Belico

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anszan, Módosítva: 2014. február 24.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Fényvédők

SPF 50 bőrápoló és bőrvédő napozó 50-es fényvédő faktorral

Kőolajszármazékok, PEG-származékok, szinezék és parfüm mentes napozó készítmény irritáló parabének nélkül. Ápoló fényvédő tökéletes, széles skálájú fényvédő rendszerrel a nap okozta bőrkárosodások és az idő előtti öregedés tünetei ellen: a Cassia Alata növényi kivonat az UV-fény által kiváltott DNS károsodás megelőzésével késlelteti a bőr sejtjeinek öregedési folyamatait, serkenti saját regeneráló funkciójukat. Magas UVA védelemmel, ami 50-es faktornál nagyon nehéz elérni, ezért ritka!

Kimondottan ajánlott vitiligonál, pigmentfoltokra hajlamos bőrre, illetve amikor a hosszantartó, intenzív védelmet kívánja a bőr (nyári sportokhoz, tengerparti nyaraláshoz).

Sz. Csilla

2018. augusztus 21.

Update: A nagyobb melegben mar sok egy kicsit, ezert csak ezt teszem fel egy kis alapozoval, nem hidratalok alá. Sajnos olvastam, hogy a fényvédő, ami benne van Hawaiin be is van tiltva, mert annyira karos a hormonhaztartasunkra. Es sajnos beszivodik, nem csak a tengereket bantja, hanem minket is közvetlenül. :/ Levonok emiatt egy csillagot.

Maximálisan elégedett vagyok vele, mert az én olajosodásra hajlamos bőrömnek sem sok, pedig rétegelős arcápolási rutinom van, ez a 4.réteg és erre még az alapozó is rákerül. Mind Belicós termék most, minddel elégedett vagyok nagyon. Pici könnyű kis púderral elvagyok egész nap kifényesedés nélkül. :) tényleg nagyon könnyű kis krém!
A fényvédelemben is kiválóan teljesített, mert így májusra bevállaltam egy IPL fénykezelést, ami után ugye nagyon fontos az extra fényvédelem, hiszen pigmentálódásra hajlamosabb ilyenkor 3 hétig a bőr. Most pedig nagyon sütött a nap végig, lehetetlen folyton elkerülni. Nem lett szeplőm, se foltom, jól teljesített a fényvédő. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Viki000

2014. június 6.

Ennél jobb fényvédőm még nem volt.
Nagyon könnyű, folyékony állaga van. Én egy picit nedves bőrre szoktam felvinni, így hamarabb beszívódik és csak minimálisan fénylik a bőröm. Azt nem mondom, hogy picit sem hagy fehéres réteget, de csak nagyon minimálisan. Alapozó nélkül is ki merek vele menni az utcára, anélkül, hogy hófehér lenne arcom.
Szilikon és ásványi olaj mentes, nem tömíti el a pórusokat, szóval szerintem szuper.
Na meg jól is teljesít, még egyszer sem pirult meg az arcom.
Egy negatívuma van, mégpedig az ára, de valószínűleg újra fogom venni, mert mint említettem, jobbat nem sikerült találnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 6.

Ennél jobb fényvédőm még nem volt.
Na meg jól is teljesít, még egyszer sem pirult meg az arcom.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Egy Mexikóban élő, sárga virágú növény levelének a kivonata, amit hagyomásan gomba fertőzéses bőrbetegségek gyógyítására használnak. Gombaellens tulajdonságán túl gyulladáscsökkentő is, és a gyártója szerint megvédi a sejtek DNS szerkezetét a káros UV sugarak ellen. Bővebb infó itt.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.