Bell

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maruani, Módosítva: 2017. október 19.

Kiszerelés:   6,5 g
Lelőhely:   Müller, online
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Elrejti a fáradtság jeleit, elfedi a szem alatti karikákat, csökkenti a ráncok láthatóságát, kipihent és sugárzó megjelenést ad, és tökéletesen illeszkedik a bőrszínhez. Illatanyagmentes. Bőrgyógyászok és szemészek felügyelete alatt tesztelve. Érzékeny, irritációra hajlamos bőrre.

Ár: 500 , Eladó: Pannamaris
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Zsusci

2018. július 3.

Akinek nincsenek komolyabb sötét karikái, annak tökéletes választás lehet. Olcsóbb cuccost kerestem szemem köröli világításra, és nagyon szépen helytáll erre a célra. Natural árnyalatot választottam. Szépek az összetevői. Szépen frissíti a szemkörnyéket, nem irritál, nem áll össze, és ami nagyon fontos, hogy egyáltalán nem szárít. Szépen el lehet dolgozni.Transzparens púderrel fixálom, minimálisan azért belecsüccsen a redőcskékbe, de szépen fennmarad hosszú órákon át.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 3.

jul100

2018. június 27.

Sokat vacilláltam a Rossmannban a sminkpolcok előtt, de végül megvettem ennek a sötétebb árnyalatát a jól bevált Catrice folyékony korrektora helyett. Ahhoz képest ez egy "ragacsosabb", hidratálóbbnak tűnő állag, jó lehet szerintem olyanoknak, akiknek száraz a szemkörnyékük, bár nekem ilyen problémám nincs, így nem tudok hitelesen nyilatkozni. Szivaccsal nyomkodtam bele a púdert picit vastagabban, így nem ráncosodott be, egész nap tök jól nézett ki. A színe is illeszkedett, kicsit világosabb az alapozómnál (ugyanennek a márkának a mattítós alapozója, 03as Sunny beige), szépen kivilágosítja az árkot a szemem alatt. Nincsen brutális fedése, picit átüt rajta a lilám, de engem nem zavar, nem is ülnek szépen a vastag korrektorok a szemem alatt. Egyelőre meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Incuss

2018. április 16.

A világosabb, (1) 'natural' nevű árnyalat van meg, ami nagyon szépen illeszkedik a bőröm tónusához, kivilágosítja a szem alatti területet. Nem kopik és nem ül bele a ráncokba. Szép összetevői vannak, így egyeltalán nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Evaaaa

2018. március 25.

remek árban van, nagyon jók az összetevői, és már nagyon régóta az első olyan korrektor, ami nem szárítja a szemem és színben is passzol hozzá! még tesztelés alatt áll, de eddig nagyon bejött. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

Zsebidentron

2018. március 1.

Nagyon jó termék! Jól fed, szem alatti sötét foltot szépen lehalványította, és tettem egy próbát vele a mozgó szemhéjamon is sminkalapnak. Hát nemsemmi mit tudott egész nap! A smink még este is úgy nézett ki, mintha akkor tettem volna fel, nem gyűlt össze, nem olajosodott be, pedig elég nehéz az én szemhéjamnak "megfelelni", mert olajos és többszörösen redőzött. Nem semmi, nagyon meg vagyok elégedve, ja és persze amit ígér, azt is tartja, egyáltalán nem irritált, pedig már régóta küzdök ezzel a problémával, a smink alatti alap mindig irritálja a szemem, ég, estére sokszor kipirosodik! Tuti más terméket is ki fogok próbálni tőlük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

maruani

2017. október 13.

Nem vártam sokat tőle, főleg azt, hogy ne irritálja a szememet. Nem irritálja a szememet! Plusz, a színe (a világosabb a két árnyalatból) szépen illeszkedik a bőrömhöz, és szuper természetes hatása van. A fedése gyenge, de két rétegben sem néz ki maszkosan, jól lehet rétegezni, és a végeredmény még mindig természetes. Nem fényes, de nem is teljesen matt. Mivel még nem találtam hipoallergén szemhéjalapot, ezt használom oda is, jó arra, hogy a szemhéjam színét korrigáljam, de a szemfesték tartósságát nem javítja (nem is ez a dolga).
Az öt csillagot megkapja, mert olcsó, tényleg nem irritálja a szememet, és még szépen is lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 13.

Emulgeálószerek: PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone, Polysorbate-80
Szilikonok: PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Polysorbate-80
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.