bebe Young Care

Ár:   400 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timoka, Módosítva: 2015. július 3.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók

Vaníilia illatú, enyhén csillámos ajakápoló.

Babooca

2014. október 23.

Ezt vettem, mert régóta ki akartam már próbálni. Az illata ugyanolyan, mint a sima Bebének. A színe sajnos nem mindig passzol hozzám, de szépek a csillámok. Most vagy ez, v a fogkrémem sebzi ki a szájszélemet, de valamelyik a ludas, még nem tudom. Ha kiderül annak függvényében pontozom le az egyiket, v a másikat. Ápolni egyébként átlagosan ápol, lehet a csillámok szárítanak ennyire. Ez nekem ugyanolyan kenegetési kényszert okoz, mint a Labello, szóval a következő a sima Bebe lesz.
Eddig 3-as, később jövök a fejleményekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

Eddig 3-as, később jövök a fejleményekkel.

Erus15

2014. október 13.

Mivel télen mindig ki van száradva a szám így muszáj, hogy használjak ajakápolót. Erre esett végül a választásom. Nagyon jó vanília illata van és jól is hidratál és nagyon tetszenek benne az apró csillámok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

s_kitty

2014. október 8.

Én 3x vettem újra ezt a terméket és az utolsó alkalommal nagyon nagyon durván folyós állagú volt. Használhatatlanul és ez eléggé elriasztott :( Nagyon szerettem de nem tudom, most mi legyen, úgy újravenném de mégse :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

Hajnal_ka

2014. július 15.

Illata fincsi, színe és állaga bejön. Hidratál, olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 15.

Illata fincsi, színe és állaga bejön. Hidratál, olcsó.

nagy.nikike

2013. december 15.

Nagyon szeretem ezt az ajakápolót. Finom illata van, enyhén csillog de ez nem baj. Hidratálásaban egész jó sokkal jobb mint a labelloim, és az ára is kedvezőbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

zsannasko

2013. november 22.

Finom az illata és szép ez a kis csillám, de egyáltalán nem hidratál, sőt egy idő után húzódik tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

sabrirory

2013. november 3.

Ajándékba kaptam egyszer, inkább szájfénynek mondanám mert kicsit arany színű lesz az ajkam,viszont hidratálni nem annyira tud és darabolódik is. Az illata nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

MayaBaba

2013. november 3.

Enyhén arany színű, az illatát nagyon szeretem, viszont szerintem hidratálhatna jobban is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 3.

Orsyna

2013. október 7.

Azt hittem nincsenek benne arany csillámok az illata miatt vettem meg.Az tényleg mennyei viszont felkenve érdekes.Főleg ha a cserepes ajkakra kenem fúújj beragadnak a csillámok és még jobban kiszárítja a számat eleinte jó volt de később hiába kentem rá nem hatott.Az illata és állaga miatt kap 3-csillagot kár a csillámok miatt..-1

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 7.

Wehler

2013. szeptember 24.

Imádom! Tökéletesen hidratál, szép a színe, bár ha sokat teszek (és hajlamos vagyok) akkor össze képes állni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag