bebe Young Care

Ár:   400 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timoka, Módosítva: 2015. július 3.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók

Vaníilia illatú, enyhén csillámos ajakápoló.

Makk Zsuzsó

2012. október 26.

Csak addig puhítja a bőrt, amíg rajtam van, utána még szárazabb, mint volt. Biztos van, akinek jól áll a hullafehér száj, én nem tartozom közéjük. Olyan, mintha krétát reggeliztem volna. Igaz évekkel ezelőtt használtam utoljára, lehet, hogy azóta jobb lett. De nem hiszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 26.

Jazz-meen

2012. október 22.

Nagyot csalódtam benne. Labello helyett kerestem volna olcsóbb alternativát, és erre volt egy 50%-os kuponom. Habár a vaníliás dolgokat nem annyira szeretem, de a színezett és csillámos ajakápolókat igen, így megvettem. A vaníliát szerencsére nem nagyon lehet érezni, a színe nem rossz, tényleg inkább gyöngyházas, pezsgőszínű. Szerintem inkább nyári szín. Nem nagyon ápol vagy hidratál, de nem is szárít igazán. Viszont olyat produkált, amit nekem még soha, semmilyen ajakápolóm, kis híján a kukában végezte, ugyanis "megolvadt", vagy mi... Egyszer kentem volna a számra, és elkezdett mállani... Alig tudtam visszaformázni, betettem pár napra a hűtőbe, és nagyjából újra az eredeti az állaga. Pedig nem tettem ki extrém körülményeknek, a fürdőszoba polcon tartottam, egy Labello mellett, ami sokkal régebb óta megvan, és semmi baja azóta se... Volt két Labellom, amit kábé 5 évig hordtam télen-nyáron a táskámban, -20 foktól +40 fokig, és semmi bajuk nem volt... Pedig nagyon szemezek a Bebe zart rosé-val, de ezek után nem tudom, meg merjem-e venni, vagy inkább maradok a Labello-nál és az Yves Rocher-nál, vagy kipróbálom az Alverdét... Csak a színe és az ára miatt nem 1 pont...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 22.

vegyesz001

2012. szeptember 6.

Nem hidratál, nem is szép a színe, a vanília illatot bár lehet érezni az ajakápolón, de a szájon nagyon rossz íze van. 500 ftért vettem, de így utólag jobb lett volna ha inkább kiadom egy labellora a 700-800 ft-ot, mert legalább azok érnek is valamit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

h.noamy

2012. augusztus 30.

Az illata nagyon jó, és hidratál is, viszont a színe nagyon természetellenes, és a szőke hajamhoz, világos bőrömhöz borzalmas!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

illusia

2012. augusztus 23.

Az illata miatt vettem, az tényleg nagyon jó. De a csillogása nem tetszik és szinte egyáltalán nem hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

cseresznyevirág

2012. augusztus 19.

szép a színe, mondjuk nekem nem kifejezetten áll jól, ezért csak néha itthonra használom, nem különösebben hidratál, de nem is szárít szerencsére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

eda

2012. augusztus 13.

Akciósan vettem, mert még nem használtam bebe ajakápolót. Jó választás volt, szeretem az illatát és kellően hidratál is, de nem ez a favoritom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

edke

2012. július 25.

én utálom, hogy ezek a csillámló ajakápolók szárítják a számat és ezüstszínű mindben a csillám.. ("gyöngyházfényű"). viszont ez tök jól hidratál és sárgás-aranyszínűek a pigmentek benne, sokkal jobban áll, mintha rózsaszín-fehér lenne az egész szám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 25.

Fenolia

2012. július 15.

Szerintem nagyon természetellenesen mutat felkenve az ajkakon és nem is hidratál megfelelően.Egyedül az illata jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 15.

nimatika

2012. július 9.

Ezt az ajakápolót a dm.50%-os kuponján vettem,annyit talán megér,de nem valami jó,ha felkenem olyan,mintha valami sűrű,zsíros maszlag lenne a számon,így csak éjszakára használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag