bebe Young Care

Ár:   400 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timoka, Módosítva: 2015. július 3.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók

Vaníilia illatú, enyhén csillámos ajakápoló.

villa

2012. március 17.

Imádom! Gyönyörű pezsgőszínen csillogó! Amióta ezt használom, nem kentem magamra arany fényű rúzst, mert ez nem szárítja ki a szám (az meg igen:P). Sok Bebe terméket próbáltam már, és mindegyikkel teljesen meg vagyok elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 17.

Inez

2012. március 17.

Én is a vanília miatt vettem meg - mindig utáltam az édes illatokat, az idei tél viszont valamiért a vaníliáról meg a méztől illatozott... magam sem értem :o) - , és nem csalódtam. Jól ápol, kellemes érzés, számomra finom illat, gyöngyházasan csillog, de elég "érdekes" színben. Szerencsére nem erős, egy szép szájfénnyel remek kombó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 17.

esztur

2012. március 6.

Iszonyú erős az illata meg az íze is, de nem kellemes, hanem émelyítő. Nincs jó hatása, csúnyán néz ki felkenve, és ha egy icipici is kívülre kerül, úgy néz ki az ember fia/lánya, mint egy elfuserált bohóc. Mindent összevetve nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.

egifeny

2012. február 28.

Anno az illata miatt vettem meg, de azota nemnagyon használom. Huzamosabb ido alatt mar zavar az illata, emelyito, es az se tulsagosan tetszik h olyan sapaszto-gyongyhazas szine van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 28.

Nico1984

2012. február 28.

Jól hidratál, jó az illata, és szépen csillog, mintha szájfény lenne rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 28.

Jól hidratál, jó az illata, és szépen csillog, mintha szájfény lenne rajtam.

vrekas

2012. február 25.

Használtam már jobbat és sokkal rosszabbat is. Az illata nagyon kellemes, és egész jól hidratál. De a nagyon nagy hidegekben számomra már nem volt elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 25.

pernilla

2012. február 23.

Jobban bejött mint a Labello. Téli mínuszokban is megvédi a kiszáradástól a szám és hosszú távon sem okoz "függőséget".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

Dorinaa

2012. február 11.

jó az illata, szép lesz tőle a szám és jó a hatása is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 11.

jó az illata, szép lesz tőle a szám és jó a hatása is. :)

timoka

2012. február 2.

Fiamnak vettem. Mivel ösztrogén hormont tartalmaz, mely a bőrből felszívódik, főleg kisgyerekek esetében nem hiszem, hogy használni fogja :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag