bebe Young Care

Ár:   400 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timoka, Módosítva: 2015. július 3.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók

Vaníilia illatú, enyhén csillámos ajakápoló.

Anna98

2012. július 9.

Nekem gennyes, herpesz szerű foltok jelentek meg tőle az első használat után.
1 év alatt tudta rendbe hozni a bőrgyógyász. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 9.

Nekem gennyes, herpesz szerű foltok jelentek meg tőle az első használat után.
1 év alatt tudta rendbe hozni a bőrgyógyász. Nem ajánlom.

sissy93

2012. július 1.

Vanília-fanatikus vagyok, ezért vettem meg, de megbántam. Nem hidratált, tömény csillám és a színe sem passzolt. Odadtam Anyukámnak, ő használja. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

macskajaj

2012. július 1.

Imádom a vaníliát, ezért vettem meg ezt az ajakápolót, és nem csalódtam. Nem az a tömény, édesillatú maszlag, hanem kellemes, szolid kis vaníliás aroma. Jól hidratál, nem gyűlik össze az ajkak redőiben, nem csomósodik, habár kicsepesedett ajkakon biztos durván mutat. Szerintem szép a színe, olyan barackos, egyáltalán nem az a tolakodó, undorító sárga. Olyanoknak ajánlom, akiknek nincs nagyon kiszáradva az ajka, inkább csak valami olyan mindennapi hidratáló ajakápolót szeretnének, ami egyhén csillog, és barack színű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Lyah

2012. június 16.

Nekem van egy, valami hirtelen felindulásból vettem meg, pedig régebbről emlékezhettem volna rá, hogy az én fehér bőrömön eléggé hullás benyomást kelt, és láááám, tényleg. Az illata jó, a hatása jó, csak nekem nem jó :( Majd talán itthonra, vagy éjjel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 16.

ribizli

2012. április 27.

Imádom a vaníliát, de ez az ajakápoló elég nagy csalódás. Habár szinte mindennel elégedett voltam eddig, amit az itteni vélemények alapján vettem, de erről kiderült, hogy elég száraz, összegyűlik az ajkak redőiben, a színe sem tetszik, inkább sárgás, mint gyöngyös pezsgős, végül is nem vészes, csak nekem nem jön be, viszont anyukámnak tetszik, úgyhogy elkunyerálta tőlem, szívesen neki adtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 27.

pityepotya

2012. április 15.

szeretem a vaníliás illatát, szerintem egyáltalán nem émelyítő, és nem is túl erős, pont jó, kellemes. a színéről nem tudtam eldönteni, hogy tetszik -e, vagy nem, de inkább áttértem egy másik, színtelen vaníliás ajakápolóra, az sokkal jobb :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

trix

2012. április 5.

Finom illata van,nagyon szép gyöngyházas pezsgőszínnel.A színe miatt nagyon csúnyán mutat a kicserepesedett ajakra felkenve(pedig tulajdonképpen ezért használjuk),beleül a redőkbe.Én ezért csak akkor használom,mikor szép az ajkam és csak ezt az állapotot szeretném szinten tartani,mert erre tökéletes.A berepedezett,száraz szájra másik ajakápoló való.Egyébként nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 5.

bogibooo

2012. április 2.

Nagyon szép diszkrét színe van az ajkakon, szépen csillan, nem tolakodó "sárgás" szín,ezen kívül az illata is kellemes, nem gejl édes. A hatása teljesen átlagos, karban tartja az ajkakat, de egy nagyon szárazon egyrészt nem mutat szépen, másrészt nem igazán tud mit kezdeni. Ami zavaró,hogy egy idő után beleül az ajak redőibe és az baromi csúnya tud lenni...:S
timoka, a fiúnak sztem ne ilyen aranyló árnyalatot vegyél,inkább klasszikot... vagy alverdét/alterrát

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

Mya

2012. március 29.

A Goodbye Make-Up nagy csalódás volt számomra, ez volt az első Bebe ajakápolóm. De ma a Dm-ben kiváltottam a 150 pontos kuponfüzetet, amiben ez a vaníliás termékük fél áron volt. Gondoltam 250 ft-ot megér, adok a Bebe-nek mégegy lehetőséget! És kellemeset csalódtam! Épphogy csillog, pont amennyire kell egy ajakápolónak, nagyon kellemes vanília illata van, nekem egyáltalán nem erős és talán nem túlzok, ha azt mondom ez az első ajakápoló ami valóban ér valamit. Jól hidratál, kellemes puha lesz tőle a szám, nem csomósodik, nekem nagyon bevált! Azt hiszem áttérek erre a termékre!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 29.

Ophelia

2012. március 26.

Nagy csalódás volt. Sápadt, tompa szín, csíkokban-darabokban maradt meg a számon, az illata meg furcsa, nem kimondottan vaníliás. Zombisminkhez kiváló, egyébként pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag