bebe Young Care

Ár:   400 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timoka, Módosítva: 2015. július 3.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók

Vaníilia illatú, enyhén csillámos ajakápoló.

kata93

2016. október 30.

Nagyon jó az illata. Nem túl csillámos, szerintem még belefér. Egy csillagot azért vonok le, mert nem hidratál úgy mint az original bebe, de még így is jobb mint az átlag. Ár érték aránybam ő a legjobb itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Bubus06

2016. szeptember 23.

Én pedig pont a csillámossága és a vaníliás cukor illata miatt vettem meg. :) Kerestem a hidegebb időkre és szép, kis őszies-télies "szájfényt", amit reggel semmilyen komoly applikálás mentesen feltudok dobni magamra a sietős időimben..És szerintem a színe miatt tökéletes lesz Karácsonykor is. Az íze viszont nagyon emlékeztet valamire..Ami nem túl finom...:/ De igyekszem szoktatni magam hozzá. Jövők majd vissza updatelni később, ha több napot lesz velem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

NeversaynotoPanda

2016. április 22.

En ertem hogy csillamok meg miegymas, de ez... 😒 Az en szamra egy feheres reteget huz csillamokkal.Hidratalas nulla, kinezet minusz ketto...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 22.

Nesseay

2016. január 20.

A csillámok a legzavaróbbak ebben a termékben, olyan 13 éves bulizós kisleány érzésem van tőle, kissé zavar. Szerintem teszi a dolgát, ahogy kell, a szám puhább, pedig nagyon száraz volt, de legközelebb valami mást fogok kipróbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

Aranyvacak

2015. november 20.

Szeretem a színét és az illatát. Vannak sokkal jobban hidratáló ajakírek, de ezt rúzs helyett szoktam használni. Mivel kedvelem, három csillagot kap, sajnos abban, amiben kellene nem igazán jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

nicolebunny

2015. november 19.

Alapvetően nem túlzottan száraz a szám, viszont így a hideg időkre be szoktam szerezni valami jó illatú ajakápolót. Erre esett a választásom, olcsó is volt plusz vaníliás is, tökéletes :D Kicsit kemény állaga van, viszont meglepődtem, hogy aranyszínű csillámok vannak benne... Miért??! Szerencsére annyira nem feltűnő az ajkakon, plusz mostanában rá vagyok kattanva a Catrice Lip Smootherjeire, úgyhogy ha azt rákenem, már el is tűnnek. Az illata vaníliáscukorra emlékeztet. Nekem szerencsére nem szárítja a számat, viszont cserepesajkúaknak nem ajánlanám meleg szívvel. Nekem totálisan megfelel, elnézem a hülye csillámokat is, de összességében 4 csilla, mert nehéz picit visszatekerni (vagy ismét belenyúltam egy hibás termékbe XD)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Sumire

2015. október 10.

2015. szeptember 30: Ez az első bebe ajakápolóm. Mesés illata van, kicsit a tictacra emlékeztet. :D Ha túl vastagon kenem (amire sajna hajlamos vagyok) akkor zavar a túlzott arany szín és csillogás. Hidratálása lehetne jobb is, egy picit mintha szárítana, bár a Labellonál még mindig jobb. Legközelebb szerintem kipróbálok egy másik fajta bebe-t is.

update: Valóban darabosodik egy idő után, ami elég undorítóan fest, és mióta ezt használom sokkal jobban szárad a szám. Nem hiszem, hogy újraveszem.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

szandrabanana

2015. augusztus 28.

Nekem tökéletesen bevált, nagyon jól ápolja az ajkakat szinte azonnal érezhető a változás. Ráadásul nem túl drága, nem okoz kenegetési kényszert mint pl a Labello. Az aranyszínű csillámok annyira nem tetszenek, de ettől függetlenül szerintem nagyon jó. Az illata tetszik, valószínűleg a csillámok miatt inkább a simát fogom majd megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

xxEDITxx

2015. június 9.

Nagyon jó minőség, nagyon jól ápol. Szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

Nagyon jó minőség, nagyon jól ápol. Szeretem!

shoot1ngstar

2015. március 2.

már legalább 5 éve használom, azóta mást nem is vettem, annyira szeretem. a vanília a kedvenc illatom :) imádom a színét, arany fényt ad az ajkaknak! igazából nem csak ajakápolónak, inkább rúzsnak használom. tökéletesen megvagyok elégedve vele! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag