Belnatur

Ár:   8232 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Cs220, Módosítva: 2018. december 20.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Regeneráló, védő, tápláló arckrém. Segít megtartani a bőr rugalmasságát, feszességét és véd az idő előtti ráncok kialakulásától.

Argán-, makadámia- és jojobaolajokat, shea vajat, növényi ceramidokat, valamint tengeri kollagént és elasztint tartalmaz.

szusmus

2020. július 12.

Nagyon jó kis arckrém, nekem éjszakainak ajánlotta a kozmetikusom, így annak is használtam. Könnyen beszívódik, nem leszek tőle pattanásos, jól hidratál és az illata is kellemes. Tetszik, de még nem tudom, hogy csodaszer-e ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 12.

Cs220

2018. december 14.

Hiperérzékeny bőrömre a kozmetikus ajánlására, termékminta használatát követően vettem. Rengeteget próbálkoztam különféle krémekkel, de vagy nem hidratáltak eléggé, és száraz foltok jöttek elő néhány órával a használat után, vagy rövid idő múlva vörös, égő foltok lettek az arcomon. Ez a krém számomra csoda. Enyhe illatú, gazdag, de nem zsíros hidratáló, pici is elég belőle, reggel, este használom. A bőröm érezhetően puhább, nincs hámlás, és nem zsírosít. Alapozó alá is tökéletesen bevált. Kimérve vettem a kozmetikában 3 dekát 3800ért. Szerintem ennyi belefér, az arctisztításhoz használt mülleres vital 35+ lemosó tej napi és a gyümölcssavas hámlasztó alkalmankénti használata mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.