Belico

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: leemy, Módosítva: 2012. május 6.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Krémesen habzó tisztító készítmény, kimondottan enyhe tenzid keverékkel, mely nem irritálja a szemet. A nedvességpótló aloe verának és a nagyon enyhén zsírosító makadámia olajnak köszönhetően a CLEANSER II úgy távolítja el a felesleges faggyút és szennyeződéseket a bőrről, hogy megakadályozza annak kiszáradását. A bőrt üdévé és tisztává varázsolja. Teafa olaj tartalma antibakteriális hatású, az aloe vera sebgyógyító hatásával együtt megelőzheti a gyulladások kialakulását.

Frillies

2014. október 12.

1 hónappal ezelőtt eladtam a Belicos arcápolóimat itt a KM-en. Gondoltam van annyi más is, majd el leszek nélkülük!
Nem lettem. Tegnap mindent újravásároltam. Ez egyszer bizonyítja, h nagyon jó kozmetikumok, másodszor pedig, h csapnivaló üzleti érzékkel áldott meg a sors.
Nagyon jó arclemosó, pár héttel ezelőtt a normál bőrömet is szépen tisztította, de jelenleg szülés utáni ekcémával küzdök az arcomon és nem tudom mással megnyugtatni a bőrömet csak ezzel a lemosóval. Nem viszketek utána és nem jön ki újabb kiütés, hámlás, amitől lassan a falat kaparom. Jól habzik, nagyon gyenge, nem zavaró teafa illata van, pikk-pakk lehúzza a gyulladást és maradéktalanul tisztának érzem utána a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 12.

Viki000

2013. július 21.

Nem rossz, de engem azért picit szárít. Szerencsére csak mintát kaptam egy kozmetikustól, így nem vettem meg nagyban. Állítólag valóban gazdaságos, de én akkor is kicsit sokallom érte az árát. Annyira azért nem érzem jónak.

Update:

mindent visszavonok, mert mostanra ez lett a kedvenc arctisztítóm. Eleinte nem tudom mi volt, mert tényleg nem szerette annyira a bőröm, kicsit száraznak éreztem használat után. Aztán úgy alakult, hogy ismerősön keresztül megint került hozzám egy kisebb dobozkányi és akkor már nagyon tetszett. Azóta megvettem nagyban is és imádom. Alaposan tisztít, de nem szárítja a bőrömet és gazdaságos is. Hetek óta használom napi 2x és alig fogyott belőle. Az összetevői szintén jók, semmi káros anyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 21.

Update:

petra1129

2012. december 30.

Minden nap használom arctisztításra. Egyáltalán nem szárítja ki a bőrömet, nagyon jó alapot ad, hogy utána liposzómát és koncentrátumot tegyek fel. Nagyon gazdaságos, szóval megéri az árát. Én egyáltalán nem tartom drágának! Viszont nyugodt vagyok a használatától, mert nem tartalmaz semmi olyat, amivel ártanék bőrömnek! PLUSZ: a férjem is ezt használja borotválkozáshoz! Elégedettek vagyunk maximálisan mindketten!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 30.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Betaine

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.