bebe Young Care

Ár:   400 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timoka, Módosítva: 2015. július 3.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók

Vaníilia illatú, enyhén csillámos ajakápoló.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

cicafun

2013. szeptember 2.

Nagyon finom illata van, megfelelően hidratál. Szerintem ezerszer jobb, mint a Labello termékek. Nem szárít, nem ragad, a benne lévő csillámok nagyon szolidak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

ildi74

2013. augusztus 6.

Én tipikus ősz típus vagyok (barna haj/szem, és van a bőrömnek egy kis sárgás árnyalata, ami most a nap miatt bronzos is). Nekem kifejezetten jól áll ez a szín. Nem rikít, szolidan csillog. A hidratálását még épp megfelelőnek találom (lehetne jobb is, de a Labello termékeknél, amik engem kifejezetten szárítanak, klasszisokkal jobb!). Valóban kicsit keményebb az állaga, de pont emiatt nem lehet túl vastagon kenni, ezért szép vékony, selymes réteget képez az ajkakon. Az illata finom. Én nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

FaerieQueene

2013. június 27.

Régen használtam, azt hiszem kb. 2 tubussal fogyasztottam el belőle a változatosság kedvéért, de nem volt valami nagy szám. Egy kicsit keményebb állagú. Az íze nem volt valami jó. Megjegyzem nem szoktam nyalogatni az ajakápolóimat, de elkerülhetetlen, hogy valamennyit az ember lenyaljon a szájáról időközben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

vivuss87

2013. április 26.

Ez valami borzasztó. Nem elég hogy tömény arany csillám, ami az én buci szám apró ráncaiba beleül, majd még ki is csapódik, de emellett olyan kemény, mint a kő. Hidratáló hatása ennek nincs szerintem. Cserepes szájra nagyon érdekesen festhet.. Szépen beleül a cserepek közé. Borzasztó. Bár sosem vettem volna meg. Igaz már rég túladtam rajta:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

szandracska

2013. április 8.

Évekkel ezelőtt vettem, mert gyorssegély kellett a számra. Hááát.... most is van még a tubusban. Nem vált be. A csillámokkal még nem is lenne baj, de sajnos nem hidratál megfelelően, és rettenetesen fehéríti a számat. A másik, hogy összeragad a szám tőle, annyira ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

nyüsszentyű

2013. február 3.

Tetszik, hogy aranyszínű kis csillámok vannak benne, de ha emberek közé megyek, akkor csak visszafogottabban, esetleg szájfénnyel együtt használom. Elsősorban az illata miatt vettem meg, a páromnak akartam kedveskedni, mert imád mindent, ami vaníliás, és igazam volt... ha a közelben van, max. 5 percig marad az ajkaimon, mert "lenyalogatja" :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

kitti92

2013. január 29.

Sos-be vettem pár hónapja, de nem szerettem meg. Az apró csillám nálam még belefér, de a natúrabb hatást jobban kedvelem. Én bárhogy kenem rettentően ragad még felkenést követő több óra után is. Nem hidratál észrevehetően. Nem venném újra, csalódás volt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

hjanka

2013. január 25.

Most sikerült egyet beszereznem (500 Ft), betegség miatt ki van cserepesedve a szám, gondoltam ez majd helyrehozza. Felkentem a tükör előtt, szörnyű darabos volt a cserepes számon, de gondoltam itthonra jó lesz. Egy fél órája kentem fel, már nem darabos, szépen "felolvadt", tetszik ez az aranyos árnyalat! A Garnier ajakápolómat nem múlja felül, de olcsóbb volt, ezért kötöttem ki mellette, de többet szerintem nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

briu

2013. január 11.

Én nagyon szeretem ezt az ajakápolót, nem kifejezetten hidratálásra használom, de legalább nem szárít mint a Labellók.
Akinek bőrtónusa sárgás, ősz típus vagy szereti a fénylő bronzos/arany sminket annak remek kiegészítő lehet. Világosítja az ajkakat, kellemes arany árnyalatú gyöngyház fénnyel. Nincsenek benne nagy csillámok amik a szétszóródnának a száj körül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 11.

Anna28

2012. december 12.

Szerintem jópofa, hogy ad pici színt az ajkaknak! Oké, valóban egy nagyon kicserepesedett szájon már nem sokat segít, de talán én még épp idejében elkaptam a dolgot, így napról napra kevésbé száraz a szám. Az illata isteni, így télen különösen jól esik a vanília... Kiszerelése praktikus, árát tekintve szerintem középkategóriás. Én meg vagyok vele elégedve, bár még csak tesztelem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag