bebe Young Care

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. március 1.

Kategória:   Ajakápolók

Mindennai ajakápoló egy lehelletnyi színnel. Érezhetően puha ápolást és enyhe színt biztosít anélkül, hogy sminkhatást váltana ki. Az ajkak természetes színével harmonizáló pigmentek már a felvitelkor szétoszlanak és az ajkak számára természetesen szép színt biztosítanak.

2 változatban kapható: nude, pink

Kiszerelés: 4,9 g

zsófikaa123

2012. március 25.

Barátnőm ajánlotta , hogy vegyem meg szal kipróbáltam és nagyon tetszik.Szuper az illata is.Mondjuk lehetne tartósabb ,de azért elégedett vagyok!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 25.

Mya

2012. március 21.

A nude árnyalatát vettem meg, ami az én számon rózsaszín, de egyáltalán nem szép, sőt.. Egyenletesen sem lehet felkenni. Ez az első ajakápoló ami teljesen összecsomósodik a számon, a vége az hogy letörlöm az egészet. Az állaga is fura, ahogy kicsavarom a szélén apró darabokban töredezik. Nekem egyáltalán nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 21.

Shea

2012. március 20.

Én a pinket vettem meg és nagyon szuper! Enyhén színez, épp csak kiemeli a számat és nagyon természetes a hatása!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 20.

Cu2tka-baba

2012. március 13.

A nude árnyalattal próbálkoztam, és így magába nekem nem elég "nude", talán túl erős a szám természetes színe, viszont a kedvenc szájfényem alá tökéletes alap. Így kihagyhatom az ajakbalzsamot és az alapozót, mégis tökéletes színt kapok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 13.

Cipriana

2012. március 2.

Megvettem a pinket, kb. 590 forint volt a Müllerben, tényleg nagyon finom árnyalatú és természetes hatású, biztos vagyok benne, hogy újból fogom venni!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 2.

wishes

2012. március 1.

Nekem a Nude árnylat van meg, ami kicsit elhalványítja a szám természetes színét, de figyelni kell, hogy vékonyan (1-2 húzással) vigyük fel, mert csak úgy a szép és természetes a hatása. Cserepes ajkakon sajnos nagyon csúnya tud lenni, szóval ha nem sima ajkakra viszem fel, nem valami szép, viszont a jó állapotban lévő ajkakat hidratáltan tartja. Szeretem, hogy nincs korrektorhatása, selymes, és finom az illata is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.