsony ár :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

Meloni

2018. december 9.

Az egyetlen ajakbalzsam, ami tényleg hatott😌 Nagyon könnyen kirepedeznek és hámlanak az ajkaim, illetve az orromnál a bőröm be szokott gyulladni és hámlik (+fáj és viszket), de ez a ajakápoló az első(!) használat után mindkét problémámat rendbe tette (amit más, patikákban csillagos áron kapható kozmetikumok nem tudtak), egyszer volt, hogy hirtelen Labellot találtam otthon és mindent, amit a Bebe rendbetett, azt az ajakápoló visszahozott. 1000%-osan megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

wialina

2018. december 5.

Kipróbáltam már rengeteg labellót, carmexet.. egyik sem volt mérhető ehhez az ajakbalzsamhoz. Évek óta csak ez teszi rendbe a számat. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

sfreku

2018. november 30.

Rengeteg ajakápolót ki próbáltam már, de mindegyik vagy ragacsos volt vagy nem ápolt eléggé.. valahogy egyik sem az igazi .. de az itteni vélemények alapján ki próbáltam ezt is, és nagyjából tavaly év végétől már csak ez után nyúlok, egész sokáig elég pedig naponta használom többször is, talán 2-3x vettem újból az év során szoval abszolút tartós! Nagyon helyre rakta a könnyen kiszáradó ajkaimat pláne ebben a hidegben!! Én imádom, finom az utó íze ami szintén fontos szempont és az illata is tetszik, enyhe édeskés.. Nekem bevált!!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

ahadhazi

2018. november 28.

Nagyon szeretem, többször kell felkenni egy nap, mint kb. minden ajakírt, de szerintem nagyon jól ápol. Ár-érték arányban tökéletes, az illatát pedig imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 28.

kboglarka

2018. november 19.

Szeretem az illatát, kicsit a kindertojásra emlékeztet. Elég száraz a szám, úgyhogy naponta többször is be kell kennem, így elég gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag